Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nuo šiol dažyti rankomis neapsimoka!

   2018-03-28

Ar pagalvojote, jog norint nudažyti dailylentes namui, lentas tvorai ar terasai, gali būti paprasta ir greita? Pačiam po darbo dienos to daryti nereikės. O kaina – tokia pati, lyg pats dažytumėte rankomis. Manote – taip nebūna? UAB „Refor“ vadovas, Gediminas Vėgėlė, su medienos dažais rinkoje dirbantis nuo 1993 m., pasakoja kaip šis procesas vyksta.

Pramoninis, automatizuotas dažymas. Kas tai?

Tai medienos gaminių dažymas specialiai pritaikytame ceche. Dažymas vyksta ir šaltuoju, ir šiltuoju periodu. Ceche palaikoma reikiama temperatūra, dažoma automatinėmis staklėmis, išvengiama nutekėjimų, dulkių, netolygaus padengimo, technologijos nesilaikymo. Mediena dengiama priešgrybelinėmis priemonėmis, impregnuojama, keliais sluoksniais nudažoma ir galiausiai išdžiovinama.


Kur gauti dailylenčių ir kaip pristatyti jas dažymui?

Jei klientas neturi laiko ieškoti kur galėtų įsigyti kokybiškos medienos ir varžtų jų tvirtinimui, gali tai išsirinkti pas mus. Jei klientas jau turi įsigijęs savo dailylenčių, jas gali atvežti į mūsų cechą ir po savaitės atsiimti jau nudažytas. Belieka išsirinkti norimą spalvą.


Ar dažant pramoniniu būdu galima išsaugoti medienos tekstūrą?

Klientas gali rinktis kokį medienos vaizdą nori matyti po dažymo. Galima ne tik palikti medienos tekstūrą, bet ir specialia įranga pasendinti - struktūruoti paviršių. Po tokio apdirbimo išryškėja medienos rievės, paviršius tampa reljefinis, atsparesnis aplinkos poveikiui. O jei norite dailylentę visiškai padengti dažais, pas mus galima išsirinkti bet kokį norimą atspalvį, kadangi spalvas gaminame patys.


Garantija. Kelerius metus klientui nereikės perdažyti medienos?

Savo dažytai medienai suteikiame ne mažesnę nei 5 metų garantiją. Taip pat primename, jog artėjant tam terminui, reikėtų perdažyti medieną, kadangi dažai nesilupa, o tiesiog plonėja jų sluoksnis. Perdažymas reikalingas, kad medienos nepažeistų ardantis atmosferos poveikis. Visi mūsų dažai (TEKNOS, GORI, BONDEX) yra vandens pagrindo, maksimaliai tenkinantys ekologinius reikalavimus, pagaminti pagal naujausias technologijas Suomijoje ir Danijoje.Ar rinkoje yra UAB „Refor“ arba jų tiekiamais dažais dažytos medienos pavyzdžių?

Visų Lietuvoje veikiančių vandens parkų, Lietuvos jūrų muziejaus, „Eglės“ sanatorijos medinės konstrukcijos yra padengtos UAB "Refor" pritaikytomis ir tiekiamomis medžiagomis. O privačių ir visuomeninių objektų savininkai ar statytojai visada sugrįžta pas mus su naujais projektais jau daugiau nei 15 metų. Mūsų paslaugomis naudojasi medinius namus Skandinavijoje statančios įmonės.


Ar tokio dažymo kaina prieinama kiekvienam vartotojui?

UAB „Refor“ garantuoja, jog dažant rankomis pačiam ir dažant automatizuotai mūsų cechuose kaina yra vienoda. O Jūs sutaupote savo laiko! Mes žinome kaip ir galime  realizuoti bet kurias kliento vizijas kai reikia išsaugoti ir atskleisti medienos grožį.UAB „Refor“

Raudondvario pl. 242C, Kaunas
Tel. 370 37 361749
Mob. 370 612 89134
info@dazyk.lt
www.refor.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite