Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Norintiems viską matyti ir likti nematomiems

   2008-10-16

UAB „Ituranetas ir Ko“ siūlo paslėpto stebėjimo ir vaizdo įrašymo įrangą, kurią sukūrė ir gamina Izraelio specialistai. Tokia įranga – patikimas būdas užbėgti už akių nusikaltimams ar turėti galimybę susidaryti tikrą vaizdą tam tikroje aplinkoje.

Jos dėka jūs tiksliai žinosite, kas dedasi jūsų biure: ką veikia klientas, kai jūsų nėra kabinete, kuo darbo metu užsiima darbuotojai, kas sukinėjosi apie vertingą siuntą prieš jai dingstant, kam rūpi jūsų kompiuteris su konfidencialia informacija.

Tas pats ir parduotuvėje: norite žinoti, kas prieina prie kasos aparato, kas patenka į pagalbines patalpas? Ar sąžiningi jūsų barmenai bei kasininkai, taip pat ir lankytojai?

Taip galima kontroliuoti, kas atsineša  į mokyklą kvaišalus, kas patenka į ligoninės patalpą, kurioje laikomi medikamentai. Šitaip jūs be vargo galite nustatyti, kuo užsiima vienas namuose paliktas jūsų vaikas arba kam daugiau dėmesio skiria negalinčio pasiskųsti jūsų mažamečio auklė – serialų žiūrėjimui ar kūdikio priežiūrai.

Visa tai gali padaryti sistema MemoCam. Jos kamera atrodo kaip daviklis. Ši kamera įrašo vaizdą į kortelę. Protinga įranga taupo kortelės atmintį – jeigu „regėjimo lauke“ niekas nejuda arba nėra šilumą skleidžiančių objektų, nefilmuojama. Jeigu nėra jokių įvykių, kortelės gali pakakti iki 384 valandų darbo. Kai kortelė pilna, įrašinėjama toliau – trinami seniausi vaizdai. Galima apriboti „regėjimo lauką“ – kamera filmuos tik prieinančius prie seifo.

Kiekvienas kadras gali būti užkoduotas ir jo kompiuteryje, net naudodamasis specialia programa, negalės matyti tas, kam vaizdas neskirtas.

Įranga gali būti įvairių tipų. Tik kamera su garso įrašymo įranga ir specialiais jutikliais skirta stebėti „dabar ir čia“. Pridėjus dar ir įrašymo įrangą, gausite jau daugiau funkcijų turintį variantą. Pats  sudėtingiausias – variantas iš daugelio modulių. Taip galima sujungti į visumą iki 32 kamerų, laidais sujungtų su nuošaliai nuo jų esančiu valdymo bloku. Vaizdą GPRS ryšiu galima siųsti į mobilųjį telefoną. Sėdite sau Palangoje ir matote, kas dedasi jūsų namuose arba automobilyje.

Turite pagrindo manyti, kad kamerą reikia paslėpti geriau? Ji gali būti įtaisyta, tarkim, gražiame senoviniame laikrodyje, kuris tiksliai rodys ir valandas – įtarimo nekils.    

Tokią įrangą pigiau instaliuoti, negu klasikinę stebėjimo sistemą. Ji patikima - ne be reikalo apdovanota JAV apsaugos asociacijos SIA prizu.

„Ituranetas ir Ko“ prekiauja šia įranga didmena. Bet visi norintys gali jos įsigyti firmos interneto parduotuvėje.

Įmonės savininkas turi 17 metų darbo su apsaugos sistemomis patirtį, todėl puikiai žino, kokia šios srities įranga veikia kokybiškai.

Įmonė taip pat užsiima turto – daugiausia automobilių – ženklinimu mikrodalelių ir mikroprocesorinės technologijos pagalba.

UAB „Ituranetas ir Ko“

Kvėdarnos g. 6, Kaunas

Tel./faks. 8 37 337480

Mob. tel. 8 698 29919

www.ituranet.ltwww.krimistop.lt

Interneto parduotuvė:

http://shop.ituranet.lt

info@ituranet.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite