Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Pastatų šiltinimo naujienos Lietuvoje

   2017-03-31

 

UAB „Termofasadai“ dirba su aukštos kokybės, ekologiškomis fasadų apšiltinimo medžiagomis nuo namo statybos iki vidaus ir išorės apdailos. Prekiaujame blokeliais, tinkamais  ir pasyvių namų statybai, itin šiltomis poliuretano pokštėmis, kurios leidžia sienoms kvėpuoti, natūralaus kamščio, perlitinių tinkų iki Vokietijoje gaminamų termokeraminių dažų, galinčių sumažinti šilumos išlaidas net iki 30 proc. bei nepriekaištingos kokybės šveicariškų dažų vidaus ir išorės apdailai.

NAUJI MŪRO BLOKAI HELUZ - pasyvių ir mažai energijos naudojančių namų statybai

U = 0,15 W/m2К
Prekyboje 2009 metais pasirodė kompanijos HELUZ unikalūs šlifuoti mūro blokai, suteikiantys galimybę statyti mažai energijos naudojančius namus be apšiltinimo.
HELUZ FAMILY 50 atitinka visus reikalavimus, keliamus pasyvių ir mažai energijos naudojančių namų statybai. Unikalus mūro blokas sudarytas iš 200 atskirų tuščiavidurių, užpildytų oru ertmių, kurių dėka jis įgauna unikalių šilumos izoliavimo savybių. Tuo pačiu metu, vientisas sujungiamų paviršių padengimas klijais užtikrina didelį mūro tvirtumą.


Mūro blokas – natūrali medžiaga, atitinkanti visus šiuolaikinės statybos reikalavimus, užtikrina, kad Jūs  gyvensite sveikame ir komfortiškame būste.

Ar žinote, kad Heluz Family 50

.. lyginant su įprastais mūro blokais, sutaupo daugiau kaip 50% išlaidų šildymui.

.. termoizoliacinės savybės 23% geresnės už bloko THERMO STI 49.

Blokelius galima rinktis iš kelių dyžių, t.y. 25 , 30,  38, 44 ar 50cm pločio, priklausomai kokio šilumos efekto tikimasi. Pvz, 50cm pločio Heluz family 2/1 blokelio šiluminė varža R siekia net iki 9,09!NEW-THERM® SYSTEM yra sistema, kuri naudoja Čekijos Respublikoje gaminamus produktus ir atskirus komponentus. Kontaktinė apšiltinimo sistema skirta pagerinti vertikalių sienų termoizoliacines savybes.

Nauda:

·         Žymiai taupo pastatų šildymui skirtą energiją

·         Pastatų apšiltinimas sumažina šilumos nutekėjimą, todėl tokiu būdu sumažinamos šiluminės energijos sąnaudos šildymui. Pastatų apšiltinimas tokias sąnaudas sumažina apie 30%.

·         Karštomis vasaros dienomis mažina kambario temperatūrą.

·         Namo apšiltinimas sumažina pastato deformaciją dėl aukštos ir žemos temperatūros kaitos, prailgina surenkamų namų konstrukcijų gyvavimo laiką.


NEW-THERM® sistemos pranašumai

·         Puikios termoizoliacinės savybės lyginant su įprastinėmis izoliacinėmis medžiagomis (λ≤0,022).

·         Difuzinė sklaida (μ≤20).

·         Galimybė naudoti mažesnio storio izoliatorius lyginant su įprastinėmis izoliuojančiomis medžiagomis (apie 40% mažesnis storis lyginanat su polistirenu, apie 50% mažesnis storis lyginanat su mineraline vata).

·         Poliuretanai nelaidūs vandeniui, bet sugeba perduoti vandens garus, tokiu būdu užtikrina apšiltintos konstrukcijos „kvėpavimą“.

·         PUR plokštės nekenkia sveikatai, neišskiria kenksmingų medžiagų, jų nepuola grybeliai, graužikai ar vabzdžiai, atsparios puviniui.

·         Klijai ir lyginimo cementas poliuretano pagrindu turi mažesnį tūrinį tankį, lyginant su tradiciniais klijais ir cementu, tokiu būdu yra sutaupomos medžiagos, sumažinama konstrukcijų apkrova bei finansinės išlaidos.

·         Mažesnis izoliacinės medžiagos storis leidžia panaudoti trumpesnes tvirtinimo smeiges ir tokiu būdu sutaupyti pinigus.

·         Danga pasižymi puikiomis apdirbimo savybėmis, spalvos patvarumu ir dideliu atsparumu atmosferos poveikiui.

 Italų gamintojo DIASEN kamštinis tinkas -  “kailiniai  be šalčio  tiltų”

 Sienų šiltinimas  termoizoliaciniu  tinku  iš natūralių komponentų:  kamščio, molio, diatomitinių miltų, hidraulinių kalkių NHL3,5, fibros ir mineralinių priedų. Sumaišius su vandeniu, gaunamas paruoštas šiltinimo, garso izoliacijos, sienas išsausinantis, mišinys lauko ir vidaus darbams. Ir žiemą, ir vasarą užtikrina puikų temperatūrinį komfortą. Medžiaga atspari bet kokiam atmosferos ar mechaniniam poveikiui, ekologiška ir nekenksminga aplinkai bei žmogaus gyvenimiškai veiklai.

 Sudėtyje esantis kamštis sukuria

“termoso efektą” ir žiemą, ir vasarą.

• Šiluminio laidumo koeficientas

λ = 0,045 W/mK.

• Greitas drėgmės išgarinimas tinko sluoksnio viduje (µ = 4).

• Atsparumas ugniai: A2.

• Dėl gardelinės ertminės struktūros iki 70% izoliuoja garsą.

·         Maksimali apsauga nuo kaitros.Danga per karščius apsaugos pastatą nuo perkaitimo. Apsauginis sluoksnis padeda be kondicionieriaus sureguliuoti paros, sezono temperatūrų svyravimo įtaką.

·         Tinkas yra 100% natūralus produktas. Medžiagoje nėra kenksmingų komponentų, ji neteršia aplinkos nei jos gamybos stadijoje, nei eksplotacijos metu. Produkto įpakavimas tinka antriniam perdirbimui.

 

Thermoshield termokeraminiai dažai - kosmoso technologija, skirta Jūsų gyvenamosios erdvės apsaugai
NASA inžinieriams, naudojant vakuuminius tuščiavidurius keramikos rutuliukus, 7-ojo dešimtmečio pradžioje pavyko optimizuoti „Space Shuttle“ tipo erdvėlaivio apsaugą nuo karščio. Taip atsirado Thermoshield produktai, skirti specialiai statybų sektoriui ir gyvenamajai erdvei. Kombinacijoje su ypatingai stipria rišamąja medžiaga ir aukštos kokybės papildomomis medžiagomis buvo pagaminta „skysta keraminė plytelė“, kuri šiandien yra danga, turinti energiją taupantį poveikį!Jos sudedamosios dalys ir atvirumas difuzijai džiovina statybines medžiagas ir neleidžia prasiskverbti drėgmei. Tokiu būdu sumažinamas fasadų apsamanojimas, o viduje sugeria drėgmės perteklių ir sugeba jį tikslingai išgarinti arba atiduoti esant per sausam patalpų orui.

Thermoshield yra dažai, kuriuos galima purkšti, tepti voleliu arba teptuku. Tai dažai skirti namo išorei, vidui. Tinka metalui, medžiui ir stogams. Tonuojami.

Savybės:

*Išlaidų šildymui sumažėjimas iki 30 proc.

*Palaiko santykinį 55 proc. oro drėgnumą

*Tinka alergiškiems žmonėms

*Saugo nuo pelėsio

*Ilgalaikė apauga nuo žalingo aplinkos poveikio

*Atvira difuzijai sistema „kvėpuojanti“

 

UAB ”Termofasadai”
Draugystės g. 13a, LT-51225
Kaunas, Lietuva
Mob. tel.: +37066350600;
+37061474225
El.p.: prekyba@termofasadai.lt;
info@termofasadai.lt
www.termofasadai.lt
www.heluz.lt


 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 10 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite