Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Patikėkite verslo ir buhalterinės apskaitos sprendimus

   2005-10-14

Viskas keičiasi labai greitai. Sugebėjimas laiku reaguoti į aplinką, priimant geriausią sprendimą, tampa pagrindine išgyvenimo ir vystymosi sąlyga šiuolaikiniame versle. Vis dažniau vidutinės ir smulkios įmonės bene svarbiausius savo darbus perleidžia profesionalams. Ne vienas vadovas tikrai įsitikino, kad planuoti, organizuoti ir kontroliuoti įmonės veiklą gali tik kompetetingas, savo darbą išmanantis specialistas.
Įmonių valdymo, buhalterinės apskaitos ir mokesčių konsultacijomis užsiimanti „Ekonominė verslo apsauga” sukurta tam, kad verslininkams būtų lengviau pasiekti užsibrėžtus tikslus, o kylančios problemos greičiau bei paprasčiau spręstųsi.
„Svarbu, kad įmonės vadovas turi tikslą. O mūsų tikslas yra padėti jį įgyvendinti”, - sakė „Ekonominės verslo apsaugos” vadovas socialinių mokslų, ekonomikos srities daktaras Janas Žukovskis.
Anot jo, kartu su klientų įmone siekiama priimti geriausius verslo sprendimus, valdyti laiką ir vystytis. „Mūsų užduotis - suteikti galimybę įmonėms siekti pagrindinio tikslo”, - tvirtino dr. J. Žukovskis.
„Ekonominės verslo apsaugos” paslaugų pobūdis – įvairių verslo projektų rengimas, verslo plėtros planavimas, organizavimas ir koordinavimas, buhalterinės apskaitos bei mokesčių konsultacijos. „Ypač svarbus aspektas šiuo metu yra įmonių valdymas. Neabejojame, kad mūsų rengiami projektai padės vystyti užsakovų verslą”, - kalbėjo dr. J. Žukovskis.
„Ekonominė verslo apsauga” taip pat teikia visiems prieinamas įvairias verslo konsultavimo paslaugas.
Dr. J. Žukovskis tvirtina, kad jo vadovaujamos organizacijos misija yra pateikti verslui patikimus, kokybiškus, ypač mokesčių prasme, efektyvius sprendimus už protingą kainą ir būti pagrindiniu šaltiniu bei partneriu visuose kliento sprendimuose: „Mes rengiame verslo planus, juos įgyvendiname ir kontroliuojame. Kartu su įmone stebime, ar pasiekti norimi rezultatai. Konsultuojame įmonių vadovus įvairiais verslo organizavimo ir buhalterinės apskaitos klausimais. Dažnai atliekame įmonės buhalterio funkcijas. Taip pat dalyvaujame atrankose ir padedame pasirinkti darbuotojus, sugebančius kvalifikuotai atspindėti įmonės veiklos rezultatus„.
„Ekonominė verslo apsauga” atlieka buhalterinę apskaitą nuo pirminių dokumentų registravimo iki finansinės atskaitomybės sudarymo, rengia įvairias ataskaitas Valstybinei mokesčių inspekcijai, Socialinio draudimo fondo valdybai, Statistikos departamentui ir kitoms įstaigoms, sprendžia, kokius mokesčius, pagal kokius įstatymus ir kokia tvarka turite mokėti atsižvelgiant į įmonės pobūdį ir veiklą, tikrina, ar nėra nesumokėtų arba klaidingai sumokėtų mokesčių, konsultuoja įvairiais su mokesčiais susijusiais klausimais. Taip pat atstovauja organizacijas valstybės institucijose, konsultuoja įmonių įkūrimo, investavimo ir kitais ekonominiais klausimais.
Nuo kitų metų pradžios įmonė planuoja rengti apskaitos specialistų pasitobulinimo kursus. Tokių kursų paklausa didėja, jos lankytų asmenys norintis savarankiškai tvarkyti apskaitą.”Tokių kursų pageidautų apskaitininkai, kurie norėtų dirbti buhalteriais. Taip pat paskaitas ir praktinius užsiėmimus lankytų buhalteriai, kurie ateityje norėtų dirbti savarankiškai, vyriausiais buhalteriais”- sakė „Ekonominės verslo apsaugos” vadovas. 
Daugiau apie šios įmonės paslaugas galite sužinoti ar pasikonsultuoti
V. Krėvės pr. 53 – 210, Kaunas
Tel.: (37) 33 81 90; (698) 16243
El. paštas:
info@i4e.lt
Internete: www.i4e.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite