Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Novatoriški dažnio keitikliai - efektyviam energijos taupymui

   2016-06-01

Beveik du dešimtmečius atsarginių detalių tiekimu užsiimanti bendrovė UAB „Techvitas“, šiandieną Lietuvos pramonės įmonėms pristato naujausią dažnio keitiklių seriją.
Atsižvelgdami į pasaulines modernizacijos tendencijas ir išaugusį vartotojų poreikį, gamybos įmonėms siūlome pasaulinio vardo gamintojo „Bosch Rexroth“ dažnio keitiklius EFC 5610. Siekiant užtikrinti savo klientų sklandaus gamybos proceso palaikymą ir optimizuoti energijos sąnaudas, vieninteliai Lietuvoje galime pasiūlyti didžiausią sandėliuojamą dažnio keitiklių iki 90kW asortimentą.
Naujoje serijoje - unikalios savybės
Kompanija Bosch Rexroth AG (Vokietija), kuri yra viena žymiausių kompanijų pasaulyje, gaminanti įrangą pramonei, šiemet pristatė naujovę - dažnio keitiklių seriją iki 90 kW galingumo. Tai vienintelis dažnio keitiklis rinkoje, kuris gali valdyti tiek dažniausiai naudojamus asinhroninius bei sinhroninius variklius su įmontuotais pastoviaisiais magnetais. Viena iš naujovių, įdiegta kompanijos Bosch Rexroth tam tikrose aplikacijose, kaip pvz.: ventiliatoriai, - galimybė naudoti mažesnio galingumo dažnio keitiklį galingesniam varikliui. Šis dažnio keitiklis pasižymi išskirtine funkcija - vienas dažnio keitiklis gali valdyti siurblines iki keturių variklių. Svarbiausia, kad visus 4 variklius dažnio keitiklis gali įjunginėti pats laipsniškai, pagal paskaičiuojamą slėgį, švelniu paleidimu. Tuo tarpu kitų gamintojų siūlomi dažnio keitikliai suveikia tik atsiradus slėgio trūkumui ir pajungia sekantį variklį tiesiogiai į tinklą.
Dažnio keitiklis - funkcionalus įrenginys
Prie EFC 5610 modelio gali būti prijungiami ir įvairūs išplėtimo moduliai. „Nebereikia užsakinėti kitokio keitiklio. Ant šių naujųjų dažnio keitiklių montuojame tam tikrą plokštę, tai gali būti tokios dažnio keitiklių sąsajos kaip pvz.: „Profinet“, „Profibus“, „Modbus“ ir kitos. Be to, visi dažnio keitikliai iki 90 kW viduje turi integruotą EMC filtrą. Palyginus su kitais rinkoje esančiais dažnio keitikliais, naujieji dažnio keitikliai yra žymiai didesni. Juose įmontuotas padidintas radiatorius aušinimui. Dėl to, jie tinka visoms pramonės įmonėms, o ypač toms, kuriose dažnio keitiklių veikimo sąlygos yra sudėtingos. Nors šio dažnio keitiklio saugumo klasė palyginti žema, tik IP20, jo veikimo galimybės didelės. Išardžius matosi jog viduje visos plokštės yra lakuotos“, - pasakojo UAB „Techvitas“ įmonės produktų vadovas ir inžinierius Donatas Srėbalius.
Nuo primityvumo iki funkcionalumo
Tobulėjant technologijoms dažnio keitikliai tapo funkcionaliais įrenginiais, kurie saugo variklį nuo perkaitimo, įtampos šuolių, reikalingi kai būtina avariniu būdu staiga stabdyti įrengimą. Jų veikimas priaartina variklio naudingumo koeficientą iki vieneto. Be pagrindinių jau paminėtų naujovių, Bosch Rexroth inovatyvūs dažnio keitikliai turi labai daug kitų papildomų funkcijų. Rinkoje yra populiaru naudoti minkšto paleidimo įrenginius „Soft start“. Tai pigesnis už dažnio keitiklį įrenginys, kuris variklį tik švelniai paleidžia. Tačiau jie neturi tiek daug papildomų funkcinių galimybių ir nėra tokie ekonomiškai efektyvūs kaip dažnio keitikliai EFC 5610. Juose yra integruotas ir energijos skaitiklis, kuris veikia kaip priemonė padedanti fiksuoti faktinį energijos suvartojimo kiekį.
Kompleksiniai tiekimai ir specializuotos paslaugos
UAB „Techvitas“ yra asociuotas Bosch Rexroth kompanijos atstovas Lietuvoje ir Baltijos šalyse. Galime pasiūlyti ne tik platų sandėliuojamų dažnio keitiklių asortimentą, bet ir pilną palaikymo paketą bei galimybę apmokyti įmonių personalą, atsakingą už įrengimų priežiūrą, kai planuojama įsigyti daugiau nei vieną dažnio keitiklį. UAB „Techvitas“ savo veiklą grindžia ilgalaikiu bendradarbiavimu ir kokybe. Savo klientams galime pasiūlyti platų komplektuojančių detalių asortimentą, atstovaujame daugiau kaip 60 prekinių ženklų, orientuojamės į kompleksinius tiekimus, geografiškai visada esame arčiausiai savo klientų tiek Lietuvoje tiek ir kaimyninėse šalyse, bei galime pasiūlyti specializuotas inžinerines paslaugas.

1. UAB „Techvitas“ pramonės įmonėms gali pasiūlyti specializuotas inžinerines paslaugas kaip pvz: pramoninių robotų diegimas ir techninė priežiūra (KUKA), automatinių tepimo sistemų projektavimas ir programavimas (LINCOLN, SKF); elektronikos/automatikos komponentų programavimas; aliuminio konstrukcijų projektavimas ir gamyba (SICK, SIKO, SIEMENS, Bosch Rexroth); vakuumo sistemų diegimas ir testavimas (PIAB); pneumatinės sistemos (Aventics).
2. Šiandien UAB „Techvitas“ savo klientams gali pasiūlyti didžiausią sandėliuojamų dažnio keitiklių iki 90kW pasirinkimą Lietuvoje.
3. Mūsų rekomenduojami naujos serijos Bosch Rexroth dažnio keitikliai pasižymi tokiomis išskirtinėmis funkcijomis kaip: galimybė naudoti su sinhroniniais ir asinhroniniais varikliais; tam tikrose aplikacijose montuoti žemesnio galingumo dažnio keitiklį negu yra variklis; vienas dažnio keitiklis gali valdyti siurblines iki 4 variklių.

Renatas Petronis
UAB „Techvitas“ direktorius
Dubysos g. 66A, Klaipėda
+370 46 355 498
info@techvitas.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite