Pirkti naudotą BMW automobilį ir padaryti sėkmingą pasirinkimą gali būti tikras, kartais net daug techninių žinių reikalaujantis iššūkis. Kaip sėkmingai išsirinkti naudotą BMW ir kaip tinkamai prižiūrėti tokio modelio automobilį, kad būtų išvengta dažniausiai pasitaikančių gedimų, pataria „Autodrakonas“ direktorius Martynas Laurinaitis.

DAŽNIAUSIAI PASITAIKANTYS GEDIMAI

Autoserviso „Autodrakonas“ direktorius Martynas Laurinaitis sako, jog dyzelinių variklių BMW automobilių pagrindinės problemos yra suskilę skardiniai išmetimo kolektoriai. „Ne visi pastebi, kaip nuskilęs kolektoriaus gabaliukas yra įtraukiamas į turbiną, dėl to nusidaužo turbinos sparnuotė. Tokiu atveju daug kas pakeičia net kelias turbinas, o problema paaiškėja tik po kurio laiko“, – pasakoja M. Laurinaitis.NAUDOTO AUTOMOBILIO PIRKIMAS – LYG IŠŠŪKIS

Iš įvairių pasakojimų girdime, kad ne visiems pasiseka nusipirkti gerą naudotą automobilį. „Autodrakonas“ direktorius pataria į ką vertėtų atkreipti dėmesį renkantis naudotą BMW markės automobilį. „Pastebėjome, jog atliekamas priverstinis lempučių išjungimas prietaisų skydelyje. Žinoma, automobilių perpardavinėtojai dažnai meluoja, jog automobilis nebuvo daužtas. Pas mus dažnai atveža automobilius patikrai prieš pirkimą. Nustatome gedimus, pateikiame remonto kainą ir pardavėjas arba padengia remonto išlaidas, arba sumažina automobilio kainą. Geriausias būdas pagauti melagį, kai jis nesutinka parduodamo automobilio vežti į autoservisą“, – aiškina Martynas Laurinaitis.

KAD AUTOMOBILIS TARNAUTŲ ILGIAU

O tam, kad mylimas automobilis tarnautų ilgiau, reikia prižiūrėti tepalus, filtrus, diržus bei grandines, nuvažiavus 30 000 būtina profilaktiškai patikrinti automobilį, kad vėliau neišlįstų didesnės problemos. „Net menkas garselis važiuoklėje ar variklyje gali išaugti į didesnes problemas, tačiau mūsų autoservisas pasiruošęs jums padėti“, – sako autoserviso „Autodrakonas“ direktorius Martynas Laurinaitis.


PASLAUGOS

Jei reikia paruošti automobilį techninei apžiūrai, patikrinti važiuoklę, stabdžius, atlikti variklių diagnostiką ar remontą, pakeisti variklio alyvą, atlikti elektroninės sistemos, kuro sistemos ir sankabos sistemos remontą, sumontuoti ratus, suremontuoti pavarų dėžes, ar atlikti įvairius suvirinimo darbus, atvykite į „Autodrakoną“.


 

 

 

UAB „AUTODRAKONAS“
Direktorius Martynas Laurinaitis
Partizanų g. 61, Kaunas
Tel.: +370 683 61487
www.autodrakonas.lt

 
 Nuoroda: http://www.jumsinfo.lt/lt/straipsniai/perkate_naudota_bmw_stai_ka_jums_reiketu_zinoti/
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos.