Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Ortopedija – link grožio ir sveikatos

   2014-12-19

Kenčiate skausmus, tačiau nenorite dėtis specialaus įtvaro galvodami, jog atrodysite nekaip? Ortopedijos technines priemones gaminanti „Ortopagalba“ siekia sugriauti šį mitą. Nauju prekės ženklu „Gabi“ pažymėta produkcija ne tik padeda išvengti skausmų ar pakoreguoti netaisyklingą laikyseną, tačiau yra ir patogi bei estetiška.
Madinga ir patogu
Keturioliktus metus veikiančios įmonės technologai nuolat ieško naujovių bei stebina idėjomis ir unikalumu. Joje gaminami ortopedijos gaminiai išsiskiria aukšta technine kokybe, naudojamos nekenksmingos žaliavos, klientams garantuojamas trumpas gamybos terminas. Įmonės gaminami produktai ne tik puikiai atlieka savo pagrindinę funkciją – gerina sveikatą bei profilaktiškai padeda išvengti traumų, tačiau ir yra ypač patogūs, stilingi, netrukdo judėti. „Ortopagalba“ nuolat kuria ir atnaujina serijinius bei pagal užsakymą gaminamus įtvarus kaklui, rankoms, kojoms, peties ir stuburo sritims, ieško naujų technologinių sprendimų ir projektuoja specialius gaminius būsimoms mamoms bei įtvarus moterims po gimdymo. „Šiais laikais ortopedijos techninės priemonės gali būti ne tik labai kokybiškos ir patogios, tačiau ir gražios bei estetiškos, leidžiančios gyventi aktyvų ir visavertį gyvenimą. Ne tik vaistais ir tabletėmis galime padėti sau, bet ir rinkdamiesi patogius įtvarus apsaugant save nuo skausmo ir traumų. Kurdami savo gaminius, stengiamės parinkti kokybiškus audinius bei sudėtines dalis, užtikrinti įtvaro funkcionalumą. Džiaugiamės, kad mūsų naujoji „Gabi“ prekės ženklu pažymėta produktų linija sulaukė puikių atsiliepimų dėl savo kokybės, patogumo bei išskirtinio estetinio grožio“, - teigė „Ortopagalbos“ generalinė direktorė Ana Marija Ramanauskienė.
Mokiniams – specialus „voriukas“
„Ortopagalbos“ gaminamos produkcijos asortimentas – labai platus. Bendradarbiaudama su įvairiais užsakovais įmonė sukūrė sporto, gydomąją, mamos linijas, taip pat gamina reabilitacijos bei darbo apsaugos priemones. Nemažai dėmesio skiriama ir jauniesiems šalies gyventojams bei jų sveikatos problemų sprendimui. Viena dažniausių patologinių būklių vaikystėje yra ydinga laikysena. Ji dažniausiai išsivysto mokyklinio amžiaus vaikams. Stuburą palaikantys raumenys būna silpni dėl nepakankamo judėjimo, yra labai varginami dėl antsvorio.  Kai tėvai, pastebėję vaiko laikysenos sutrikimų, kreipiasi į gydytoją, dažniausiai sulaukia bendro pobūdžio patarimų: stiprinkite nugaros raumenis, plaukiokite baseine, darykite mankštą, važinėkite dviračiu. Koreguoti tokią ydingą laikyseną padeda gaminamas reklinatorius. Ruošiant pamokas, galima užsidėti šį „voriuką“ ir jis padės išlaikyti taisyklingą laikyseną bei išvengti stuburo iškrypimų. Reklinatorius rekomenduojamas ne tik ydingos laikysenos korekcijai, bet ir esant įvairioms osteochondropatijoms, bei patyrusiems stuburo krūtinės srities lengvas traumas, sumušimus, patempus nervų raumenis.
Motinystės džiaugsmai ir rūpesčiai
Pastaruoju metu ypač paklausi tapo ir motinystei skirta produktų linija. Tyrimai parodė, kad skausmus juosmens ir strėnų srityje jaučia kas ketvirta nėščia moteris, tad „Ortopagalba“ yra sukūrusi net kelis nėščiosioms skirtų diržų variantus, po gimdomo skirtus fiksuojamuosius juosmens ir kryžkaulio įtvarus. Nėščiosios diržas būsimai mamai rekomenduojamas nešioti antroje nėštumo pusėje. Jis švelniai prilaiko pilvą, išlaiko jį fiziologinėje padėtyje, neleidžia susidaryti strijoms (nėštumo dryžiams) ir sumažina juosmeniui tenkantį krūvį - tolygiai paskirsto svorį išilgai nugaros. Diržas ne tik padeda išlaikyti taisyklingą laikyseną ir aktyviai judėti nėštumo metu, bet ir apsaugo nuo raumenų pertempimo, padeda išvengti nugaros bei juosmens skausmų. Praėjus 12-16 val. po gimdymo mamytėms rekomenduojama dėvėti fiksuojamąjį juosmens ir kryžkaulio įtvarą. Minėti įtvarai patogiai gaubia klubus, prilaiko atskiras raumenų grupes. Jie padeda susitraukti pilvo raumenims po gimdymo, fiksuoja stuburą, ypač rekomenduojami po Cezario pjūvio operacijos.
Senjorams – skandinaviška kokybė
Ne mažesnį produktų pasirinkimą „Ortopagalbos“ kataloguose gali rasti ir vyresnio amžiaus žmonės bei senjorai. Šią produktų liniją įmonė tobulina bendradarbiaudama su Suomijos specialistais. Skandinavijos šalyse vyresnių žmonių aptarnavimui bei slaugai skiriamas ypač didelis dėmesys, tad ir produktai turi atitikti aukščiausius reikalavimus. Savo asortimente įmonė siūlo gaminius su vilna, kurie yra šildantys - lengvai prilaiko ir šildo nugaros raumenis, kelio bei alkūnės sąnarį. Jie skirti dėvėti reabilitacijos laikotarpiu, netrukdo judėti, sumažina traumų tikimybę. A.M.Ramanauskienė pažymi, jog įmonė, viena iš nedaugelio Lietuvoje, siūlo perkėlimo diržus, kurie skirti slaugytojams perkelti pacientus ir neįgalius žmones iš įvairių transporto priemonių, vežimėlių, lovų ar kėdžių. Ši priemonė leidžia neįgaliesiems suteikti didžiausią įmanomą saugumą ir aktyvumo galimybę. Kokybiškas kauniečių kuriamas ortopedijos technines priemones vertina ir kitų užsienio šalių specialistai. Įmonė taip pat turi savo partnerius Švedijoje, Suomijoje, Lenkijoje, Estijoje ir Čekijoje.
Sportininkams – platus pasirinkimas
Ortopagalbos“ gaminiais džiaugiasi ir aktyvų laisvalaikį bei sportą mėgstantys lietuviai. Neseniai praplėsta įmonės techninė bazė leido pradėti megztų gaminių liniją. Megzti įtvarai „Gabi“ - tarp sportininkų ypač paklausi prekė, kadangi yra lengvi, išsiskiria dizaino subtilybėmis, atitinka pasaulines tendencijas. Apie tai, jog „Ortopagalbos“ produkciją vertina ir aukščiausio lygio profesionalai patvirtina ir tas faktas, jog įmonė jau kuris laikas bendradarbiauja su Nacionalinėje krepšinio lygoje (NKL) rungtyniaujančia „Palangos“ komanda bei moterų lengvojo kultūrizmo sporto klubu „Didysis Grifas“. Įmonės parduotuvėse norimą įtvarą suras įvairių sporto šakų atstovai. O jei sportininkas yra nestandartinių matmenų, individualus įtvaras bus pagamintas. Modernios technologijos leidžia įmonei pagaminti ortopedijos priemonę savo klientams per labai trumpą laiką. Po įmonės gydytojų ortopedų-traumatologų konsultacijos ir apžiūros norimas įtvaras pagaminamas per 2-3 dienas.
Naujovės elektroninėje erdvėje
Neseniai įmonė „Ortopagalba“ pristatė naują savo elektroninę parduotuvę e-itvarai.lt. Joje klientai suras ne tik naujojo prekės ženklo „Gabi“ kolekciją, tačiau ir kitų lietuvių ypač palankiai įvertintų kokybiškų ortopedijos produktų platų asortimentą. Dažniausiai skausmus pajutusiam žmogui pagalbos reikia nedelsiant. Pradėjus vystyti elektroninę prekybą, „Ortopagalba“ savo klientams tapo dar artimesnė ir lengviau pasiekiama. Naujojoje  elektroninėje parduotuvėje norimą ortopedijos priemonę suras kiekvienas. Visą „Ortopagalbos“ produkciją galima įsigyti ne tik elektroninėje parduotuvėje, bet ir plačiame gydymo įstaigų tinkle. Įmonė savo atstovybes turi ne tik didmiesčiuose, bet ir mažesniuose šalies miesteliuose kaip Varėnoje, Kėdainiuose, Raseiniuose, Jurbarke, Ariogaloje ar Radviliškyje.
1. „Ortopagalba“ nuolat kuria ir atnaujina serijinius bei pagal užsakymą gaminamus įtvarus kaklui, rankoms, kojoms, peties ir stuburo sritims, ieško naujų technologinių sprendimų ir projektuoja specialius gaminius būsimoms mamoms bei įtvarus moterims po gimdymo.
2. Produkcijos asortimentas – labai platus (sukurtos sporto, gydomoji, mamos linijos, taip pat gaminamos darbo apsaugos bei reabilitacijos priemonės).
3. „Ortopagalba“ yra sukūrusi net kelis nėščiosioms skirtų diržų variantus, po gimdymo skirtus fiksuojamuosius juosmens ir kryžkaulio įtvarus.
4. Vyresnio amžiaus žmonėms bei senjorams skirtą produktų liniją įmonė tobulina bendradarbiaudama su Suomijos specialistais.
5. Naujojo prekės ženklo „Gabi“ kolekciją bei kitų kokybiškų ortopedijos produktų platų asortimentą rasite naujoje elektroninėje parduotuvėje e-itvarai.lt.

UAB „Ortopagalba“
Mituvos g. 4, Kaunas, Lietuva
Tel. 8 683 93012
uzsakymai@ortopagalba.com
www.ortopagalba.com
www.e-itvarai.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 11 18 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite