Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nuo mažo automobilio gedimo šalinimo iki skubios techninės pagalbos kelyje

   2017-10-06

 Retas įsivaizduoja savo gyvenimą be automobilio. Jame norime jaustis saugūs ir greitai nuvykti į reikiamą vietą, be jokių papildomų trikdžių. Deja, ne visada tą padaryti pavyksta. Užklupus nenumatytiems gedimams ieškome skubios pagalbos, kurią gali suteikti profesionalus autoservisas. Ne kiekvienas vairuojantis automobilį išmano jo veikimo principus ir moka šalinti gedimus, todėl labai svarbu žinoti, kur ieškoti pagalbos iškilus tiek smulkiems, tiek sudėtingiems nesklandumams. Itin plačiu siūlomų paslaugų spektru gali pasigirti UAB „AREMESTA“. Įmonė siūlo gedimų šalinimo, profilaktikos bei automobilių nuomos paslaugas. Taip pat suteikia ir techninę pagalbą kelyje visą parą, visoje Lietuvoje ir ES!

 

Klientams reikalinga įvairi pagalba. Kartais, transporto priemonės savininkas dar gali pristatyti automobilį į autoservisą gedimams šalinti arba diagnozuoti, atlikti patikrą. Kitais atvejais to padaryti neįmanoma dėl netikėtai ištikusio gedimo, avarijos ar kitos nenumatytos problemos. UAB „Aremesta“ geba suteikti pagalbą ištikus įvairiausioms situacijoms. Patyrę meistrai sėkmingai ir greitai geba pašalinti variklio, važiuoklės, stabdžių, sankabos gedimus. Taip pat autoservise sėkmingai remontuojami duslintuvai, kuro aparatūra, įpurškimo ir uždegimo sistemos bei elektriniai gedimai. Kitaip sakant, visus reikalingus specialistus rasite vienoje vietoje. Taupantiems laiką ir pinigus - tai didžiulis privalumas!
Ne visada galima numatyti gedimus iš anksto. Įvykus avarijai ar kitokiai nelaimei, pagalbos reikia čia ir dabar. Esant smulkiam gedimui, pagalba gali būti suteikiama tiesiog vietoje, trūkumą pašalinant iš karto, pvz.: nuleidus padangą, pasibaigus kurui, užstrigus spynelei ir pan. Iškilusias didesnes problemas paprastai reikia šalinti autoservise. Tam yra paruošti, nuolat budintys, keturi evakuatoriai, aprūpinti specialia transportavimui reikalinga įranga. „Turime galimybę automobilį su užsiblokavusiais ratais pakrauti ant platformos, nepažeidžiant jo transmisijos elementų. Tai vyksta naudojantis hidromanipuliatoriumi arba kita specialia įranga. Visi techninės pagalbos evakuatoriai turi nuleidžiamas slankiojančias lygaus dugno platformas, leidžiančias saugiai ir nepažeidžiant evakuojamo automobilio jį pakrauti. Turime galimybę pakrauti ir ypatingai žemas transporto priemones ar automobilius su išlaužta važiuokle“ – teigia UAB „Aremesta“ vadovas Arvydas Plerpa. Klientui negalint tęsti kelionės, kol bus remontuojamas jo automobilis, įmonė gali suteikti pakaitinį lengvąjį automobilį, keleivinį ar krovininį mikroautobusą.
Taip pat pašnekovas pabrėžia, kad įmonė turi specialią techniką evakuoti nevažiuojančius automobilius iš požeminių ar daugiaaukščių garažų bei parkavimo aikštelių, kur įvažiavimo aukštis iki 2 metrų, pvz.: Kauno autobusų stotis, prekybos centras „Akropolis“, „Mega“ ir pan. „Galime ištraukti nuvažiavusius nuo kelio ir sunkiai pravažiuojamose vietose užklimpusius automobilius. Be to, kartu su evakuojamu automobiliu galime gabenti ir 6 jo keleivius“ - teigia Arvydas. Taip pat vadovas pabrėžia, kad UAB „Aremesta“ teikiamos paslaugos, tokios kaip autovežio pakrovimo ir iškrovimo darbai, automobilio transportavimas, techninė pagalba kelyje, remontas, bandymai po remonto, yra apdraustos bendrosios civilinės atsakomybės draudimu 100 000 eurų sumai. Patikėdami savo transporto priemonę UAB „Aremestos“ vairuotojams ir mechanikams, nuostolių nepatirsite. Jau ne vienerius metus įmonė bendradarbiauja ir teikia paslaugas Palangos „ENEOS 1006 km powered by Hankook“ lenktynių organizatoriams. „Jeigu jie mumis pasitiki, tai nenuvilsime ir Jūsų,“ – sako Arvydas. Be to, pašnekovas atskleidžia sėkmingo įmonės darbo paslaptį: „Mes dirbame kaip viena komanda. Užsiimant tokia atsakinga veikla ir besirūpinant žmonių saugumu, mes privalome savo darbą atlikti kokybiškai. Nuolat tobulėjame, domimės naujovėmis ir ko gero, nėra tokio gedimo, kurio negalėtume pašalinti!“
 

ARVYDAS PLERPA
Direktorius
Islandijos pl. 197, Kaunas
Tel. 8 698 35962
el.paštas: arvydas@aremesta.lt
www.aremesta.lt

Techninė pagalba kelyje
24 valandos per parą, +370 610 15555


Automobilių servisas +370 612 31402
I-V nuo 8.00 iki 19.00 val
VI nuo 9.00 iki 15.00 val.

Automobilių dalys ir padangos +370 686 89026
I-V nuo 8.00 iki 19.00 val
VI nuo 9.00 iki 15.00 val.

Automobilių nuoma +370 698 35962
(Lengvieji automobilai, keleiviniai ir krovininiai mikroautobusai).1. UAB „Aremesta“ veikla apima labai platų spektrą paslaugų, kurios reikalingos kiekvienam, besirūpinančiam savo transporto priemone. Taip pat čia veikia automobilių detalių, eksploatacinių medžiagų ir padangų parduotuvė, kurioje pardavėjai visuomet profesionaliai patars detalių pasirinkimo klausimais.
2. Įmonėje dirba tik savo darbą išmanantys ir nuolat keliantys kvalifikaciją meistrai. Nuolatinė komandos narių komunikacija tarpusavyje, leidžia darbą atlikti kokybiškai, nenuviliant klientų.
3. Atlikus automobilio remonto darbus UAB „Aremesta“ Bosch autoservise, metiniam techninės pagalbos kortelės įsigijimui suteikiama nuolaida. Jei darbų atlikta už 100 eurų ar didesnę sumą, techninės pagalbos kortelė išduodama nemokamai.
Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite