Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Paroda skatina tarptautinį bendradarbiavimą

   2013-05-13

Gegužės 21–23 d. Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“ vyks tarptautinė paroda „Balttechnika“. Joje Lietuvos inžinerinės pramonės įmonės turės galimybę užmegzti kontaktus su įvairių šalių bendrovių ir organizacijų atstovais. Parodos metu vyks keletas tarptautinį bendradarbiavimą skatinančių renginių, tarp kurių ir pasaulyje pripažinta „b2fair“ kontaktų mugė bei konferencija „Inžinerinės priežiūros ateitis 2013“.
VšĮ „Versli Lietuva“ bei Lietuvos parodų ir kongresų centras „Litexpo“ jau antrus metus iš eilės parodoje „Balttechnika“ organizuoja kontaktų mugę. Šiemet ji išsiskirs dalyvių iš užsienio gausa.
„Esame pasirašę bendradarbiavimo sutartį su tarptautinių kontaktų mugių tinklu „b2fair“  ir Kauno pramonės, prekybos ir amatų rūmais. Kartu su šiais partneriais šiemet organizuojame kitokią kontaktų mugę nei pernai. 2012 m. mugę organizavome tik iš savo turimų kontaktų. Šiemet nutarėme plėsti formatą ir į pagalbą pasikviesti „b2fair“, – sako Evaldas Brazys, VšĮ „Versli Lietuva“ Eksporto departamento vyriausiasis projektų vadovas.
Liuksemburge įsikūrusio tarptautinių verslo mugių organizatoriaus „b2fair“ tinklo finansavimą užtikrina Europos Komisija. Šis prekės ženklas gerai žinomas pramonės įmonių atstovams. „B2fair” organizuoja kontaktų muges įvairiose tarptautinėse parodose, pvz., „ELMIA Subcontractor“(Švedija), „Hannover Messe“(Vokietija), „Midest“(Prancūzija) ir kt.
Pernai kontaktų mugėje dalyvavo apie 80 Lietuvos įmonių ir 12 dalyvių iš įvairių užsienio šalių, tarp jų Ispanijos, Portugalijos, Švedijos, Suomijos ir Italijos. Šiemet kontaktų mugės svečių sąrašą papildys įmonės iš JAV ir Jordanijos. Taip pat laukiama patvirtinimo iš Rusijos, Nyderlandų ir kitų šalių.

Inžinerijos ateitis

Gegužės 22 d. Lietuvos techninės priežiūros inžinierių asociacija (LTPIA) organizuoja tarptautinę konferenciją „Inžinerinės priežiūros ateitis 2013“, kurioje bus pristatomi geriausi pramonės įrengimų priežiūros sprendimai.
„Konferencija vyks jau trečiąjį kartą. Kasmet klausytojų skaičius auga, pranešėjų geografija plečiasi, – sako LTPIA prezidentas Paul Daugalis. – Mūsų tikslas, kad ši konferencija išaugtų iki didžiausių tokio pobūdžio renginių pasaulyje ir atsirastų greta tokių konferencijų kaip „Euromaintenance“ (Suomija), „EasyFairs Maintenance“ (Belgija), „Asset Management Conference“ (Australija), „Maintrain“ (Kanada) ir SMRP (JAV)“.
LTPIA organizuojamoje konferencijoje pranešimus skaitys svečiai iš Olandijos, Vokietijos, Čekijos, Estijos ir kitų šalių. Geriausi turto valdymo, verslo ir gamybos resursų planavimo, įrengimų priežiūros sprendimai bus pristatomi per gerąją praktiką bei konkrečius pavyzdžius sėkmingose įmonėse: „ Nordic Sugar“, „Orlen Lietuva“, „TUV Rhienland“, SKF, „TechPro“, „Phoenix Contact“, „Philip Morris“ ir kt.

Daugėja užsienio atstovų

Lietuvos parodų ir kongresų centro „Litexpo“ projekto vadovės Agnės Žekonytės teigimu, dalyvių iš užsienio skaičius parodoje auga ir šiemet jų bus 54.
„Šiemet parodoje dalyvaus visos Baltijos šalys: Lietuva, Latvija, Estija. Savo įmones, produktus ir technologijas atvyksta pristatyti lenkai, suomiai, vokiečiai, italai, čekai. Sulauksime svečių iš Indijos, kurie parodoje atstovaus metalo apdirbimo technologijas. Taip pat bus jungtinis dvylikos Taivanio įmonių stendas, kuriame bus nauji įrankiai, metalo apdirbimo, elektronikos technologijos“, – sako p. Žekonytė.
Anot jos, užsienio šalių atstovai į parodą atvažiuoja ne tik dalyvauti, bet ir ieškoti bendradarbiavimo galimybių. Paroda susidomėjo Bulgarijos, Norvegijos, Švedijos ir kitų Europos šalių inžinerinių pramonės įmonių atstovai. Kontaktų mugėje ir konferencijoje skirtingų šalių įmonės gali susitikti, bendrauti, užmegzti naujų ryšių, kurie vėliau virstų sutartimis.
Tarptautinė technikos ir technologijų, energijos, elektrotechnikos, elektronikos, pramonės prietaisų, inžinerinės kooperacijos paroda „Balttechnika“ gegužės 21–23 d. vyks Vilniuje, Lietuvos parodų ir kongresų centre „Litexpo“. Parodoje rengiama keliasdešimt specialistams, verslui ir akademinei visuomenei skirtų renginių, tarp kurių – „Elektrikų pavasaris, „Suvirintojų meistriškumo konkursas“ ir kt.
Įėjimas į parodą ir renginus nemokamas.

Daugiau informacijos:
Rasa Keliuotytė, LITEXPO spaudos centras, +370 620 81798, r.keliuotyte@litexpo.lt, www.litexpo.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite