Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

PAPIMI terapija atstato ląsteles ir pagerina savijautą

   2020-02-04

Papimi terapija – tai jonų indukcijos poveikis mažiausiai žmogaus organizmo dalelei – ląstelei. Nuo šios mažos dalelytės priklauso viso organizmo būklė. PAPIMI terapijos metu ląstelės yra veikiamos elektromagnetiniu lauku. Magnetinis laukas be tiesioginio kontakto su kūnu sukelia jonų judėjimą ląstelės membranoje. Taip aktyvinamas metabolizmas, padidėja deguonies suvartojimas ląstelėje, stimuliuojami jos regeneraciniai procesai. 

 

 

Ląstelės paskirtis žmogaus organizme

Ląstelė - pats mažiausias, tačiau labai svarbus nepriklausomas žmogaus organizmo vienetas. Suaugusio žmogaus kūną sudaro apie 100 trln. ląstelių, kurios skirstomos į 220 tipų. Sveikame organizme pagrindinė ląstelės funkcija - absorbuoti maistines medžiagas ir paversti jas žmogaus kūno energija. Jei ląstelė yra pažeista ar nusilpusi, ji negali tinkamai užtikrinti normalių organizmo funkcijų. Dėl šios priežasties atsiranda uždegimai, chroniškas skausmas ar kiti organizmo sutrikimai, o žmogus pradeda sirgti. Padėti  užkirsti kelią šitiems procesams gali unikali Papimi terapija.

 

Papimi aparatas

Originalųjį Papimi aparatą sukūrė profesorius P.T. Pappas 90-ųjų metų pradžioje. Šis išradimas leido tūkstančiams žmonių visame pasaulyje išsigydyti nuo įvairių susirgimų  ir įvairios kilmės skausmo. Ši terapija remiasi pastarųjų dešimtmečių mokslo ir technologijų pasiekimais. Aparatas sukuria trumpalaikį elektros magnetinį impulsą, kuris veikia biologinį pluoštą. Jau po kelių Papimi aparato impulsų pažeistų arba nusilpusių ląstelių membranos potencialas padidėja iki normalaus lygio. Po šios terapijos ląstelių funkcijos atsistato. Todėl Papimi terapija taikoma ne tik lengvam skausmui numalšinti, bet ir kaip procedūra, kuri pagreitina gydomąjį vaistų arba kitų procedūrų efektą. JAV ir Vokietijoje šimtai Papimi aparatų sėkmingai naudojami kartu su kitais gydymo metodais. 

 

Papimi terapijos taikymas

Kadangi Papimi prietaisas ne tik sustiprina nusilpusias organizmo ląsteles, atstato jų funkcijas, bet ir pašalina pažeistas ląsteles, jo taikymas yra labai platus. Jonų indukcijos terapija taikoma esant ūmiam ir lėtiniam skausmui, lėtinio nuovargio sindromui ir išsekimui, sergant artritu ir artroze, kenčiant nuo nugaros ir raumenų skausmų, po kaulų lūžių, sausgyslių, raiščių ir raumenų patempimo ir kitų sporto traumų. Papimi terapija taip pat taikoma ir galvos skausmo ir migrenos atvejais, sergant ausų-nosies-gerklės ligomis, sustiprina imuninę sistemą. Jonų indukcijos poveikis labai platus – užkertą kelią uždegimams, mažina edemas, aktyvina gijimo procesus, mažina raumenų įtampą, veikia nuskausminančiai. Magnetiniai impulsai, siunčiami Papimi įrenginio į žmogaus kūną prasiskverbia net iki 20 cm, todėl terapija naudojama odontologijoje, urologijoje, neurologijoje, reabilitacijoje ir grožio terapijoje. Iki šio, nei vieno nepageidaujamo reiškinio nei vienoje Papimi taikymo sričių nepastebėta. 

 

Papimi terapijos procedūra

Pats Papimi terapijos taikymo procesas yra gana paprastas ir neskausmingas. Iš pradžių visas paciento kūnas nuosekliai skenuojamas Papimi aplikatoriumi. Ši procedūra leidžia pacientui pajausti savo organizmo reakciją į aparato siunčiamus elektromagnetinius impulsus. Kūnas reaguodamas skausminiu atsaku parodo, kuriose organizmo vietose yra ūminių ar įsisenėjusių sveikatos sutrikimų. Po skenavimo, nustačius problemines sritis, sudaroma individuali PAPIMI terapijos programa, kurios trukmė kiekvienam pacientui yra skirtinga ir gali trukti nuo 10 iki 30 minučių.

 

 

 

 

UAB „VIBRAMEDICA“

Kapsų g.17, Kaunas

Telefonas: +370 639 95533

www.vibramedica.lt/paslaugos/papimiĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite