Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nuo blogos šaldymo įrangos lengva nusvilti

   2013-04-02

Komercinės šaldymo įrangos užsakovai susiduria su rebusu: norint sutaupyti, gresia pavojus nusvilti. Ekspertai pataria: užsakant tokią įrangą reikia labai atidžiai klausytis, kas siūloma, ir nesusikoncentruoti vien į kainą.
„Iš principo, tą pačią funkciją atliekančios, bei panašius bazinius parametrus turinčios, komercinės šaldymo įrangos kaina gali skirtis dvigubai, - sako Giedrius Reškevičius, UAB „Ekoterma“ technikos direktorius. – Šaldymas - specifinė sritis, todėl labai lengva priimti neteisingą sprendimą pasirenkant siūlomą įrangą. Dažniausiai užsakovas ieško kuo pigesnio pasiūlymo, o tiekėjai, norėdami bet kokia kaina gauti užsakymą, ieško įvairių būdų pasiūlyti pigiau už konkurentus, ne retai taupydami kokybės bei galimų inovatyvių sprendimų sąskaitą. Tačiau skirtumas tarp bazinės komplektacijos įrangos ir įrangos, kuri suprojektuota ir sukomplektuota siekiant užtikrinti maksimaliai kokybišką įrengimų atliekamos funkcijos palaikymą bei energetines sąnaudas - nepalyginamai didesnis negu kainų skirtumas.
Vienas iš pavyzdžių - pastaruoju metu smarkiai populiarėjantys sprendimai, leidžiantys panaudoti šaldymo įrengimų išskiriamą šilumą. Dažnai užsakovas net neįsivaizduoja kokie enrgijos kiekiai lieka nepanaudoti naudojant tradicinę šaldymo sistemą, kurioje nenumatyta energjos rekuperacijos sistema. UAB „Ekoterma“ siūlo savo klientam tokius sprendimusi, - sako Giedrius Reškevičius. – Priklausomai nuo galios, įrengimų parametrų ir atsiperkamumo laiko parenkamas optimaliausias būdas šilumai surinkti. Įmonė gali pasiūlyti įrangos parametrų monitoringą ir valdymą internetu. Yra galimybė valdyti įrangą iš bet kurios pasaulio vietos, tai galima daryti net ir išmaniuoju telefonu. Monitoringas leidžia tiksliai nustatyti, dėl kokios priežasties temperatūros rėžimas nukrypo nuo nustatytų parametrų. Juk būna, kad tai visai ne techninis gedimas, o paprasčiausiai darbuotojų ilgam paliktos atidarytos durys“.
Nuostoliai įsirengus netinkamą komercinę šaldymo įrangą gali būti dideli - išlaidos, kartu su perdarymu, būna kur kas didesnės, nei viską padarant iš karto. Ir jau tikra bėda, jei paaiškėja, kad įsirengtos šaldymo sistemos galia – nepakankama arba energetinės sąnaudos stipriai viršija planuotas eksplotacines išlaidas.
Kokybiškų šaldymo sistemų rinkai susiformuoti trukdo tai, projektuojant patalpas, dažniausiai apseinama be šaldymo įrengimų projektinės dalies. Projektavimo darbai dažniausiai pradedami tik pasirašius sutartį su šaldymo įrengimų tiekėju. „Būna, kad šaldymo sistemos kaina siekia apie 30 procentų viso projekto vertės, - pasakoja pašnekovas. – Jei elektros tinklus suprojektuoja neatsižvelgdami į šaldymo sistemos poreikius – tada elektros įvadai pleška“.
Pašnekovas pataria: jei įmonė neturi šaldymo technologijas išmanančio specialisto, geriau siųsti tokiais klausimais derėtis ne vadybininkus, o tiesiog žmones, susigaudančius techninėse problemose. Taip pat visada stengtis betarpiškai bendrauti su šaldymo įrengimus tiekiančios įmonės inžineriniu personalu, nes vadybinikai dažniausiai nesugeba ir neturi didelio intereso spręst technines problemas ir ieškot optimaliausių techninių sprendimų.
„Geriausia reklama – jau įgyvendintų projektų kokybė, - teigia „Ekotermos“ technikos direktorius. – Kalbos apie kokybišką darbą sklinda nuo vieno užsakovo kitam, tik reikia klausytis“.
„Ekoterma“, veikianti nuo 1992 metų, šioje srityje turi didžiulę patirtį. Įmonė projektuoja, tiekia, montuoja, remontuoja šaldymo įrangą, atlieka jos techninio aptarnavimo darbus. Tarp „Ekotermos“ klientų – ne tik didžiosios maisto pramonės įmonės, bet ir vaistų didmeninės prekybos gigantai – „Tamro“, „Limedika“, ūkinikai, miškinikai ir kiti subjektai kuriems reikalingos kokybiškos šaldymo paslaugos. Įmonė plečia veiklą į Norvegijos ir Rusijos rinkas.

1. Nuostoliai įsirengus netinkamą komercinę šaldymo įrangą gali būti dideli - išlaidos, kartu su perdarymu, būna kur kas didesnės, nei viską padarant iš karto. Ir jau tikra bėda, jei paaiškėja, kad įsirengtos šaldymo sistemos galia – nepakankama.
2. Dažnai užsakovas net neisivaizduoja kokie enrgijos kiekiai lieka nepanaudoti naudojant tradicinę šaldymo sistemą, kurioje nenumatyta energjos rekuperacijos sistema. UAB „Ekoterma“ siūlo savo klientam tokius sprendimusi. Įmonė gali pasiūlyti įrangos parametrų monitoringą ir valdymą internetu. Yra galimybė valdyti įrangą iš bet kurios pasaulio vietos, tai galima daryti net ir išmaniuoju telefonu.

Giedrius Reškevičius
UAB „Ekoterma“ technikos direktorius
A. Juozapavičiaus pr. 31E, Kaunas
+370 37 342405,
info@ekoterma.lt
www.ekoterma.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 08 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite