Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nuo varžtelio iki naujo motociklo

   2015-10-07

Vilijampolėje įsikūręs servisas CHOPPER PILOT visiškai pelnytai gali vadintis motociklininkų rojumi. Čia rasite viską ko reikia motociklui bei motociklistui. Įsigysite arba parduosite motociklą arba susitvarkysite turimą nuo pilno remonto iki išskirtinio dizaino bei originalių dovanų ir aksesuarų.
Remontas ir restauracija
Chopper Pilot – unikalios motociklų dirbtuvės. Pasak vadovo Ginto Lukausko, ilgametė patirtis šioje srityje bei stipri specialistų komanda sukūrė unikalias motociklų dirbtuves. Surūdijęs Jūsų senelio motociklas iš čia gali išvažiuoti spindėdamas tarytum kątik iš gamyklos. Nutikus autoįvykiui, išvengsite daugybės rūpesčių motociklą patikėję mums. Dauguma servisų remontuodami po autoįvykių sudaužytus motociklus atlieka tik tam tikrus remonto darbus, o norint suremontuoti autoįvykyje nukentėjusį motociklą tenka aplankyti ne vieną servisą ir parduotuvę. Chopper Pilot dirbtuvės visus šiuos darbus atlieka po vienu stogu, čia atvežę sumaitotą motociklą po remonto galėsite važiuoti tiesiai į techninę apžiūrą.
Motociklo stiliaus keitimas (perdarymas)
Chopper Pilot dirbtuvės unikalios tuo, jog po vienu stogu rasite meistrus išmanančius ne tik techninę motociklų priežiūrą, tačiau pažįstančius motociklus iki smulkmenų ir varžtelių. Čia sužinosite koks užrašas bei detalės buvo naudojamos gamykliškai būtent Jūsų motociklui bei kaip geriausia jį modifikuoti. Galime ne tik parduoti, bet ir pagaminti reikiamas detales, pilnai atnaujinti ir pasiūti sėdyne, krepšius ir aprangą, atkurti autentišką arba sukurti individualų Jūsų motociklo stilių. Chopper Pilot meistrai sukaupę daugybę informacijos bei patirties restauruojant motociklus. Jie puikiai žino kaip turi atrodyti tam tikrų metų motociklo dizainas. Autentiškai atstatysime ženklus užrašus bei spalvas. Pasiūlysime ir pasiūsime derančius aksesuarus, papuošimus bei aprangą. Jei norite pakeisti turimo motociklo stilių, tai - Chopper Pilot meistrų darbas. Pasiūlysime ir paaiškinsime kaip tinkamai atlikti reikiamas modifikacijas. Turime sukaupę begalę atliktų darbų pavyzdžių , taigi jei nesate tikri kaip turi atrodyti Jūsų motociklas, nebus sunku išsirinkti stilių. Motociklą perdažyti galima daug kur, tačiau perdažyti išpiešiant bei parenkant jam tinkamą dizainą reikia didelės patirties.
Detalės ir aksesuarai
Aprodęs serviso technikos naujoves bei specialų motociklo padangų balansavimo stendą, Gintas stabteli prie šimtamečių, muziejaus vertų siuvimo staklių ir pasakoja apie unikalius dizainus ir vienetinius meno kūrinius, sukurtus klientų pageidavimu. Nuo odinio automobilio salono iki drabužių ir net išskirtinio dizaino moteriško rankinuko. “Mes naudojame tai kas darbą daro geriausiai” rodydamas tvirtą odas ir plastiką susiuvančią adatą pasakoja Gintas. Tą patį siūlome ir savo klientams, atvarę automobilį ar motociklą jei gali būti ramūs, jog viskuo bus profesionaliai pasirūpinta tose pačiose dirbtuvėse. Chopper Pilot - unikali daugiametė profesionalų patirtis bei stipri komanda. Viskas ką mes darome yra patikrinta ir išbandyta mūsų pačių. Netgi pavadinimas Chopper Pilot – mano išgyvenimas važiuojant motociklu, kai tu jautiesi tarsi karinio lėktuvo pilotas, kurį visi bando numušti, - šypteli vadovas Gintas Lukauskas.
Chopper Pilot atlieka pilną viso motociklo remontą.
1. Mūsų dirbtuvėse tiesiname motociklo detales, ratus, lyginame skardas.
2. Galime ne tik parduoti bet ir pagaminti reikiamas detales.
3. Atkurti autentišką arba sukurti individualų Jūsų motociklo stilių.
4. Pilnai atnaujinti ir pasiūti sėdynes krepšius ir aprangą.

Gintas Lukauskas
UAB „Pilotas ir partneriai“ vadovas
Dubysos g. 4, Kaunas (Vilijampolė)
gintaspilotas@gmail.com, +370 670 70310
www.chopperpilot.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 08 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite