Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Norite gyventi sveikai? Rinkitės rąstinį namą!

   2016-04-07

Mūsų sveikatos būklei įtakos turi oras, kuriuo kvėpuojame, maistas, kurį dažniausiai vartojame, psichologinės sąlygos (nuolat patiriamas stresas yra labai dažna ligų priežastis). Nė kiek ne mažiau reikšminga gyvenamoji aplinka, t.y. būstas, kuriame praleidžiame daugiausiai laiko. Štai keletas požymių, dėl kurių gyvenimas mediniame (rąstiniame ar karkasiniame) name padės išsaugoti puikią sveikatą jame įsikūrusiems žmonėms, jų vaikams ir anūkams.
• Rąstinis namas – natūraliai „kvėpuojantis“, todėl jame neprireiks oro kondicionierių, nes jis savaime vėdinsis. Dėl nuolatinės oro cirkuliacijos bus teigiamai veikiami namo gyventojų plaučiai, kvėpavimo takai; čia puikiausios sąlygos visaverčiam miegui. Medis, dėl savo savybių natūraliai palaikantis pastovią drėgmę bei sugeriantis jos perteklių, sudaro sąlygas per rąstines sienas nuolatinei oro kaitai.
• Dėl medienos termoizoliacinių savybių tokiuose namuose nešalta žiemą, o vasarą ten nebus tvanku ir šiek tiek vėsiau nei karščiu alsuojančiame lauke. Kadangi medis turi savybę kaupti šilumą, todėl medis neįšąla.
• Dėl spygliuočių medžių rąstuose likusių sakų viduje ne tik jaučiasi natūralus kvapas, tačiau tuo pačiu pasireiškia teigiamas poveikis žmogaus kvėpavimo sistemai.
• Patvirtinta, jog žmogaus nervų sistemai, psichinei būklei raminti įtakos turi netgi natūrali medienos spalva.
• Mediena – iš gamtos gauta ekologiška  statybinė medžiaga, todėl pasižymi natūralumu. Žinoma, kad dėl cheminių ir toksinių medžiagų, naudojamų statybos ir vidaus apdailos metu, vėliau ilgą laiką taip įrengtame būste gyvenantys patiria nemažai alerginių reakcijų ar kitokių sveikatos sutrikimų. O to priežasties tenka ilgai ieškoti, kartais net ir nenumanyti, kad ji – visai šalia. Rąstiniame name rekomenduojama apsigyventi alergiškiems žmonėms, turintiems bėdų su aplinkoje sklandančiomis dulkėmis. Mat mediena, pasižyminti elektrostatinėmis savybėmis, nekaupia dulkių.
Medinis namas – ilgalaikė investicija į šeimos narių sveikatą!

1. Lietuvoje dar gaji nuomonė, kad rąstiniai namai yra tinkami tik gyvenimui šiltuoju metų laiku. Tačiau šiuolaikiškos technologijos suteikia puikias galimybes tokiame statinyje gyventi ištisus metus. Taigi rąstinis gali būti ne tik vasarnamis ar pirtis, bet ir tvirtas, jaukus, šiltas bei ilgaamžis statinys;
2. Kad rąstinis namas džiugintų ilgus dešimtmečius, jo statybai vertėtų pasitelkti tik profesionalios įmonės darbuotojus. Kad darbams būtų naudojamos kokybiškos medžiagos, kad namas būtų sandarus, patvarus, kad rąstai „neišsivaikščiotų“, kad jis būtų kokybiškai apšiltintas, dėl ko dažnai skundžiasi apsigyvenusieji tokiame statinyje, verta pasitikėti tik ilgametę tokių darbų patirtį turinčiais meistrais.

Jolita Trainienė
UAB „SJ projektai“
direktorė
8 655 69493
info@sjprojektai.com
www.sjprojektai.com

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite