Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Pažangus pastatų apšiltinimas, galintis sutaupyti iki 50 proc. šildymo išlaidų

   2019-05-30

Nėra kito tokio metodo ir produkto, kuris galėtų varžytis ir pasiekti tokį kaštų efektyvumą kaip purškiamos poliuretano putos. Kasmet galima sutaupyti iki 50 proc. išlaidų pastato šildymui, kurios patiriamos naudojant tradicines apšiltinimo sistemas. Be to, ši medžiaga tausoja žmonių sveikatą ir neteršia aplinkos. Todėl ne tik individualių būstų savininkai, bet ir dauguma gamybos įmonių savo pastatų šiltinimui renkasi būtent purškiamas poliuretano putas.

 

Poliuretano putos buvo sukurtos prieš pusšimtį metų ir iki šiol jos tobulinamos, siekiant išgauti kuo didesnį šilumos laidumo koeficientą, puikų sukibimą su bet kokiais paviršiais, laidumą vandens garams, garso izoliaciją, atsparumą degimui bei įkaitimui ir kitas pageidaujamas fizikines savybes.

 

Pagrindinis parametras, pagal kurį sprendžiama apie šiltinimo medžiagos efektyvumą, yra šilumos laidumo koeficientas. TOGO putos išsiskiria dideliu šilumos laidumo koeficientu (0,027–0,038 W/mK). Purškiamos poliuretano putos užpildo net mažiausius plyšius, nepalikdamos tarpo tarp šiltinamojo paviršiaus ir šiltinamosios medžiagos, todėl konstrukcijos yra izoliuojamos visiškai. Poliuretano putų sukibimo koeficientas yra didelis, tai pagreitina apšiltinimo procesą, o medžiaga laikosi ant bet kokio paviršiaus: plytų, betono, medžio, tinko, stiklo, dažų, čerpių, ruberoido vertikalių ir horizontalių paviršių ar net lubų. Užpurkštos putos sukietėja per kelias sekundes, tad apšiltintą paviršių iš karto galima dengti apdailos medžiagomis. Putos yra lengvos ir neapsunkina paviršių, nedidina apkrovos sienoms, luboms ir pamatams. Tai ypač svarbu šiltinant stogą. Purškiamos poliuretano putos yra viena ekologiškiausių šiltinimo medžiagų. Jose nėra žalingų, aplinką teršiančių sudedamųjų komponentų, jos nedulka, atsparios pelėsiui, nepūva, jose neįsiveisia jokie mikroorganizmai.

 

Atvirų porų purškiamos poliuretano putos naudojamos vidinių ir išorinių sienų, pertvarų, lubos, pastogių šiltinimui. Tai mažo tankio 8-10 kg/m3 poliuretanas. Atvirų porų poliuretanas turi geras šilumos izoliacines savybes. Jo šiluminio laidumo koeficientas 0,038 W/mK. Šios poliuretano putos daug puresnės, lengvesnės, smarkiau plečiasi, todėl puikiai tinka ertmių užpildymui. Atvirųjų putų poliuretanas prasiskverbia į smulkiausius plyšius ir taip užtikrina puikų pastatų sandarumą.

 

Uždarų porų poliuretano putos – ypatingai geras drėgmės izoliatorius. Tai didelio, 30-52 kg/m3 tankio poliuretanas, naudojamas pastogių, lauko sienų, stogų dengimui, taip pat baseinuose, pirtyse, specialios paskirties pastatuose, patalpose, pvz., daržovių saugyklose, šaldymo kamerose. Uždarų porų poliuretanas turi geras šilumos izoliacines savybes, jo šiluminio laidumo koeficientas 0,027 W/mK. Tai vienas aukščiausių rodiklių rinkoje. Uždarų porų putomis pasiekiama gana didelė šiluminė varža. Uždarų orų poliuretano putos neįgeria drėgmės ir neslūgsta, nekeičia tūrio, nesudaro šalčio tiltelių. Taip užtikrinamas šilumos išsaugojimas. Purškimo technologija nepalieka spragų, įtrūkių, ertmių. Uždarų porų putos yra didesnio tankio (30 kg/m²) kietos putos, sutvirtinančios ir surišančios šiltinamas konstrukcijas. Dar vienas šių putų privalumas yra tas, kad papildomai nereikia jokių tvirtinimo elementų.

 

Apšiltinimo darbus turi atlikti tik kvalifikuoti darbuotojai su specialia purškimo įranga. Tai užtikrina termoizoliacinio sluoksnio kokybę, ilgą tarnavimo laiką, tinkamą funkcionalumą bei deklaruojamų techninių savybių atitikimą.

 

Purškiamas poliuretano putas TOGO Lietuvoje pirmoji pradėjo gaminti UAB „Totochemical“. TOGO putos – tai poliuretano putos, išgaunamos naudojant specialią sertifikuotą įrangą. Tai sandarus, vienalytis, besiūlis termoizoliacinis sluoksnis. Ši vadinamoji trečiosios kartos šiltinimo technologija naudojama uždarosioms ir atvirosioms pastatų konstrukcijoms šiltinti. TOGO putas jau išbandė ir palankiai įvertino klientai ne tik iš Lietuvos, bet ir Airijos, Čekijos, Slovakijos, Vengrijos, Norvegijos, Vokietijos, Švedijos, Prancūzijos, Ukrainos, Estijos, Latvijos, Lenkijos ir net iš JAV. Siekdama užtikrinti aukščiausią produkto kokybę, įmonė glaudžiai bendradarbiauja su VGTU Termoizoliacinio instituto mokslininkais ir Lenkijos tyrimų laboratorija Instytut Techniki Budowlawej. Visos medžiagos yra sertifikuotos atsakingų Lietuvos institucijų. Įmonė yra subūrusi ekspertų komandą, kuri profesionaliai atlieka savo darbus, kruopščiai vykdo ir kontroliuoja visą procesą – nuo poliuretano gamybos iki pastatų apšiltinimo. Medžiagoms yra suteikiama 25 metų garantija. Šiltinimo darbams naudojama profesionali amerikiečių kompanijos „Graco“ įranga, visi šiltinimo darbai atliekami greitai ir kokybiškai.

 

 

 

UAB „TOTOCHEMICAL“

Krucių g. 17, Krucių km., Tirkšlių sen.,

 Mažeikių r. sav., LT-89327, Lietuva

Tel. +370 691 39901

El.p. valentas@uabtotochemical.eu

www.uabtotochemical.eu

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite