Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Odinis automobilio salonas – ir džiaugsmas, ir rūpestis

   2018-10-12

Norint, kad odinis automobilio salonas ilgai tarnautų, jį reikia tinkamai prižiūrėti, o ne visi tam turi laiko ir noro. Galiausiai oda suskilinėja ir nusitrina. Ką tuomet reikia daryti? Ar įmanoma atkurti pirminę salono išvaizdą neišleidžiant krūvos pinigų salono persiuvimui?

 

Saulės spinduliai, besikeičianti temperatūra, žmonių prakaitas ir nuolatinis dėvėjimas padaro savo ir galiausiai automobilio salono oda praranda pirminį savo grožį. Ne vienas savo automobilį mylintis žmogus iš karto nusprendžia, kad persiuvimas yra vienintelė išeitis, tačiau yra pigesnių būdų prikelti automobilio saloną antram gyvenimui.

Kad ir kokia suskilinėjusi oda būtų, ją įmanoma atstatyti. Specialistai cheminėmis priemonėmis užpildo suskilinėjimus, juos užglaisto ir sutvirtina, o vėliau tą vietą nudažo. Plika akimi pastebėti, kad oda buvo atstatinėjama, yra neįmanoma. Gerai ir tai, kad sutvarkytą saloną reikia prižiūrėti taip pat kaip ir anksčiau.

Iš tikrųjų, galima be didesnio vargo sutvarkyti ne tik suskilinėjusią, bet ir įplyšusią odą. Įplyšimai gali būti suklijuoti, užglaistyti ir nudažyti taip, kad nesimatys jokių remonto pėdsakų. Oda vėl bus tvirta ir graži kaip anksčiau, ji net pasižymės anksčiau turėta tekstūra.

Nutrinti odiniai vairai vairuotojus tikrai erzina. Pasišiaušę, negražūs vairai tampa nemalonūs laikyti rankose ir su laiku atrodo tik prasčiau. Tačiau ir tai įmanoma sutvarkyti palyginti nebrangiai, labai greitai ir kokybiškai.

Galiausiai, nemažai automobilių salonų komponentų yra aptraukti sintetine oda. Priešingai nei mano daugelis, ir ją įmanoma atstatyti. Iš esmės, galima tik patarti neskubėti priimti sprendimų dėl salono persiuvimo. Visada geriau pasitarti su odinių daiktų taisymo specialistais, kurie įvertins padarytą žalą ir suteiks naudingų patarimų.

Vienas tokių specialistų – Kaune dirbantis Valdas Siniavskis. Jis teigia, kad sutvarkyti galima bemaž visus pažeidimus, o galutinis rezultatas visada pranoksta klientų lūkesčius. Suskilinėjusios, nusidėvėjusios ar įdrėkstos odos atstatymas – greitas ir palyginti nebrangus procesas.

Pavyzdžiui, atstatydami ir priekines, ir galines sėdynes automobilį galėsite atsiimsite jau po poros dienų ir tikrai nustebsite išvydę rezultatą. Dabar įsivaizduokite, kiek truktų persiūti saloną – o ir kainų net negalima lyginti.

Valdas Siniavskis dirba ir su odai skirtais dažais, gali pagal pavyzdį parinkti ir pagaminti spalvą. Todėl galite neabejoti, kad jokio skirtumo tikrai nepastebėsite, nes nudažyta odinė detalė nesiskirs nuo originalios salono apdailos spalvos. V. Siniavskis taip pat gali atstatyti odinę avalynę, drabužius bei galanterijos gaminius. Iš tikrųjų, nusipirkę dažų savo odinius gaminius galite atstatyti ir patys – tam nereikia ypatingų žinių ar įrangos.

Saloną persiųsti visada suspėsite, tačiau prieš tai reikėtų išbandyti odos atstatymo procedūras. Taip sutaupysite pinigų, o jūsų automobilio vidus vėl atrodys kaip naujas.

 

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite