Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Perkate elektrinį paspirtuką? Atsakykite į esminį klausimą

   2020-11-20

Elektriniai paspirtukai, kuriais dar prieš kelerius metus važinėjosi tik nedaugelis žmonių, šiandien neabejotinai yra Lietuvoje populiariausia gamtai draugiška transporto priemonė. Juos žmonės renkasi ir smagiam pasivažinėjimui, ir kelionei į darbą. Tad kaip išsirinkti tinkamiausią paspirtuką, kuris atitiktų visus poreikius?

 

 

Gaminami pagal užsakymą

Tiek perkant pirmąjį savo gyvenime elektrinį paspirtuką, tiek dairantis naujesnio ar patogesnio, specialistai pataria pirmiausia išsamiai sau atsakyti į klausimą, kokio paspirtuko norite, kur juo važinėsite, o tik po to vertinti kitus techninius parametrus.

 

Gražiais ir stilingais vadinami miesto paspirtukai yra manevringi, patrauklaus dizaino, lengvai valdomi ir sulakstomi vos per kelias sekundes. Jie gali išvystyti iki 25 km/h greitį ir įveikti iki 30 km atstumą.

 

Bekelei skirti ar universalūs paspirtukai, kurie yra greiti ir galingi, skirti tiems, kurie mėgsta laisvalaikį leisti aktyviau, kuriems patinka adrenalinas. Tokių paspirtukų išskirtinumas yra dvigubi amortizatoriai, smūgius sugeriančios padangos, stabdžiai su ABS sistema. Šiais paspirtukais galima lėkti net iki 80 km/val greičiu ir įmanoma nuvažiuoti net iki 150 km atstumą.

 

Renkantis elektrinį paspirtuką dėmesį reikia atkreipti į tris esminius jo techninius parametrus – baterijos talpą (Ah) ir galingumą (V) bei bendrą variklio galingumą (W).

Kuo didesnė baterijos talpa, tuo paspirtukas bus sunkesnis, tačiau pavyks nuvažiuoti daugiau kilometrų. O variklio galingumas reiškia, kokį greitį paspirtuku pavyks pasiekti.

 

„Paspirtukai gali atrodyti labai panašiai, tačiau parametrai labai skirtis. Pavyzdžiui, jei baterijos talpa yra 5-6 Ah, tai reiškia, kad daugiau 15 kilometrų juo nepavyks nuvažiuoti“, - aiškino bene gausiausią elektrinių paspirtukų pasirinkimą Lietuvoje siūlančios bendrovės „Krinona“ pardavimų vadybininkas Mindaugas Kazlauskas.

 

„Krinona“ prekiauja išskirtiniais „Beaster Scooter“ paspirtukais, kurie yra gaminami specialiai pagal bendrovės užsakymą. „Tad galima sakyti, kad patys esame šių paspirtukų gamintojai. Todėl rūpinamės, kad juose būtų tik labai aukštos kokybės detalės, baterija būtų tokio galingumo, kad žmogus galėtų nuvažiuoti bent 25 kilometrus“, - teigė M. Kazlauskas. 

 

 

„Beaster Scooter“ elektriniai paspirtukai išskirtiniai ir tuo, kad jie yra gaminami Lietuvos bei Europos rinkai, tad skiriasi nuo Kinijoje gaminamų, Azijos rinkai skirtų, bet ir Lietuvoje plačiai naudojamų paspirtukų.

 

„Mūsų paspirtukų vairas yra aukštesnis, pritaikytas europiečių ūgiui, o taip pat – platesnė platforma bei didesni ratai. Tokiu paspirtuku važiuoti yra ir saugiau, ir patogiau. Ant jo patogiai gali atstoti ir žmogus, avintis 43-44 dydžio batus. „Beaster Scooter“ paspirtuku patogiai gali važiuoti net krepšininkai“, - tvirtino pašnekovas.

 

„Beaster Scooter“ elektrinių paspirtukų patikimumą ir patvarumą užtikrina net dvejų metų garantija.

 

Patogumui - sėdynė

Renkantis elektrinį paspirtuką, taip pat labai svarbu atkreipti dėmesį ir į tai, kas juo važinės. Jei juo naudosis nepatyręs vairuotojas ar vaikas, jiems rekomenduojama rinktis mažiau galingą miesto tipo paspirtuką, kad išmoktų tinkamai važiuoti, įgustų saugiai valdyti tokią transporto priemonę. Mažiau galingus elektrinius paspirtukus rekomenduojama rinktis ir vyresnio amžiaus žmonėms, nes mažai tikėtina, kad jie važinės bekele, miško takais, norės įveikti didelius atstumus. Beje, vyresnio amžiaus žmonėms patariama įsigyti elektrinius paspirtukus su sėdyne, kad kelionė būtų dar patogesnė.

 

 

Anot M. Kazlausko, nemaža dalis žmonių elektrinius paspirtukus jau renkasi būtent kaip transporto priemonę, kuria būtų patogu nuvažiuoti iki darbo ir grįžti namo. Atrodytų, jog tokiam tikslui užtektų paprasto miesto paspirtuko, tačiau reikia įvertinti kelis niuansus.

 

„Jei darbovietė yra tokioje vietoje, kad, pavyzdžiui, reikės užvažiuoti ant Aleksoto kalno, vadinasi, lengvas ir paprastas paspirtukas jau nebetiks, nes jis tiesiog neįvažiuos į tą kalną. Mes paspirtuką pritaikome konkrečiai žmogui pagal jo poreikius, nes galime pasiūlyti didžiausią Lietuvoje paspirtukų pasirinkimą“, - akcentavo M. Kazlauskas.

 

Mitas, jog brangu

Nors paspirtukai Lietuvoje jau tapo itin populiaria transporto priemone, apie ją vis dar sklando įvairiausių mitų. Vienas tokių, jog paspirtuką namuose kraunant visą naktį, sąskaitos už sunaudotą elektros energiją taps nepakeliama našta. „Tikrai yra tik mitas, kad įkrauti paspirtuką brangiai kainuoja. Realiai net nepajusite, jog energijos išnaudotoje daugiau. Kitas mitas yra tas, kad paspirtuką sudėtinga įkrauti. Iš tiesų tai galima padaryti bet kurioje vietoje, kur yra buitinė rozetė. Dabar jau net kavinėse galima pasikrauti paspirtuką, nes verslininkai supranta, kad išlaidų patirs mažai, o daugiau pelno uždirbs, kol jūs kraudami savo transporto priemonę išgersite kavos“, - mitus paneigė M. Kazlauskas.

 

Be to, į paspirtukininkus skeptiškai žiūri ir sveiko gyvenimo būdo propaguotojai, kurie tvirtina, kad važiuoti paspirtuku yra tingėjimas, o minti dviračio pedalus – nauda. Tačiau ir važiuojant paspirtuku dirba įvairios raumenų grupės, tad ir toks keliavimo būdas yra priskiriamas sportui.

 

 

Išsirinkus ir įsigijus tinkamiausią elektrinį paspirtuką, reikėtų nepamiršti pasirūpinti ir savo saugumu. Važiuojant paspirtuku rekomenduojama visuomet dėvėti apsaugos priemones: šalmą, kelių bei alkūnių apsaugas! Svarbu prisiminti ir tai, jog paspirtukas yra skirtas važiuoti vienam žmogui, o jį vairuoti reikia dviem rankomis. Tik laikantis šių patarimų ir visų Kelių eismo taisyklių važiavimas elektriniu paspirtuku bus saugus ir malonus.

 

Elektriniai paspirtukai jau užkariavo Lietuvos miestų gatves ir tik nuo Jūsų priklauso, ar tapsite dar vienu šios transporto priemonės gerbėju.

 

 

 

UAB „KRINONA“

Raudondvario pl. 162, Kaunas

Tel. +370 699 93588

El. p. Mindaugas@krinona.lt

www.facebook.com/krinona

www.krinona.lt

 



Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2024 04 19 
Kontaktai: tel. +370 670 316 00, faks. +370 670 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2024. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite