Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Agro straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

„PGM technika“: kad suktųsi žemės ūkio mašinų ratai

   2007-08-10

Kauno UAB „PGM technika“ – įmonė, kuri siūlo viską, ko reikia sunkiųjų žemės ūkio mašinų ratams.

Bendrovė atstovauja Lietuvoje Švedijos įmonei PGM. Švedijos kompanija gamina ratų dvigubinimo sistemas, daugiausia skirtas žemės ūkio mašinoms.

Ratų sudvigubinimas yra labai patogus žemdirbiams būdas padidinti transporto pravažumą, tokį  svarbų dirbant klampiose dirvose. Mat padvigubėjus ratų plotui, atitinkamai sumažėja mašinos slėgis į dirvą. Todėl reikalui esant į šlapias dirvas galima įvažiuoti anksčiau.

Kitas ratų sudvigubinimo pliusas – tai, kad sunkios žemės ūkio mašinos tada mažiau ardo žemės paviršiaus struktūrą ir žemė ilgiau išlieka derlinga. Niekam ne naujiena, kad suardžius dirvos  struktūrą reikalingas visas kompleksas priemonių jai atstatyti.  

Trečias pliusas – sutaupoma degalų, kurių šiaip daug iššvaistoma buksuojant klampioje žemėje.

„PGM technika“ siūlo tris ratų dvigubinimo sistemų variantus. Du iš jų, „PGM Standard“ ir „PGM Premium“, yra gana universalūs. Juos galima pritaikyti daugelio modelių traktoriams, kombainams, priekaboms, purkštuvams, krautuvams –  ratlankių matmenys yra pakankamai standartizuoti.  Pagrindinis skirtumas tarp šių dviejų sistemų yra tai, kad „PGM Standard“ yra pigesnė ir paprastesnė –  užlaužiamų užraktų pagalba pritaisomi dubliuojantys ratai. „PGM Premium“.PGM dvigubų ratų sistema su patentuotais „PGM Premium“ užraktais leidžia sumontuoti ratus per 10 minučių, o išmontuoti – dar greičiau.  Tokios sistemos pranašumas yra tai, kad ratai ne tik sudubliuojami, bet sukomplektavus su vidiniu ratlankio disku antrąjį ratą galima naudoti dar ir kaip atsarginį.  

 „PGM Supreme“, trečioji ratų dvigubinimo sistema, kurią siūlo „PGM technika“, skiriasi nuo dviejų anksčiau minėtų tuo, kad yra labai paprastai montuojama – vienu varžtu. Tarp ratų, sudvigubintų naudojant tokią sistemą, lieka tarpas. Tai labai patogu, kai reikia važinėti po laukus, kuriuose auga kaupiamosios kultūros – mat galima apžergti vagą. Šios sistemos išorinį ratą irgi galima naudoti kaip atsarginį. Galima tiesiog skirtingiems darbams naudoti skirtingo dydžio ratus.

Su šia sistema „PGM technika“ reikalui esant komplektuoja siaurus ratus traktoriams – tarpueilių dirbimui, pirkštuvams – purškimui, kitoms reikmėms.

„PGM technika“ taip pat prekiauja įvairiomis padangomis žemės ūkio ir kitai sunkiajai industrinei technikai. Tai Suomijos kompanijos „Nokian“ gaminiai, tokių žinomų prekių ženklų kaip „Firestone“, „Bridgestone“, „Good Year“ produkcija, įvairios garsaus koncerno „Michelin“ padangos – „Kleber“, „Kormoran“, „Taurus“ ir  „BF Goodrich“.

Bendrovė taip pat atstovauja ratlankių gamintojams ir tiekia įvairius ratlankius technikos gamintojų atstovams ir technikos naudotojams – pagal jų poreikius. Čia prekiaujama ir padangų kameromis.

  Įmonė montuoja padangas ant visų tipų ratlankių, taip pat atliekami įvairūs specialūs darbai, ratlankiai ir ratų diskai perdaromi taip, kad atitiktų konkrečius klientų poreikius.

Čia galima įsigyti atsarginių dalių Didžiosios Britanijos kompanijos „Perkins“ varikliams, skirtiems žemės ūkio technikai. Taip pat prekiaujama italų firmos „Gamberini“ trąšų barstytuvais – jie tinkami barstyti ne tik trąšoms, bet ir smėliui, sėkloms ar druskai.

„PGM technika“ padarys viską, kad žemės ūkio mašinų ratai suktųsi ir neštų naudą žemdirbiams.

UAB „PGM technika“
Europos pr. 71, Kaunas
Mob. tel.: 8 683 24140;  8 656 82777
info@pgmtechnika.lt
www.pgmtechnika.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite