Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Nuosavas masažo kabinetas? Patarimai kaip sėkmingai realizuoti svajonę.

   2018-01-25

Dirbate darbe kuriame nesijaučiate laimingas? Lepinate artimuosius masažais, o šie džiaugiasi juntantys teigiamą poveikį? Dauguma tokių žmonių kaip Jūs, mokydamiesi pas profesionalius mokytojus, tampa kvalifikuotais masažo meistrais.

Mokykitės pas aukščiausios kvalifikacijos dėstytojus iš užsienio

Kokybiškų masažo paslaugų paklausa vis dar viršija pasiūlą, todėl jei jau kurį laiką svarstote mokytis masažo technikų – registruokitės į masažo akademiją - ten, kur gausite maksimalią kokybę ir galėsite mokytis iš profesionalių dėstytojų, atvykstančių mokyti net iš užsienio. Kai kurios profesinės mokyklos taip pat siūlo masažo programas, tačiau atsižvelkite, kiek laiko skiriama praktikai ir kiek metų truks mokymų programa. O juk žinome, kaip svarbu svajonę įgyvendinti, kol ji dar neišblėso! „Ispado“ akademijoje galite pasirinktą masažo kursą išbandyti keletą dienų, įsitikinti ar mokymai atitinka Jūsų poreikius. Per tą laiką spėsite pajusti profesionalų praktikų kuriamą kokybę. Čia sutelkta geriausia dėstytojų komanda ne tik iš Lietuvos, tačiau, atvykstančių iš Europos bei Rusijos pripažintų masažo centrų. Be to, atėję į „Ispado“, kurie rinkoje veikia jau daugiau nei 10 metų, galite rinktis iš itin plataus spektro mokymo programų. Įgykite Jus dominančią sveikatinimo, SPA kvalifikaciją arba rinkitės iš įvairiausių masažų technikų programų, pavyzdžiui, vis populiarėjančios veido masažo metodikos.

Veido masažo technikos - ir po sunkių ligų

Veido masažo technikos – bene sparčiausiai populiarėjanti masažo sritis, tuo pačiu suteikianti didžiulę naudą jos gavėjams. Veido fitnesas (formuojantis masažas) ypač naudingas esant komplikacijoms po trišakio nervo pažeidimų, esant nejudriems veido raumenims ar turint ypač gilių raukšlių. Jei jau turite masažo specialisto pažymėjimą, o galbūt dirbate kineziterapeutu ar odontologu, bet Jus domina medicinos sritis, „Ispado“ akademijoje galite mokytis smilkininio apatinio žandikaulio sąnario tyrimo ir gydymo pagrindų – tai gana dažnas sveikatos sutrikimas esamuoju metu, atsirandantis dėl įvairių priežasčių – netinkamo protezavimo, ar net ilgalaikių stiprių stresinių situacijų. Atsiradus pažeidimui – žmogus gali imti griežti dantimis, gali traškėti žandikaulio sąnarys ir kt.

Masažas norintiems atjaunėti

Norintiems išmokti efektyvaus veido atjauninimo technikų – rekomenduojame pradėti nuo Klasikinio veido masažo pagrindų, tęsti praktikinius testinio pobūdžio nuoseklius mokymus. Pažengusiems siūlome mokytis veido sausgyslių masažo, kadangi veido senėjimui įtakos turi ne tik pokyčiai odoje ar raumenyse, tačiau ir kaulinėse struktūrose. Mokykitės hemolimfodrenažinio veido masažo, kuris padeda kovojant su odos sausumu, įsisavinkite Indiško jauninančio miosfacialinio masažo subtilybes, jis užtikrins net akivaizdžiai matomą liftingo efektą bei pastebimai išlygins raukšles. „Ispado“ akademija nuolat bendradarbiauja su mokslo įstaigomis, todėl netgi medicininių sričių mokymai čia vedami savo srities profesionalų. Dar daugiau, kiekvieno Jūsų patogumui sudarytas labai patogus grafikas, todėl galite dirbti, o tuomet spėti ir žinias norimoje srityje gilinti.

Ergonomiški judesiai darbo vietoje gali prailginti darbo stažą

Svarbu atkreipti dėmesį, jog dalis masažo specialistų po dešimties metų darbo dėl profesinių ligų, patys tampa gydytojų klientais, kadangi nesaugo, o galbūt nežino kaip  tausoti savo sveikatą. Ima varginti nugaros, rankų sąnarių skausmai. To galite išvengti. „Ispado“ akademijoje, bene vienintelėje iš panašaus profililio masažo mokyklų, itin didelis dėmesys skiriamas ergonomikos mokslui. Juk kiekvienas, žinodamas, kaip taisyklingai atlikti įvairius judesius, galės dirbti lengviau, didesnę naudą suteiks klientui, nes jam pačiam neskaudės. Taisyklinga laikysena bei ergonomiškai teisingi masažo judesiai suteiks daugiau komforto masažuotojui, ilgins jo darbo stažą bei paslaugų kokybę. Elementarūs patarimai, kai prireikus kažką pakelti, verta pritūpti, nes lenkiantis kenčia Jūsų stuburas yra itin svarbūs ir naudingi. Dar daugiau – „Ispado“ akademijoje mokymų praktika vyksta ergonomiškai įrengtuose masažo kabinetuose. Būkite tikri, čia besimokydami gausite visapusišką žinių bagažą, kurį galėsite pritaikyti savo versle.

 „Ispado akademija“ – vieta ne tik mokslui, bet ir sveikatinimui

Ir vis gi, jei dar nesiryžtate mokytis, patys įsitikinkite profesionalios masažo mokymo, SPA bei grožio verslo įmonės „Ispado“ specialistų paslaugų kokybe. Individualizuotas masažas, grožio procedūros veidui, terapinė joga – aukščiausia kokybė Jūsų sveikatai ir sveikatingumui. O jei ir to per mažai – sveikos gyvensenos konsultacijos – kuriose gausite rekomendacijas optimaliam fiziniam aktyvumui, sužinosite kūno kompoziciją bei pageidavus – gausite sudarytą mitybos planą - tikrai sustiprins Jūsų valią, sveikatą ir ryžtą!

UAB „ISPADO“ akademija
Raguvos g. 4, LT-44275, Kaunas
Tel.: +370 37 740 998
Mob. tel.: +370 686 34772
El.p. mokymai@ispado.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite