Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Pažink stiklo pasaulį – geriau pažinsi save

   2012-11-14

Daugelis mūsų sutramdome savyje kylančius bandymus užsiimti menine kūryba. Dar ne vėlu visa tai pakeisti – galite mokytis stiklo sukepimo technologijos.

Kauniečiai dailininkai Mantas Mikutavičius ir Vytenis Dzvonkas, kartu įkūrę įmonę „Mavy studija“, ėmėsi veiklos, kuri sudaro žmonėms galimybę patirti netikėtų įspūdžių. Jie kviečia visus norinčius išbandyti stiklo sukepimo technologiją, angliškai vadinamą „fusing“, ir pamėginti savo rankomis pasigaminti suvenyrų ar papuošalų.
„Ši technologija leidžia prie stiklo „prikepinti“ stiklo trupinius, maltą stiklą ar metalą, - pasakoja dailininkai. – Galima tai daryti chaotiškai, galima dėlioti kaip mozaiką, galima kurti nedidelį vitražą“.
Dailininkai siūlo kliento pasirinktos trukmės stiklo sukepimo kursus, kurių metu galima pasigaminti unikalų papuošalą, lėkštę ar kitą suvenyrą. Kursų dalyviai susipažįsta su meninio stiklo rūšimis, išmoksta pjauti stiklą, išgaudami norimą formą, išbando stiklo suderinamumą su metalais.
„Esame įsitikinę: tai puikus būdas atsipalaiduoti, puikiai praleisti laiką ir įgyti naujų žinių bei potyrių“, - sako pašnekovai.
Pasak dailininkų, idealiausias kursų grupės dydis – 3-4 žmonės – tada kursų dalyviai gali bendrauti tarpusavyje ir jaustis komfortiškiau. Maksimalus grupės dydis - šeši žmonės, bet laukiami ir pavieniai užsakovai.
Kursų kaina nėra didelė – dailininkai siūlo pustrečios valandos užsiėmimą, kurio metu pagaminamas papuošalas, už 70 litų. 4 valandų trukmės užsiėmimas, kurio metu galima pasigaminti dekoratyvinę lėkštę, kainuotų apie 130 litų. Į kainą įskaičiuotos visos reikalingos medžiagos, specialios įrangos naudojimas ir gera nuotaika, juokauja dailininkai.
„Vėliau kursų dalyvis gali paversti savo įgūdžius nuolatiniu hobiu, kuriuo gali užsiimti namie, - sako pašnekovai. – Reikia tik įsigyti specialų puodą, vadinamą „hot pot“. Galima sukepinti stiklą kad ir mikrobangų krosnelėje. Tokius puodus – o jų yra trijų dydžių – mes galime atvežti pagal užsakymą“.
Du jauni dailininkai baigė stiklo specialybės studijas Vilniaus Dailės Akademijos Kauno Dailės fakultete, dalyvavo ne vienoje parodoje, įskaitant tarptautines.
„Mavy studija“ taip pat prekiauja unikaliais stiklo gaminiais – šviestuvais, stiklo baldais, dekoruotas veidrodžiais, čia galima užsisakyti vienetinius meninio stiklo gaminius.

1. Dailininkai siūlo stiklo sukepimo kursus, kurių metu galima pasigaminti unikalų papuošalą, lėkštę ar kitą suvenyrą.
2. Vėliau kursų dalyvis gali paversti savo įgūdžius nuolatiniu hobiu, kuriuo gali užsiimti namie. Reikia tik įsigyti specialų puodą, vadinamą „hot pot“. Galima sukepinti stiklą
kad ir mikrobangų krosnelėje.M. Mikutavičius
„Mavy studija“ direktorius
Jurbarko g. 5, Kaunas
Tel. 864433133, www.mavy.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite