Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Padangos, prikeltos naujam gyvenimui po stiprių šoninių pažeidimų

   2017-10-05

 Daugelis vairuotojų nesiryžta remontuoti sugadintos padangos šono, geriau perka naują. Tačiau neskubėkite jos išmesti! Kreipkitės į specialistus, kurie įvertins padangų būklę ir remonto galimybes.

Bet kuris vairuotojas nėra apsaugotas nuo tokių bėdų, kaip prakirsta ar kitaip sugadinta padanga. Nors paprasčiau būtų įsigyti naują padangą, bet ne kiekvienas vairuotojas gali sau tai leisti. Taigi atsiradus “guzui“ ar įtrūkus padangai, neskubėkite jos išmesti, mes galime pasiūlyti gerą išeitį, - sako UAB „Euro ratas Int“ direktorius Nerijus Pangonis.

UAB “Euro ratas Int.” – vienintelė Lietuvoje, naudojanti moderniausią įrangą padangų vulkanizavimui, kuri yra paremta naujausia padangų vulkanizavimo technologija. Jos pagalba, net atrodo nepataisomos padangos, gali būti prikeltos naujam gyvenimui. Ši technologija jau kelis metus sėkmingai naudojama Europoje.
Lengvųjų automobilių padangų šoninių pažeidimų remontas Lietuvoje nėra itin populiarus. Apskritai, manoma, kad tai yra sunkiausias proceso žingsnis padangų remonte, reikalaujantis tam tikrų žinių ir įgūdžių. Naudojant aukštos kokybės medžiagas bei laikantis specialios technologijos, dėl remonto pasekmių nėra ko nerimauti. UAB “Euro ratas Int.” - pirmoji, kuri sugriaus mitus apie padangų su atstatytais šoniniais pažeidimais ne itin patenkinamą kokybę, pasitelkiant progresyviausią technologiją, paremtą naujausiais mokslo pasiekimais, - pasakoja UAB „Euro ratas Int“ vadovas. 

Karštą vulkanizavimą atlieka tam paruošti specialistai. Proceso eiga atrodo taip: sugadinta vieta kruopščiai išfrezuojama iš abiejų pusių, tada lauko puse užpildoma žalios gumos, o į padangos vidų įdedamas specialios technologijos, padangos konstrukciją atstatantis lopas, tada padanga dedama į vulkanizavimo stakles ir kaitinama iki aukštos temperatūros, kol susidaro vientisa konstrukcija. Tokios technologijos stiprioji pusė yra ta, kad padanga vulkanizuojama karštuoju būdu ne tik iš lauko pusės, bet ir iš vidaus vienu metu. Specialiai šiai įrangai užsakomi padangos šoną ar kordą atstatantys lopai, kurie pagaminti taip, kad jie yra ne įklijuojami šaltu būdu, kaip įprasta, bet įvulkanizuojami ir turi savybę amortizuoti į keturias puses. Šis remonto būdas naudojamas esant dideliems padangų pažeidimams, ypač šono. “Guzai” ar skylės iki 3 cm skersmens gali būti atstatyti iki 90 % atveju. Padangos, sutaisytos šios technologijos būdu ir toliau gali būti saugiai eksploatuojamos. Atstatytai padangos vietai yra suteikiama vieno sezono garantija.
UAB „Euro ratas Int“ taip pat užsiima naujų bei dėvėtų padangų prekyba, sandėlių bei garažų stelažais, lentynomis. Stelažai yra įvairių išmatavimų pagal klientų poreikius, kurių pagalba ir nedidelėse patalpose galima patalpinti daug įvairių turimų daiktų, padangų ar kitų prekių, maksimaliai išnaudojant turimus kvadratus. Taigi, jeigu jums reikia padangų ar padangų remonto, stelažų jūsų garažui ar sandėliui – kreipkitės.  

NERIJUS PANGONIS
UAB „Euro ratas Int.” direktorius
Europos pr. 112, Kaunas
8 618 50151
euroratasint@gmail.com

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite