Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nuo ligų gali išgelbėti ir gera vėdinimo sistema

   2015-04-03

Kasmet vis garsiau kalbant apie oro taršos problemas, dažnam atrodo, kad namai yra ta vieta, kurioje žmogus gali jaustis išties saugiai. Anaiptol taip nėra – šiuolaikiniai tyrimai rodo, jog patalpų viduje oras gali būti užterštas netgi iki dešimties kartų labiau nei lauke. Drėgmė gali skatinti ligas, ilgalaikė sausa aplinka taip pat neigiamai veikia žmogaus savijautą.
Patalpų vėdinimas - būtinas

Oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemų įrengimo paslaugas teikiančios „GI aptarnavimas“ įmonės vadovas Gediminas Geltuvas teigia, kad patalpų oro kokybės užtikrinimas yra itin svarbus šaltuoju metų laiku, kai žmonės praleidžia daugiau laiko uždarose patalpose, kurių taupumo sumetimais praktiškai nevėdina. Pasak specialisto, lietuviai vis dažniau supranta, kad gyvenamųjų namų ir verslo patalpų vėdinimas yra labai nedidelė, tačiau neatsiejama kasdienybės dalis, užtikrinanti gyvenimo kokybę, padedanti pagerinti efektyvaus darbo rezultatus, o namuose – ir namiškių savijautą. „Verdant raugintų kopūstų troškinį ne kiekvienas šį kvapą gali pakęsti. Gera vėdinimo sistema užtikrins, kad nežinosi, kas yra gaminama pietums, kol nebūsi pakviestas prie stalo“, - vaizdingai kalbėjo G.Geltuvas. Pasak specialisto, patalpų oro kokybė priklauso ne tik nuo oro judėjimo greičio, bet ir nuo drėgmės bei kitų mikroklimato parametrų. Reikėtų įsidėmėti, kad gyvenamųjų patalpų mikroklimato parametrai yra skirtingi šiltuoju ir šaltuoju metų laiku. Gerai savijautai oro reliatyvi drėgmė turėtų svyruoti nuo 55 % iki 75%.

Patyrusių profesionalų komanda

Patalpų vėdinimo problemos anksčiau retai buvo sprendžiamos mechaninėmis priemonėmis, nes pakakdavo paprastos oro infiltracijos. Šiais laikais lietuvių ypač pamėgti plastikiniai langai yra labai sandarūs ir uždaryti beveik nepraleidžia oro. Dėl to, patalpose padaugėja drėgmės, nemalonių kvapų, o juos sumažinti galima tik reguliaraus vėdinimo pagalba. „Gi aptarnavimo“ inžinieriai suras ir pasiūlys paprastus, tačiau labai efektyvius sprendimus nuosavų namų, prekybos ar verslo centrų vėdinimui. Per septynerius metus sukaupta ilgalaikė patirtis aptarnaujant, remontuojant ir šalinantį pigių montuotojų padarytą broką, specialistų komandai leido atrasti labiausiai pasiteisinusias technologijas, užtikrinančias patalpų vėdinimo poreikius. Visoje šalies teritorijoje su įvairių pasaulio gamintojų prekės ženklais dirbantys mobilūs įmonės profesionalai ne tik patars, kokią oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemą geriausiai pasirinkti, tačiau ir ją įmontuos, suderins įrengimus bei pasirūpins visu jos aptarnavimo servisu.

Šiuolaikiniai sprendimų privalumai

Lietuviai jau supranta, jog vienas iš efektyviausių būdų efektingai mažinti energijos suvartojimą ir taupyti - bute ar name įrengti automatizuotas namų valdymo sistemas, kurios optimaliai reguliuoja patalpų šildymą, vėdinimą, apšvietimą ir kitus energiją eikvojančius procesus. „Priklausomai nuo patalpų ploto ir energijos panaudojimo racionalumo, automatinės namų valdymo sistemos leidžia sumažinti energijos suvartojimą nuo 25 iki 40 proc.“, - įsitikinęs G.Geltuvas. Išmanieji namai automatiškai reguliuoja patalpų šildymą bei palaiko skirtingą temperatūrą pagal gyventojų iš anksto pasirinktus prioritetus. Tokie namai ar butai ne tik puikiai reaguoja į aplinkos temperatūrą, bet ir gali panaudoti saulės šilumą. „Gi aptarnavimo“ vadovas su šypsena prisimena dar nuo sovietmečio laikų gyvas lietuvių tradicijas, kai žmonės, taupydami šilumą, užkamšo namuose ventiliacijos angas ir žiemos metu neatidarinėja langų. Visgi taip elgdamiesi gerokai prasilenkiame su higienos normomis. Šiais laikais „Gi aptarnavimas“ gali pasiūlyti automatizuotas šildymo ir vėdinimo sistemas, kurios veikia sinchronizuotai. Pavyzdžiui, sistemą galima užprogramuoti taip, kad namai būtų vėdinami, vėsinami, ar šildomi palaikant tam tikrą temperatūrą nuotoliniu būdu. Šiuolaikiškai įrengtų patalpų ar nuosavo namo valdymas dabar yra labai paprastas, intuityvus bei pritaikytas prie žmogaus individualaus gyvenimo būdo – pagrindinių funkcijų valdymas įrėmintas į puikaus dizaino valdymo pultelį ar paslėptas nematomoje vietoje, tad galima neabejoti, kad namas gyvens tik jūsų nustatytu ritmu. Šiuolaikiniai kondicionieriai jau pilnai valdomi internetu, tad pagal orų prognozę bet kurioje vietovėje galima nustatyti norimą patalpos temperatūrą, o tai ypač aktualu turintiems sodybas, į kurias vykstama tik savaitgaliais ar norint pailsėti. Svarstantiems apie išmaniojo namo teikiamus privalumus, G. Geltuvas pataria, jog šias sistemas aptarti geriausia patalpų ar namo architektūriniame ir inžineriniame projekte. Anot specialisto, geriausia kai apsisprendimą gyventi išmaniajame name gyventojas priima dar būsto projektavimo etape. Tai gerokai palengvina visus įrengimo procesus.

1.„Gi aptarnavimo“ inžinieriai suras ir pasiūlys paprastus, tačiau labai efektyvius sprendimus nuosavų namų ar verslo centrų vedinimui.

2. Per septynerius metus sukaupta ilgalaikė patirtis profesionaliai specialistų komandai leido atrasti labiausiai pasiteisinusias technologijas, užtikrinančias visus patalpų vėdinimo poreikius.

3. Visoje šalies teritorijoje su įvairių pasaulio gamintojų prekės ženklais dirbantys mobilūs įmonės profesionalai ne tik patars, kokią oro kondicionavimo ir vėdinimo sistemą pasirinkti, tačiau ir ją įmontuos, suderins įrengimus bei pasirūpins visu jos aptarnavimo servisu.

4. Su senesnio modelio vėdinimo ir šildymo sistemomis įrengtiems namams siūlomas internetu stebimo ir valdomo automatikos bloko įrengimas. Tuomet ventiliatoriaus ar šildymo sistemas galima valdyti tiek kompiuteriu, tiek telefono pagalba iš bet kurios pasaulio vietos.Gediminas Geltuvas

UAB „Gi aptarnavimas“ direktorius

Jonavos g. 3, Kaunas

+370 640 14595

www.giaptarnavimas.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 12 04 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite