Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Pametėte raktą ir negalite patekti į savo paties automobilį? Išeitis yra.

   2019-10-22

Vienas nemaloniausių dalykų vairuotojui – pamesti automobilio raktelius. Taip nutinka dažniau, nei jūs įsivaizduojate – raktelius pradangina maži vaikai arba naminiai gyvūnai, žmonės užsigalvoję raktus kartu su šiukšlių maišu švysteli į konteinerį, rakteliai iškrinta iš kišenės žvejojant ar važinėjant motociklu... Kaip apsisaugoti nuo tokių nemalonumų ir ką daryti, jeigu nepavyko jų išvengti? Apie tai pasakoja Vigintas Januška, automobilinių raktų parduotuvės ir raktų dirbtuvės RaktaiAutomobiliams.lt įkūrėjas.

 Įsigykite atsarginę raktų kopiją - šiandien

Jei pametėte raktelius, pirmas klausimas – ar turite atsarginę kopiją? Jei taip, jums pasisekė. Jei ne – pasirūpinkite ja nedelsdami. Tiesiog, nufotografuokite raktus mobiliuoju telefonu – patyrę meistrai pagamins raktelio geležtės kopiją vien pagal jų nuotrauką. 

 

Raktą taip pat galima atkurti pagal mechaninį rakto kodą – tai simbolių kombinacija, kuri nurodo tikslų rakto dantukų gylį. Priklausomai nuo gamintojo, šis kodas būna nurodomas Car Pass kortelėje arba taip vadinamoje Key Code Card. 

 

Pametėte raktus, o kopijos neturite – kas toliau?

Jei pametėte raktus, o atsarginės kopijos neturite –neskubėkite keisti spynos. Galite kreiptis į autorizuotą servisą, ir nauji raktai – ar jų šablonas –per keletą savaičių bus atsiųsti iš gamintojų. Jei nenorite tiek ilgai laukti – kreipkitės į specialistus, kurie atkurs rakto modelį pagal jūsų automobilio spyną. Profesionalai atvyks į įvykio vietą, išmontuos spyną, dirbtuvėse atkurs rakto modelį, tada, sumontuos spyną ir įteiks jums raktus. 

 

Atkreipkite dėmesį – rakteliai ne tik pasimeta, bet ir susidėvi

Raktas, naudojamas daug kartų per dieną, dyla mechaniškai. Iš pradžių ima strigti, žmogus pripranta ir nebekreipia dėmesio – tačiau raktas toliau dyla, gadina spyną, kol vieną dieną tiesiog nebeatsirakina. Taip pat dėvisi pulteliai – išsijudina ir nebeveikia mygtukai. Nelaukite, kol liksite bejėgiškai stovėti prie užrakintos mašinos – pastebėję sutrikimus, kreipkitės į specialistus, tai leis išvengti nemalonumų ateityje bei sutaupyti tiek pinigus, tiek laiką.

 

Ką daryti, kad „nesustreikuotų“ spynelė?

Dauguma vairuotojų atrakina bei užrakina automobilį pulteliu ir nepastebi, kad nenaudojama spynelė užrūdija. Kai prireikia dureles atrakinti mechaniškai – spyna tiesiog neveikia. Kad taip neatsitiktų, rekomenduojama kartais atrakinti dureles mechaniškai, o spyną laikas nuo laiko sutepti. 


 

 

RaktaiAutomobiliams.lt specializacija – automobilių raktai ir jų priedai, avarinis atrakinimas. E. parduotuvėje prekiaujama visų markių automobilių rakteliais, dirbtuvėse gaminami raktai pagal mechaninius kodus, kėbulo VIN numerį bei iš nuotraukų, remontuojamos spynos, taip pat teikiamos avarinio automobilių atrakinimo paslaugos. 

 


„RAKTAI AUTOMOBILIAMS“

Vigintas Januška, raktininkas

P. Lukšio g. 60, Kaunas

Tel.: +37069800460,  +37064889663;

El. p: raktaiautomobiliams@gmail.com

www.raktaiautomobiliams.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite