Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Originalios Egipto žemės ir geriausio lūpų balzamo ieškokite UAB „Erdesa“

   2009-08-11

Dešimtus metus Lietuvos rinkoje karaliaujanti„EGYPTISCHE ERDE“ (originali Egipto žemė) žinoma vartotojams ne tik kaip kosmetikos priemonė, bet ir kaip galimybė išspręsti odos problemas. „EGYPTISCHE ERDE“ tinka ne tik sveikai, bet ir spuoguotai, su sutrūkinėjusiais kapiliarais, baltomis dėmėmis odai.

Tikrąją deginto molio kosmetikos priemonę nuo 1979 metų gamina šveicarų kompanija „Gutknecht + FREY AG“, o Lietuvoje ją atstovauja Erdesa,UAB. Originali  Egipto žemė (Original „EGYPTISCHE ERDE“) turi žymėjimą G+F.

Ilgametė šveicarų patirtis ir atlikti tyrimai įrodė, kad „EGYPTISCHE ERDE“ sudėtinės dalys teigiamai veikia odą. Originalus produktas atsirado remiantis egiptiečių idėja dažytis mineralinėmis medžiagomis. Tai lėmė, kad Erdesa,UAB pristatomoje „EGYPTISCHE ERDE“ kosmetikoje yra jojobos aliejaus, sviestmedžio sviesto, vitamino E, silicio organinių junginių, natūralaus šilko hidrolizato. Originalios Egipto žemės gamyboje naudojami komponentai stangrina, minkština, lygina, maitina odą, neleidžia jai išdžiūti, mažina uždegimą, palaiko reikalingą drėgmę, apsaugo nuo kenksmingo aplinkos poveikio. Oda atrodo lygi, neblizga, nepraranda gaivumo jausmo.

„EGYPTISCHE ERDE“ suteikia odai natūralų saulės įdegio atspalvį. Priemonę, dėl išskirtinių makiažo fiksavimo savybių, galima naudoti kaip jo pagrindą.

„EGYPTISCHE ERDE“ tinka įvairaus amžiaus vyrams bei moterims, nepriklausomai nuo jų odos tipo. Kokį atspalvį kosmetika suteiks besinaudojančiojo odai, priklausys nuo įtrinto į ją priemonės kiekio. Bet kokiu atveju nėra matyti, kad veidas padengtas kokia nors kosmetine priemone. Rezultatas labiau primena natūralią sveikos odos spalvą.

„EGYPTISCHE ERDE“ idealiai tinka jautriai odai, neužkemša porų. Naudojant „EGYPTISCHE ERDE“ greičiau gyja spuogai.

Dar viena unikali priemonė, kuria prekiauja Erdesa,UAB yra visame pasaulyje gerai žinomas lūpų balzamas „Carmex“, sulaukęs oficialių JAV farmacininkų rekomendacijų.

Nuo 1937 metų gaminama lūpų priežiūros priemonė su mentoliu ir kakavos sviestu idealiai tinka problemiškoms, šerpetojančioms lūpoms, spartina atvirų žaizdelių gijimą.

Norėdami daugiau sužinoti apie „EGYPTISCHE ERDE“ ir „Carmex“, atsiverskite tinklapius internete www.erdesa.lt arba www.originaliegiptozeme.lt  Informaciją Jums bus suteikta ir telefonu (8 5) 212 3250 bei elektroniniu paštu info@erdesa.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite