Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Norite išsinuomoti automobilį – pasirūpinkite iš anksto

   2006-08-16

Norintiems Kaune išsinuomoti lengvąjį automobilį reikėtų pasirūpinti kreditine kortele arba užstatu, turėti vairuotojo teises ir pasirūpinti nuoma šiek tiek iš anksto.

Laukiate svečio iš užsienio, kuris atskrenda lėktuvu, bet norės apžiūrėti Lietuvą? Sugedo jūsų pačių automobilis, o važiuoti verkiant reikia? Reklamos laikraščio “Jums” redakcija atliko nedidelį tyrimą, ar sunku  išsinuomoti automobilį Kaune. 
“Nuomojame automobilius ir trumpesniam, ir ilgesniam laikui”, - sako pirmosios kalbintos Kaune  įsikūrusios automobilių nuomos įmonės atstovas. – Paros kaina – nuo 100 iki 280 litų.”
Už 100 litų per parą jūs galėtumėte pasivažinėti 5-8 metų “Opel Astra”. Suprantama, absoliuti dauguma klientų ieško ne prabangesnio, o pigesnio varianto, todėl pigesni automobiliai išnuomojami gerokai dažniau. Tad nesitikėkite, kad tokį gausite paskutinę minutę. Labiau tikėtina, kad pasiūlys naujutėlę “Hyundai Sonata” už 280 litų parai.
“Automobilį išsinuomojantis asmuo turėtų turėti asmens dokumentus, vairuotojo pažymėjimą, - sako vadybininkas. – Jei klientas neturi kreditinės kortelės, reikia užstato,  nuo 500 iki 1000 litų, priklausomai nuo automobilio kainos. Jei nuomojate automobilį ilgesniam laikui, para atsieis šiek tiek pigiau”.
Savo paslaugas kauniečiams siūlo ir neturinčios Kaune biurų įmonės, veikiančios Vilniuje ir Klaipėdoje. Paskambinę į tokią sužinome, kad 2004 metų “Volkswagen Golf” parai kainuotų 220 litų, pigiausias automobilis, “Chevrolet Calais” – 160 litų.
“Nors paprastai visada turime automobilių, jei norite apsidrausti, vertėtų paskambinti bent dieną-dvi iš anksto, - sako įmonės atstovas. – Jei nuomos laikas – 4 paros ir ilgiau,  160 litų kainuojantis automobilis atsieis 140 litų parai.”
Iš klientų čia irgi pageidaujama užstato – 1500 litų, jo irgi nereikia, jei turite kreditinę kortelę. Suprantama, reikia ir dokumentų. Kauniečių laukia ir vienas nemalonus mokestis – 80 litų už mašinos pristatymą į Kauną.
Reikia pripažinti, tokio mokesčio reikalauja ne visos įmones, net jeigu joms tenka automobilius gabenti iš kitur.
“Turime biurą Kaune, bet kartais reikia atgabenti automobilį iš kitur  - sako kitos visoje Lietuvoje veikiančios automobilių nuomos įmonės vadybininkas. – Bet manome,  kad automobilio pristatymas į Kauną yra ne kliento, o mūsų rūpestis.”
Ši įmonė siūlo nuomotis autobilius parai nuo 180 litų, už tokią kainą galite tikėtis 2005 metais gaminto “Opel Astra”. Apskritai dominuoja “Opel” ir “Renault” markių automobiliai, “Opel Vectra” gautumėte už 220-230 litų parai. Jei nuomojatės automobilį 4-7 dienoms, mokėsite 10 procentų pigiau, jei  7-14 dienų – dar 10 procentų nuolaida. Jei  neturite kreditinės kortelės, užstatas sieks 1000 litų grynais.
“Jei reikėtų automobilio šiandienai ar rytojui, neturėtume, - sakė įprastą darbo dieną vadybininkas. – Ir sunku prognozuoti iš anksto, savaitgalį ar savaitės viduryje bus klientų antplūdis.”


JUMS redakcija

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite