Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Originalus dekoras – galas nuobodžioms sienoms

   2024-06-04

Trokšdami išskirtinio dizaino, žmonės neapsiriboja vien įprastu sienų dažymu ar tapetavimu, bet ieško originalesnių sprendimų. Todėl vis dažniau namų sienos puošiamos dekoratyviais dažais ar dekoruojamos tinku. Šiuo metu itin populiarūs reljefai, uolos,sendintų sienų variantai, tačiau drąsesni klientai renkasi ne tik originalų raštą, bet ir plačią spalvų gamą ar jų derinius.

 

 

Meninis sienų dekoravimas – tai veikla, kuria jau ne vienerius metus užsiima MB „Viliusta“. Bendrijos vadovė Vilma Gradzevičiūtė sako, kad įgyvendinti galima praktiškai bet kokią idėją, tačiau norint ilgalaikio kokybiško rezultato būtina atsižvelgti į kai kuriuos kriterijus. „Visų pirma, išklausome, ko pageidauja klientas – drąsaus, akį traukiančio namų akcento, praktiško varianto su „gardžiu prieskoniu“ ar stilingo, tačiau ekonomiško varianto. Kiekvienų namų šeimininkai turi savo stilių,  gyvenimo būdą bei poreikius, į kuriuos būtina atsižvelgti. Taip pat svarbu atsižvelgti į esamą sienų būklę – planuojant darbus iš anksto galima sutaupyti pasitarus, ar būtinas specialus sienų paruošimas“, – sako V. Gradzevičiūtė.

Kartais žmonės pateikia ir dizainerių pasiūlytas vizualizacijas, tad belieka tik paruošti eskizus ir imtis darbų. Neturintiems idėjų „Viliustos“ specialistai siūlo atvykti ir apžiūrėti realius pavyzdžius, kurie padeda klientams apsispręsti, kokį variantą namus įrenginėdami ar atnaujindami jie galėtų pasirinkti. Neretai diskutuojant gimsta naujos idėjos ir projektai. Vis tik pašnekovė pripažįsta, kad kartais užsakovus nuo išankstinių sumanymų ir vizijų tenka atkalbėti. „Vienu metu gana dažnai sulaukdavome prašymų uolų imitacijas įrengti dušo zonose, tačiau dėl tiesioginio vandens bei kalkių, toks variantas būtų nepraktiškas ir ilgainiui kiltų eksploatacinių problemų. Būna ir taip, kad erdvė maža, o klientas pageidauja grandiozinių akcentų, kurie vizualiai erdvę labai apkrautų“, – sako „Viliustos“ vadovė.

Medžiagos, reikalingos sienų dekoravimui, užsakomos iš specializuotų įvairių tiekėjų. Jos parenkamos pagal tai, ką planuojama sukurti. „Visos medžiagos turi skirtingas technines bei eksploatacines savybes, jas renkamės žinodami, ką ir  kokioje patalpoje darysime. Skiriasi ir medžiagų kainos, jos gali svyruoti nuo  5 iki 60 eurų ar net daugiau už kvadratinį metrą. Bet ne visais atvejais būtina naudoti brangiausias, nors kliento finansinės galimybės ir leidžia.  Pavyzdžiui, vonios kambariui dekoruoti rekomenduojamas mikrocementas, todėl medžiagų kaina bus brangesnė, o akcentinei sienai išlaidauti nebūtina, nes ji nėra liečiama ar veikiama mechaniškai. Dar kitokie variantai siūlomi virtuvėse bei erdvėse, kurias liečia mažų vaikų pirščiukai ar gyvūnų letenos, todėl paviršius tenka valyti dažniau“, – sako pašnekovė. Anot jos, įgyvendinti galima bet ką, bet kiekvienas raštas, net bandant jį atkartoti, vis tiek gaunasi šiek tiek kitoks – tokiu būdu interjeras tampa originalus.

MB „Viliusta“

Vilma Gradzevičiūtė, direktorė

Tel. +370 620 28824

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 07 08 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite