Jums patinka odinės automobilio sėdynės, bet jūsų automobilyje oda jau nusitrynusi? Suskilinėjusi? Gal liko nepageidaujamas įspaudas ar dėmė? Bandysite tvarkyti pats? Ar verta? Neeksperimentuokite! Naudodami stiprius cheminius valiklius galite visai sugadinti sėdynės spalvą. Išleisite pinigų, o rezultatas gali būti ir neigiamas!

Patikėkite savo automobilį profesionalams, kurie sutvarkys įtrūkimus – nušveis, užgruntuos, suklijuos, jei reikės – paveiks odą temperatūra. Oda vėl taps lygi, o tuomet – ją perdažys profesionaliais dažais.
Automobilių salonų tvarkymo ekspertas Regimantas Valiukevičius pataria rinktis tokius meistrus, kurie tvarkydami automobilio saloną, didžiausią dėmesį skirs atliekamo darbo bei naudojamų medžiagų kokybei. Nuo atlikto darbo priklausys ar ilgai džiaugsitės nepriekaištingai atrodančiu bei maloniu naudotis automobilio vidumi. Taip pat, specialistas rekomenduoja atkreipti dėmesį, ar atvarę automobilį salono restauravimui, gausite visą pageidaujamą paslaugų spektrą. Dažnai vairuotojai nori ne tik atnaujinti sėdynes, bet užmaskuoti panelės ar kitų salono detalių subraižymus ar net atlikti viso automobilio salono valymą, todėl įsitikinkite ar meistrai turi patirties tvarkydami plastmasines ar medžio detales, ar nepalieka broko atlikdami cheminį valymą.
Jei norite, kad automobilio vidus ilgai tarnautų bei „trauktų akį“, ieškokite išskirtinės kokybės, patikėkite savo automobilį profesionaliems meistrams! R. Valiukevičius akcentuoja, jog didžiausią pripažinimą pasaulyje pelnę italų įmonės „Fenice” dažai, skirti būtent visų rūšių odos dažymui. Jo vadovaujama UAB „Autokaratas“ naudoja išimtinai šiuos dažus, kad kiekvienam užtikrintų aukščiausią kokybę. Atnaujinę automobilio odinį saloną pas profesionalus su „Fenice“ dažais, būsite tikri, jog kokybė prilygs originalui net 80 proc., o realybėje, dažnai net ir pralenks. Štai, palyginus su populiariais dažais flakonėliuose, kurie originalui prilygsta vos 5 proc., skirtumas akivaizdus!

KOKYBIŠKAS KĖBULO TVARKYMAS: POLIRAVIMAS
Dar daugiau, jei norite, jog utomobilis atrodytų įspūdingai, neužtenka turėti vien išpuoselėtą saloną. Automobilio kėbulas taip pat turi atrodyti nepriekaištingai! Ir tam tikrai nereikia automobilio perdažyti! Jei Jūsų automobilis prarado blizgesį, atsirado smulkių įbrėžimų, vežkite jį profesionaliam poliravimui bei padengimui nanodanga. Rinkitės tokią įmonę, kuri užtikrins, jog rezultatas bus ilgalaikis. „Autokarato“ vadovas primena, jog profesionalus poliravimas – tai procesas, kurio metu automobilio kėbulas ne tik itin kruopščiai išplaunamas su smulkiais šepetėliais, bet vėliau išvalomi bitumai, tuomet keliais etapais šlifuojamas paviršius ir tik tada automobilis pradedamas poliruoti, o galiausiai ir blizginti. Jei šis procesas bus atliekamas neatsakingai, rezultatas nedžiugins. Jei norite ilgam džiaugtis blizgančiu kėbulu ir nepridžiūstančiais teršalais, po šios procedūros užsisakykite automobilio padengimą nanotechnologija. Tuomet paukščių apdergimus nuplaus lietus! Nereikės baimintis, jog automobilį paliksite po medžiais!

BEDAŽIS KĖBULO LYGINIMAS TAUPO LAIKĄ IR PINIGUS
O jei pastebėjote, kad parkavimo vietoje automobilį kažkas kliudė durelėmis ar atsirado kitų įlinkių, vežkite automobilį meistrams, kurie atliks lyginimo be dažymo procedūrą. Jau sutvarkytą automobilį Jums atiduos tą pačią dieną! Taigi, sutaupysite – ir laiko, ir pinigų, ir savo pastangų! Netgi didelius įlinkimus, kurie neturi aštrių kampų, profesionalūs meistrai sutvarkys per kelias valandas! Jums nereikės perdažyti įlenktų durelių ar numontuoti automobilio sparno. 

ŽIBINTŲ ATNAUJINIMAS
Dar daugiau, sutvarkę odinį automobilio saloną, panelę, nupoliravę kėbulą bei padengę jį nanodanga, nepamirškite ir automobilio žibintų. Profesionalūs meistrai ne tik nušlifuos pageltusį sluoksnį, bet nupoliravę žibintus, sureguliuos šviesas ir Jūsų matomumas tamsiu paros metu gerokai padidės. O jei ruošiatės atlikti techninę automobilio apžiūrą, po šios procedūros galėsite iškart vykti į apžiūros aikštelę. Tai itin patogu, kadangi „Autokaratas” įsikūręs Raudondavario pl., greta valstybės įmonės „Regitra“. Sutaupysite laiko!
Automobilių remonto technologijos, kaip ir kompiuterinė technika, kinta itin sparčiai. R. Valiukevičius teigia, jog siekiant savo klientams suteikti aukščiausios kokybės paslaugas, reikia nuolat investuoti į geriausios kokybės įrenginius, taikyti inovacijas bei užtikrinti, jog klientų automobiliais rūpintūsi profesionalūs, savo darbą mėgstantys meistrai.
Todėl „Autokarato“ vadovas dar kartą primena – savo automobilio tvarkymą – ar tai būtų odinio salono tvarkymas bei dažymas, ar kėbulo lyginimas be dažymo, patikėkite tik tai įmonei, kurios darbuotojai turi bendrą tikslą – būti geriausiais!

 UAB „AUTOKARATAS”
+370 699 68860
www.autokaratas.lt
www.odosdazymas.lt
info@autokaratas.lt arba autocaratas@gmail.com
https://www.facebook.com/autokaratas/
Raudondvario pl. 242E, LT-47158 Kaunas


 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/odinis_automobilio_salonas_net_ir_po_desimties_metu_gali_atrodyti_kaip_naujas/
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.