Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Norite sėkmės versle - užsiimkite tik savo darbu

   2009-05-08

Patikėti šalutines įmonės funkcijas specializuotoms kompanijoms – patikrintas būdas taupyti pinigus. O krizės metu taupyti ypač svarbu.

Profesionalai veikia efekytviau

Viena iš šiuolaikinio verslo sėkmės formulių – kuo daugiau dėmesio skirti pagrindinėms įmonės veiklos kryptims. Tai tos kryptys, kurios jums uždirba pinigus, veikla, kuriai plėtoti ir įsteigėte savo įmonę. Bet sėkmingai dirbančios įmonės auga, jas nelengva suvaldyti. Atsiranda begalės šalutinių funkcijų – nuo įmonės IT ūkio priežiūros iki paprasčiausio patalpų valymo. 

Ekspertai vieningai sutaria: tik iš pirmo žvilgsnio atrodo, jog sutaupėte, jeigu visas šias šalutines funkcijas imatės atlikti savo jėgomis. Atrodo , kad pigiau, bet dažniausiai pamirštate įvertinti savo darbuotojų laiko sąnaudas. Be to, jūsų darbuotojai, nebūdami konkrečios srities profesionalai, tas šalutines funkcijas atlieka ne taip efektyviai, kaip tai darytų vien tuo užsiimantis specialistas. O jeigu pasamdysite, tarkim, IT srities  specialistą, vargu ar rasite savo įmonėje jam tiek darbo, kad apkrautumėte jį pilnai. Ir visai tikėtina, kad tam pasamdytam profesionalui imsite krauti papildomas funkcijas – tokias, kuriose jis nėra specialistas, todėl atliks tokį darbą nepakankamai efektyviai. Taip papulsite į savotišką užburtą ratą.    

Bet noras taupyti, ypač krizės akivaizdoje, neretai nustelbia visa kita. Ir neretas įmonės vadovas ima elgtis tarsi tas finansų ministras, kuris mano, kad reikia vien taupyti ir kelti mokesčius.

Lemia operatyvumas ir kokybė

“Esu įsitikinęs – patikėti nepagrindines funkcijas profesionalams – vienintelis teisingas kelias, - sako Mantas Lenkauskas, UAB “IT NOW” direktorius. -  Vienas paprastas pavyzdys: . jei priimsite IT specialistą dirbti savo įmonėje, reikės ieškoti, kuo jį pakeisti atostogų metu, sergant.  O kai jis išeis iš darbo, bus sunkoka pareikalauti iš jo atsakomybės už jūsų informacijos būklę. Paslaugas teikianti įmonė nuo vieno specialisto, vaizdžiai kalbant, skiriasi tuo, kad įmonė neatostogauja, neserga ir nevėluojame į darbą. Jei susirgo vienas specialistas, jį pakeis kitas. Be to, kiekvienas IT įmonės darbuotojas specializuojasi savo srityje, todėl jie savo darbą išmanys geriau, negu įmonės IT administratorius. O įmonės atsakomybė už jos veiklą yra visai kitokio lygmens. Todėl jūsų informacija bus saugi. Tad rezultatas yra aukštesnė paslaugos kokybė. Geriau įsižiūrėjus matyti, kad toji paslauga iš tiesų teikiama dar ir už mažesnę kainą.”  

“IT NOW” naudoja veiklos receptus, kurie puikiai veikia šioje srityje. IT, kompiuterių priežiūros srityje pagalba paprastai reikalinga nedelsiant, todėl operatyvumas čia itin svarbus. Labai svarbu ir dirbti kokybiškai.   

Visos paslaugos – iš vienų rankų

“Profesionalias IT srities paslaugas teikianti įmonė  gali palengvinti klientui gyvenimą dar ir dėl to, kad suteiks bet kokias tos srities paslaugas, - sako UAB “IT NOW” direktorius. - Sakysite, kad tai prieštaravimas mūsų deklaruojamam profesionalumui? Visiškai priešingai. Tiesiog mūsų įmonė pati teikia tik dalį siūlomų paslaugų. Bet nuolat dirbdami IT srityje, mes geriau žinome, kur galima gauti kokybiškas ir patikimas vienokias ar kitokias mūsų srities paslaugas ar įsigyti prekes. Todėl užsakovas gali užmiršti rūpesčius dėl IT ūkio ir patikėti mums viską iki mažiausios smulkmenos.”   

UAB “IT NOW” teikiamų paslaugų asortimentas labai platus. Tai kompiuterių ūkio ir programinės įrangos auditas – įvertinama įmonės kompiuterių techninė būklė ir pateikiamos rekomendacijos, ką reikia pagerinti. Atliekama nuolatinė kompiuterių priežiūra, jų aptarnavimas, modifikavimas (seną kompiuterį dažnai galima palyginti nebrangiai pagerinti), remontas.

Teikiamos visos reikalingos konsultacijos IT klausimais ir siūlomas kompleksinis problemos sprendimas. Nereikia rūpintis, kur įsigyti rekomenduojamą programinę įrangą ar paprasčiausią pelę kompiuteriui - „IT NOW“ prekiauja kompiuteriais, jų dalimis, aksesuarais bei programine įranga. Visa tai bus tinkamiausiu būdu sujungta, programinė įranga įdiegta, atitinkamai sukonfigūruota ir reikalui esant atnaujinta.    

„IT NOW“ projektuoja, diegia ir prižiūri kompiuterinius tinklus (LAN, WLAN), atlieka tarptinklinių kompiuterinių tinklų (VNP) sujungimą – tai leidžia į bendrą tinklą saugiai sujungti nutolusius vienas nuo kito bendrovės padalinius. Projektuojami, modeliuojami bei diegiami serveriai, serverinės-komutacinės spintos bei mazgai, jie prižiūrimi ir remontuojami.

„IT NOW“ rengia darbuotojų mokymus, po jų žmonės daug efektyviau naudoja IT techniką. 

UAB IT NOW
Draugystės g. 19-224, Kaunas
Tel.: 8 37 210999
Fax: 8 37 210998
www.itnow.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite