Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Agro straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Norintieji mėgautis šiltnamiu renkasi kokybę

   2008-04-05

Koks turi būti šiuolaikiškas šiltnamis? Ar jį sunku prižiūrėti? Kokį šiltnamį įsirengti? Į ką atkreipti dėmesį? Ar iš viso verta turėti šiltnamį, kai prekybos centrai lūžta nuo prekių gausos?

Į pastarąjį klausimą atsakyti visai nesudėtinga. Paprasta pastebėti, kad vaisių ir daržovių kainos parduotuvėse didėja jau nebe kas mėnesį, o kas savaitę... Be to, neretai pasitaiko, jog pigesnės prekės dažniausiai yra mažiau kokybiškos, neaiškios jų auginimo bei laikymo sąlygos. Sutaupyti ir išsiauginti ekologiškų daržovių padės būtent šiltnamis. Didėjant sveikos gyvensenos šalininkų ir natūralių produktų gerbėjų ratui, įsirengti šiltnamį tampa būtinybe.

Tai koks gi turi būti šiuolaikiškas šiltnamis? Pagrindinė jo funkcija – padėti užauginti šilumą mėgstančius augalus, daržoves, vaisius. Jis turi būti kokybiškas,

estetiškas, saugus, nereikalaujantis daug priežiūros, laiko ir lėšų. Taip pat šiltnamis privalo būti ekonomiškas, garantuoti mažiausias augalų priežiūros sąlygas. Šiuolaikiškas šiltnamis turi derėti prie kiemo ar sodo aplinkos, būti patrauklus ir estetiškas. Atsižvelgiama ir į šiltnamio dangos bei rėmo tvirtumą, medžiagų ekologiškumą: statinio konstrukcijos turi būti perdirbamos, nekenkiančios aplinkai.

Technologijos yra taip pažengusios, kad šiltnamis ir jo priedai (laistymo sistema, ventiliaciniai langeliai, sklendės, atramos, šildytuvai) suteikia galimybę mėgiamų daržovių užsiauginti net nuolat skubantiems žmonėms. Šiuolaikiniams šiltnamiams nebūtina skirti daug vietos – jie gali būti statomi ne tik kaip atskiras sodo statinys, bet ir prie namo sienos, net balkone ar terasoje.

Dažniausiai šiltnamių karkasui naudojamos medžiagos – aliuminis, juodasis metalas, mediena, plastmasė. Specialistai rekomenduoja  rinktis aliuminio profilius, garantuojančius ilgaamžiškumą, tvirtumą, jiems nereikia jokios specialios priežiūros. Aliuminio profiliai šiltnamio konstrukcijai suteikia lengvumo įspūdį.

Šiltnamio danga taip pat pasižymi įvairove (stiklas, polietileno plėvelė, polikarbonatas), tačiau žinovai vis dažniau renkasi modernią, specialiai šiltnamiams dengti sukurtą medžiagą – polikarbonato lakštus.

Vieni iš populiariausių šiltnamių Europoje, sparčiai populiarėjantys ir Lietuvoje - „Juliana“ šiltnamiai. Skandinaviški aliuminio profilio statiniai turi daug privalumų –dangos keitimu nereikės rūpintis daug metų, turėsite estetišką, lengvai surenkamą, tvirtą, atšiaurioms sąlygoms pritaikytą, funkcionalų ir vieną populiariausių Europoje, didele ploto (nuo 5 iki 72 kv. m.) įvairove pasižymintį šiltnamį. „Juliana“ šiltnamių priedai (specialios vėdinimo, laistymo, šildymo, valymo, parišimo ir pan. priemonės) padės jums mėgautis savo hobiu, užauginti gausų ir kokybišką daržovių, vaistažolių ar gėlių derlių.

UAB „Gardenis"
Raudondvario pl. 150, Kaunas
Tel. 8 687 53770
www.gardenis.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite