Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Patikimi namo statytojai – kaip atskirti?

   2018-03-22

Kiekvienas trokšta gyventi savo išsvajotuose namuose, tačiau besiruošiant juos statyti, iškyla daugybė klausimų, kuriuos išspręsti padeda tik profesionalai. Poreikiai gali būti įgyvendinti, svarbu pasirinkti patikimą ir kokybiškai darbus atliekančią įmonę. Tačiau, kuo vadovaujantis pasirinkti namo statytojus?

Tvirta komanda – užtikrina kokybę

UAB „Biltekana“ direktorius Gintautas Knapkis pabrėžia, kad kokybiškiausiai darbai atliekami tada, kai visus statybos darbus pradedant pamatais ir baigiant rakto įteikimu klientui, atlieka viena komanda: „Geriausia, kai visi darbai nuo pradžių atliekami vienos įmonės. Tai patvirtins ne tik klientai, bet ir patys statybininkai. Įvairių profilių statybininkų komanda žino vieni kitų darbo metodus ir jais vadovaudamiesi, pasitardami tarpusavyje, priima vienokius ar kitokius sprendimus, kad darbas būtų atliktas kokybiškai“.

Geri specialistai padeda išvengti klaidų

Prieš statant namą, perkant sklypą ir skubant braižyti projektą – verta apsvarstyti finansines galimybes. Gintauto nuomone, prieš patikint namo statybas tam tikrai firmai, vertėtų paklausyti specialistų patarimų: „Siekiantiems kaip įmanoma pigiau pastatyti namą, sutaupyti galima, tačiau tik ne išorės medžiagoms. Visos medžiagos, kurias gali paveikti lauko temperatūra, drėgmė ar šaltis, privalo būti išskirtinai kokybiškos. Vidaus apdailos medžiagas galima rinktis kiek pigesnes, kadangi jų neįtakoja lauko temperatūros pokyčiai. Be to, po kurio laiko, vidaus dizainą vis tiek norėsis atsinaujinti“. Profesionalai padės sutaupyti ten, kur galima, kad kokybė nenukentėtų.

Sąžinigumas – nuo pat bendradarbiavimo pradžios

Visiškai natūralu, kad dažnai statybų rangovai pasirenkami pagal palankiausią kainą, tačiau siekiant prisivilioti klientus, pateiktos sąmatos gali būti netikslios ir kaina sąmoningai sumažinama, nutylint apie tam tikras papildomas išlaidas. „Geras statybų rangovas niekada nesukčiaus ir į sąmatą įtrauks visas numatomas išlaidas. Įgyvendinant projektą darbų kaina negali ženkliai išaugti, kadangi statybininkai žino iš anksto kokias medžiagas naudos ir kokius darbus atliks. Gavę ne iki galo aiškią sąmatą galite reikalauti darbų detalizavimo ir kiek įmanoma tikslesnio paaiškinimo apie darbų eigą“ – pasakoja Gintautas.

Taip pat labai svarbu įgyvendinti projektą laikantis nustatytų terminų: „Namai, paprastai statomi pagal kliento pateiktus individualius brėžinius, todėl gero rangovo užduotis ne tik pastatyti namą tokį, kokio pageidauja užsakovas, tačiau ir viską padaryti laiku“ – teigia direktorius. „Viskas prasideda nuo pokalbio, profesionalios konsultacijos su specialistu. Ilgainiui idėja išgryninama, remiantis kliento pageidavimais ir siūlant lanksčias sąlygas. Sėkmingos įmonės veiklos pagrindas - ilgalaikis bendradarbiavimas, patikimumas ir ypatingas dėmesys tiek paslaugų, tiek gaminių kokybei“- teigia Gintautas Knapkis.

UAB „BILTEKANA“
Tel: +370 672 01963
statyba@biltekana.lt
www.biltekana.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite