Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Oras – vanduo šilumos siurblys – jokių rūpesčių dėl šildymo ir vėsinimo

   2017-04-03

Su šilumos siurbliu oras – vanduo galima panaudoti ore esančią energiją šildymui ir karšto vandens ruošimui. Kuo geresnė namo šiluminė izoliacija, tuo didesnis efektyvumas.


Švedų gamintojas „Abatronic“ daug dėmesio skiria tinkamam įrangos veikimui mūsų oro sąlygomis, ypač šilumos siurblių veikimui žiemą. Todėl pagrindiniai pokyčiai nuo standartinių orinių šilumos siurblių yra tokie:
1. Integruotas papildomas kompresoriaus pašildymas;
2. Profiliuotas išorinio bloko korpusas;
3. padidintas atstumas tarp kondensoriaus plokštelių;
4. Papildomas karštų freono dujų padavimas į kondensoriaus apačią, kas padeda išvengti didelio apledėjimo ir dažnų atitirpinimo ciklų (defrost), mažinančių įrenginio šiluminę galią žiemos metu.

Modelis Rotaberg RDI-12S yra efektyvus DC inverter šilumos siurblys oras - vanduo skirtas centriniam šildymui ir karšto vandens ruošimui.
Šilumos siurblys naudoja 2/3 galios oro šilumos ir 1/3 elektros energijos galios.
Dėka DC inverter technologijos ir šaldymo agento R410A, šilumos siurblys yra labai efektyvus ir gali sutaupyti 60-70% šildymo išlaidų, palyginus su elektriniu šildymu.
Šiuos šilumos siurblius galima naudoti kaip vienintelius šilumos šaltinius arba integruoti į jau veikinačias kieto kuro katilines.

Rotaberg RDI-12S
susideda iš išorinio ir vidinio bloko (hidraulinio modulio), kuris yra montuojamas patalpų viduje. Išorinis blokas paima šilumą iš aplinkos oro, kuri yra perduodama per šaldymo vamzdyną prijungtą prie hidraulinio modulio. Vidinis blokas, arba hidraulinis modulis perduoda šilumą per šilumokaitį į vandenį esanti centrinio šildymo sistemoje arba karšto vandens ruošimo boileryje.

Šilumos siurblys Rotaberg RDI- 12S DC inverter gali būti naudojamas su visais standartiniais žemos temperatūros radiatoriais, grindinio šildymo sistemomis, ventiliatoriniais konvektoriais („Fan coil“) ir su karšto vandens boileriu, arba saulės kolektorių sistemomis.

Rotaberg RDI-12S, taip pat gali būti naudojamas patalpų kondicionavimui. Praktiškiausi yra „Fan coil‘ai“ (aušintuvas/šildytuvas su ventiliatoriumi), kurie gali būti naudojami tiek šildymui, tiek ir vėsinimui (tas pats vienas įrenginys). Sistemos vamzdynai jungiami prie vidinio hidraulinio modulio. Vidinis blokas gali būti montuojamas spintelėje ant sienos, todėl nereikia turėti atskiros patalpos katilinei, nereikalingi jokie kaminai ir privaloma ventiliacija. Sistema gali veikti žemoje lauko temperatūroje - mažesneje nei -20°C.
Sistemos širdis kompresorius yra gaminamas Japonijoje.

Kontaktai pasiteiravimui:
Tel. 8 687 80781
El. p.: info@abatronic.lt
www.abatronic.lt
www.facebook.com/AbatronicLT

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite