Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Technika info straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Patikimos partnerių technologijos suteikia verslui sėkmės garantiją

   2020-08-25

1992 metais Jonavoje kurdami UAB „Lintera“, jos vadovai išsyk iškėlė tikslą pardavinėti tik aukštos kokybės įrangą bei suteikti jai puikią techninę priežiūrą. To siekdami, jie savo tiekėjais pasirinko pirmaujančias Vakarų Europos kompanijas, gaminančias aukščiausios kokybės įrangą, o pardavimus išplėtojo ne tik Lietuvos, bet ir Latvijos bei Baltarusijos rinkose. 2018 m. bendrovė tapo įmonių grupe ir pasirinko keturias pagrindines veiklos sritis: įranga medienos apdirbimui ir baldų gamybai, įrangos techninė priežiūra ir remontas, gamybos automatizavimas, pjovimo įrankių pardavimas bei galandimas.

 

 

Gamybos automatizavimas ir servisas

Viena iš „Lintera“ grupės įmonių – UAB „Lintera, automatika ir technika“ orientuojasi į gamybos automatizavimą bei servisą. Jos specialistai sukaupė įspūdingą įvairaus sudėtingumo techninių klausimų sprendimo patirtį. Mes didžiuojamės galėdami kompetentingai patarti bei patiekti savo užsakovams kokybiškus gaminius slėgio, temperatūros, lygio matavimo, pajungimo armatūros, dujinių spyruoklių, movų, motoreduktorių, konvejerinių komponentų, ratukų, hidraulikos komponentų parinkimo srityse. Be to, būdama bendrovės „Bosch Rexroth“ atstove, įmonė priima remontui šio gamintojo hidraulinius siurblius ir variklius.

 

Atstovauja pasaulyje žinomus gamintojus

Vokietijos bendrovė „WIKA Alexander Wiegand SE“ pasaulyje garsėja kaip aukštos kokybės slėgio, temperatūros, patikros ir kalibravimo technikos, srauto matavimo komponentų gamintoja. Ji tiekia manometrus, termometrus, slėgio daviklius, varžinius termometrus ir termoporas, slėgio ir temperatūros reles, įvairių slėgio ir temperatūros matavimo prietaisų patikros techniką. Firmos gaminių asortimentas platus, ir jiems nesvarbu, ar matuosite 0,5 mbar ar 15 000 bar, o gal –250 °C ar +1 800 °C. Visur kur bedirbtumėte – laboratorijoje ar naftos perdirbimo gamykloje, chemijos ar maisto pramonėje, – „Wika Alexander Wiegand SE“ turi tinkamų sprendimų bet kokiai slėgio, temperatūros ar lygio matavimo sričiai įvairiose terpėse.

 

Kiekvienam manometrui ar jutikliui pajungti į procesą reikalinga armatūra. Todėl UAB „Lintera, automatika ir technika“ siūlomų gaminių sąrašą papildo firmos „AS Schneider Armaturen“ (Vokietija) gaminami ventiliai, ventilių blokai, sriegio adapteriai ir įvairūs aušinimo vamzdeliai. Šio gamintojo 140 metų gamybos patirtis, pagrįsta inovacijomis, ir nuolatinis bendravimas su klientais visame pasaulyje užtikrina aukščiausią gaminių kokybę ir populiarumą.

 

Tiksliai rezervuarų lygio kontrolei dar vienas partneris iš Vokietijos – bendrovė „KSR Kuebler“ – gamina įvairių skysčių lygio matavimo ir signalizavimo prietaisus. Čia ir lygio kolonėlės, ir plūdiniai lygio jutikliai bei signalizatoriai, ir optoelektroniniai ar talpuminiai signalizatoriai. Net jei terpės temperatūra siekia +450 °C ar slėgis artimas 500 bar, ar terpės tankis tik 400 kg/m³ – „KSR Kuebler“ visada turės ką pasiūlyti savo užsakovams.

 

Bendrovės „STABILUS“ (Vokietija) dujinės spyruoklės ir slopintuvai (dempferiai) suteikia lengvumo ir patogumo kasdieniam daugelio žmonių gyvenimui. Pagal parduodamos produkcijos apimtis tai – pasaulio rinkoje pirmaujanti bendrovė. Šiuolaikiškos gamybos technologijos leidžia pasirinkti bet kokio tipo, galingumo bei ilgio spyruokles, o jų pritaikymas beveik neribotas: ar tai būtų transporto priemonių, baldų, maisto pramonės įrenginių, ar kitų mašinų bei įtaisų gamyba.

 

Norint sujungti elektros variklį su reduktoriumi, reikalinga mova, todėl pasirūpinta tiekti ir įmonės „R+W“ (Vokietija) gaminius. Jungiamųjų movų patvarumas ir preciziškumas subalansuoti ir sunkiajai, ir lengvajai pramonėms. Sukimo momento perdavimo efektyvumą gamintojas užtikrina visais atvejais – tiek pakavimo įrenginių velenams sujungti, tiek įrengti apsauginę movą automatinių durų sistemai, tiek daugeliui kitų pavarų įvairiuose judesio perdavimo mechanizmuose.

 

Tiems, kas nori optimizuoti gamybą, produkcijos pakavimo linijas ar palengvinti transportavimo bei pakrovimo darbus sandėlyje, siūlome Vokietijos bendrovės „Torwegge“ gaminius: ritininius bei juostinius konvejerius, gravitacinius stalus, hidraulinius keltuvus, prie lubų tvirtinamus bėgelius su ritinėliais. Ši bendrovė taip pat siūlo ir didžiulį ritinių bei ratukų pasirinkimą – nuo pačių mažiausių, skirtų baldams, iki didelių karučių ratų, skirtų didelėms apkrovoms.

 

Paminėjimo vertas dar vienas technologinių sprendimų lyderis – „Bosch Rexroth“. Tai tarptautinė kompanija, visame pasaulyje turinti specializuotų komandų, pasirengusių spręsti technines užduotis technologinių procesų mechanizavimo ar gamyklų automatizacijos, įrengimų gamybos, statinių inžinerijos, žemės ūkio, transporto, komunalinės technikos ir kitose mobilios technikos gamybos srityse. Šis techninis partneris per UAB „Lintera, automatika ir technika“ siūlo maksimalų palaikymą ir lankstumą bet kokio sudėtingumo uždaviniuose. Plačiame gaminamų produktų asortimente atsiras komplektuojančių komponentų kone visoms sritims: industrinei ir mobiliajai hidraulikai (hidrauliniai skirstytuvai, hidrauliniai siurbliai, varikliai, hidrauliniai filtrai, atsarginės dalys), planetarinės pavaros mobiliai technikai, linijinė technika (guoliai, karietėlės, sraigtai), elektrinės pavaros ir valdikliai.

 

 

 

Geriausia kreiptis į profesionalus

Sukaupę turtingą patirtį ir remiami pasaulyje garsių partnerių, UAB „Lintera, automatika ir technika“ profesionalai pasiruošę pasiūlyti optimalius techninius sprendimus kiekvieno užsakovo  poreikiams ir kokybiškus komponentus bei atsargines dalis jo eksploatuojamai technologinei įrangai. Be pardavimų veiklos, bendrovė taip pat atlieka hidraulinių plunžerinių siurblių ir variklių defektaciją bei teikia jų remonto paslaugas. Komandos tikslas – laimingas klientas ir sėkmingas jo verslas, o geriausias būdas tai pasiekti yra per kokybę ir profesionalumą bet kuriuo projekto įgyvendinimo momentu. Mums svarbus Jūsų pasitikėjimas ir ilgalaikis bendradarbiavimas.

 

 

 

UAB „LINTERA, AUTOMATIKA IR TECHNIKA“

Ukmergės g. 22, 55101 Jonava

Tel. +370 349 61448

El. p. jonava@lintera.info

www.lintera.info

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 09 21 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2021. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite