Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nuo garažo iki logistikos centro

   2017-04-04

 

Daiktų ar prekių sandėliavimas daugeliui vartotojų tampa sudėtingu iššūkiu. Sandėliavimo sistemoms įrengti, įmonėse dažnai ieškomi projektuotojai, kurie suplanuotų stelažus turimoje erdvėje, tada ieškoma įmonė, galinti tokį projektą įgyvendinti. Taip gaištamas laikas ir didėja išlaidos.

Jau 20 metų rinkoje veikiančios įmonės „Storsistem“ vadovė Dovilė Vasiliauskaitė pataria visuomet atsižvelgti į įmonės turimą patirtį, suteikiamas papildomas paslaugas, o tuomet rinktis konstrukcijas ar sistemas pagal poreikį arba derinant kokybę ir kainą. Tik taip Jūs būsite užtikrinti savo produkto ar paslaugos funkcionalumu, o vėliau džiaugsitės ilgai tarnaujančiu daiktu. Būtent UAB „Storsistem“ jau užsitikrino didžiųjų Lietuvos įmonių pasitikėjimą – kokybiški, funkcionalūs sprendimai, bene patraukliausia kaina visoje Lietuvoje – skiriamieji šios įmonės atributai. Tokie prekybos tinklai bei gamintojai kaip „Iki“, „Eoltas“, „Altas“, „Kauno grūdai“, „Žemaitijos pienas“ „Viči“, „Samsonas“, „Juta“ ir kt. jau išreiškė savo pasitikėjimą „Storsistem“ produkcija: lentyniniai, daugiaaukščiai, paletiniai, archyviniai, konsoliniai stelažai, metaliniai baldai, mezanino konstrukcijos, mobilios automatizuotos sandėlio sistemos, šaldymo kambariai ir daugelis kitų sprendimų jau sėkmingai sukonstruoti minėtose įmonėse, taip pat gali sėkmingai veikti ir pas Jus!
Ieškodami tinkamiausio sprendimo Jūsų įmonei, išsiaiškinkite ar Jūsų pasirinkta įmonė turi pakankamai patirties konstrukcijas pritaikant skirtingoms erdvėms ar reikiamai produkcijai sandėliuoti. D. Vasiliauskaitė primena, jog norint sutaupyti laiko ir pinigų, būtina kreiptis į tokią įmonę, kuri galės suteikti visą paslaugų paketą - ne tik atveš užsakymą, tačiau patars, sandėliavimo sistemas suprojektuos optimaliai išnaudojant Jūsų turimą erdvę, atvežę konstrukcijas – jas sumontuos, o vėliau suteiks garantinį ir pogarantinį aptarnavimą. Atkreipkite dėmesį, kad ne visos įmonės teikia tokį paslaugų spektrą. Pasirinkę „Storsistem“ produktus ar paslaugas, Jūs ne tik sutaupysite,
tačiau gausite geriausią galimą kokybę, kadangi įmonė turi laiko patikrintus tiekėjus, kurie nuolat investuoja į gaminių patvarumą ir funkcionalumą. Dar daugiau, nepamirškite garantinio ir pogarantinio aptarnavimo! D. Vasiliauskaitė primena, jog prižiūrimas įrenginys tarnaus gerokai ilgiau nei tas, kuriuo nesirūpinama. Dar daugiau, buitiniai vartotojai, mažų įmonių ar remonto dirbtuvių savininkai taip pat mielai renkasi „Storsistem“ produkciją.


Pasikonsultavę su įmonės specialistais jie gauna bene funkcionaliausią sprendimą reikiamai įrengti erdvei, kokybišką baldą ar konstrukciją, taip galėdami ilgus metus džiaugtis tvarkinga sandėliavimo erdve. Be to, įmonė dirba visoje Europos Sąjungoje, todėl įrengimus pristatys į Jūsų norimą vietą! „Storsistem“ visuomet atsižvelgs į Jūsų poreikius bei pateiks reikiamus sprendimus – ar tai būtų keli vienetai ar keli tūkstančiai konstrukcijų! Rinkitės tvarką savo namuose bei versle, o ja pasirūpins UAB „Storsistem“ specialistai!

 

UAB „Storsistem“
Europos pr. 122, Kaunas
Tel. +370 612 48848
info@storsistem.eu
www.storsistem.eu

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 03 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite