Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Norintiems taupyti laiką, įsirengiant būstą

   2017-03-30


Įrenginėjant namą ar butą, reikia ir langų, ir durų, ir laiptų bei interjero elementų. Pirkėjams tenka apsilankyti ne vienoje įmonėje, siūlančioje būsto įrengimui reikalingus gaminius, taip sugaištama daug laiko. Be to, būsto įrengimui skirtų gaminių yra didelė įvairovė – tai ir skirtingos medžiagos, ir konstrukcijos, ir kokybė. Dažnai pirkėjas net nežino koks, būtent, gaminys tinkamiausias jo būstui, todėl jiems pirmiausia reikalinga išsami konsultacija. Tad, kaip būtų patogu rasti daugumą reikalingų gaminių bei gauti konsultaciją vienoje vietoje.

Tokių įmonių, kurios siūlo platų spektrą gaminių, reikalingų namo ar buto įrengimui, Lietuvoje tikrai yra. Viena iš jų – UAB „Alseka“, įsikūrusi Alytuje ir turinti atstovus Vilniuje bei Kaune. Ši, nuo 1994 m. veikianti įmonė, visų pirma yra gamintoja, kuri gamina platų spektrą produkcijos, reikalingos būsto įrengimui. Tai viena iš pirmaujančių langų ir durų gamybos įmonių Lietuvoje. Tačiau jos veikla tuo neapsiriboja.


Įmonės veiklos sritis – langų, durų, vitrinų, žiemos nsodų, interjero elementų, konstrukcijų iš plastiko, medžio ir aliuminio projektavimas, gamyba, montavimas bei priežiūra. „Nežinau kito gamintojo, kuris gamintų tokį platų spektrą gaminių“ – neslepia pasididžiavimo įmonės veikla, jos atstovo UAB „Alseka Kaunas“ direktorius Marius Koncevičius. Tad apsilankymas šioje įmonėje padėtų pirkėjams negaišinti savo laiko, nes daugumą gaminių – nuo konstrukcijų iki interjero elementų galėtų rasti vienoje vietoje, o taip pat ir gauti išsamią konsultaciją iš profesionalių bei patyrusių bendrovės darbuotojų.

Beveik visi įmonės gaminiai gaminami iš įvairių medžiagų, tad ji gali patenkinti skirtingų poreikių klientus. Pavyzdžiui, europinio tipo langų yra 6 rūšys, o naujovė – Skandinavijos rinkai skirti langai, kurie atsidaro į išorę. Įmonė gamina A+ spektro klasės namams skirtus langus. Galima rinktis tiek plastikinius, tiek aliumininius, tiek medinius langus. Vidaus ir lauko durys taip pat gaminamos įvairių rūšių. Įmonė gali išpildyti ne tik klientų norus, bet ir architektų bei dizainerių nestandartinius sumanymus. Per 20 metų bendrovė sukaupė nemažą patirtį ir laiptų gamyboje, klientams siūlomi įvairių rūšių medienos laiptai.

Įmonė gali pasiūlyti ir išskirtinių interjero elementų. „Alseka“ – viena iš nedaugelio įmonių, gaminančių vis labiau populiarius interjero elementus – medines paneles sie noms. Taip pat projektuojami ir gaminami baldiniai fasadai – spintoms ir spintelėms. Bendrove taip pat gamina aliuminio ir medzio aliuminio fasadus skirtus didelių erdvių pastatų stiklinimui. Taigi, pirkėjai, nusprendę šioje įmonėje užsisakyti tik langus ar duris, gali atrasti ir reikiamus interjero elementus bei kitas konstrukcijas. Bendrovės orientuojasi į aukščiausios kokybės produkciją, todėl nuolat atnaujina gamybos technologiją, daug dėmesio skiria darbuotojų kvalifikacijos kėlimui. „Alseka“ produkcijos kokybę įrodo ir sertifikatai, suteikti LR Statybos produkcijos sertifikavimo centre.

Nuo 2004 m. bendrovėje įdiegta integruota kokybės vadybos sistema (IVS), atitinkanti tarptautinio standarto ISO 9001 ir aplinkos apsaugos vadybos sistema (AAVS), atitinkanti tarptautinio standarto ISO 14001 reikalavimus. Bendrovė taip pat yra ir Respublikinės langų bei durų gamintojų asociacijos narė. Be to specializuojasi produkcijoje, kuri skirta restauruojamiems objektams. Pavyzdžiui, jos pagaminti langai jau sudėti Kauno katedroje. Bendrove pasitiki daugelis užsakovų, tad neatsitiktinai ji kviečiama dalyvauti įvairiuose statybiniuose projektuose, tokiuose kaip „Senamiesčio apartamentai“ Kaune, „Ąžuolų terasos“ Vilniuje ir kt. Įmonės produkcija eksportuojama į daugelį Europos šalių: Angliją, Prancūziją, Norvegiją, Daniją, Švediją, Rusiją ir kt.  Geras kainos ir kokybės santykis, stiliaus įvairovė, stabilumas, šiluminės savybės, energijos efektyvumas – tai pagrindiniai „Alseka“ gaminamos produkcijos kriterijai, kurie reikalingi kokybiškam būsto įrengimui.

1. UAB „Alseka“ – viena iš įmonių gamintojų, siūlančių platų spektrą gaminių būsto įrengimui, todėl apsilankymas joje padėtų taupyti laiką;

2. Įmonės naujovė – Skandinavijos rinkai skirti langai A+ klasės namams, kurie atsidaro į išorę;

3. Bendrovės išskirtinumai: nestandartinių durų, medinių panelių gamyba;

4. Įmonės produkcijos kokybę įrodo jai suteikti sertifikatai, dalyvavimas įvairiuose statybiniuose projektuose, produkcijos paklausa daugelyje Europos šalių.

 

UAB „Alseka“
Naujoji g. 138, Alytus
Tel. +370 315 77341
El.p info@alseka.lt
www.alseka.lt

Atstovas Kaune:
UAB
“Alseka Kaunas”
Savanorių pr. 226, Kaunas
Tel. +370 37 314547
kaunas@alseka.lt

 

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 08 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite