Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Perversmas baldų gamyboje - nanotech dangos stalviršiams

   2015-04-24

Pirkdami baldus namams dažniausiai galvojame apie jų dizainą, funkcionalumą. Tačiau mums taip pat rūpi ir jų kokybė, ilgaamžiškumas. Deja, bet kartais atsitinka taip, kad baldai yra subraižomi ir šių defektų neįmanoma paslėpti. Ar yra galimybė to išvengti?
Naujos kartos FENIX NTM stalviršiai sukels didžiulį perversmą baldų gamyboje savo neįtikėtinomis ir iki šiol negirdėtomis savybėmis. Itin dažnai įvairios nelaimės nutinka virtuvėje: nukritę indai subraižo paviršių,išsipylę skysčiai ar cheminiai valikliai gali negrįžtamai sugadinti paviršių. Naujos kartos stalviršių dėka viso to galima išvengti. Viena svarbiausių savybių, kuriomis pasižymi FENIX NTM yra ypatingas atsparumas įbrėžimams. Stalviršio gamybai panaduotos nanotechnologijos leidžia panaikinti mikro įbrėžimus šluoste ar kempinėle nuvalius paviršių; kitaip tariant medžiaga turi savybe atsinaujinti. Nors stalviršis tėra 1 cm storio, tačiau jis yra itin kietas ir tvirtas, todėl jis yra atsparus trinčiai ir smūgiams. Pritaikant naujos kartos stalviršį virtuvėje, verta pastebėti, jog jis pasižymi antibakterinėmis savybėmis bei yra tinkamas sąlyčiui su maistu, tai užtikrina saugumą sveikatai ir higienos palaikymą. Atsparumas rūgščių tirpikliams ir buitiniams reagentams leis nesibaiminant sugadinti paviršių palaikyti švarą namuose. FENIX NTM stalviršiai gali taip pat būti naudojami vonios baldų gamybai, kadangi ši medžiaga yra atspari pelėsio veisimuisi, todėl drėgmė jai nepakenks, kaip ir vanduo dėl atstumiančiųjų savybių. Dėl savo itin matinio paviršiaus, kurį lemia žemas šviesos atspindėjimas, stalviršiai gali puikiai derėti visuose namų kambarių interjeruose. O jų lengva priežiūra – antistatinės savybės, neleidžiančios prikibti purvui ir dulkėms, nepasiliekantys pirštų antspaudai, sumažins namų ruošos darbus. Įmonė UAB „Baldai4U“ suteikia galimybę užsisakyti baldus virtuvei, vonios bei kitų kambarių baldus, kurių gamybai yra naudojamas naujos kartos stalviršis. Įmonės pagrindinė veiklos sritis yra nestandartinių virtuvės baldų gamyba, tačiau klientų pageidavimu yra gaminamos ir spintos, svetainės, miegamojo, prieškambario, vaikų kambario baldai bei kiti nestandartiniai korpusiniai baldai. Siekiant užtikrinti klientui patogumą ir sutaupyti jam laiko, įmonė „Baldai4U“ siūlo vienoje vietoje įsigyti buitinę techniką virtuvės baldams bei „Aquasanita“, „Blanco“ bei „Franke“ plautuvų bei maišytuvų.
1. FENIX NTM stalviršiai tinkami visiems namų kambariams pasižymi plačiu spektru savybių: atsparumu įbrėžimams, trinčiai, vandeniui, pelėsiui, dulkėms, pirštų antspaudams ir kt.
2. Naujos kartos stalviršiai gaminami pasitelkiant nanotechnologijas, kurios užtikrina jiems ilgaamžiškumą ir itin lengvą prižiūrą.
3. UAB „Baldai4U“ gamina ne tik baldus, pritaikant naujuosius stalviršius, bet ir kitus baldus bei nestandartinius korpusinius baldus.

Dainius Velička
„Baldai4U“ vadovas
Raudondvario pl. 76, Kaunas
8 648 05423, info@baldai4u.lt
www.virtuvesbaldai4u.lt

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 07 08 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite