Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Pigesnė alternatyva kokybiškam kelių tiesimui – jau Lietuvoje!

   2016-04-07

Dažnai girdime skundžiantis kelių būkle Lietuvoje. Valdžios atstovai guodžiasi dėl lėšų stygiaus, dažnai ir netinkamai atliekamu kelininkų darbu, kurie kaltina nekokybiškų medžiagų tiekimu. Tačiau Lietuvos rinkoje jau kurį laiką kelininkus džiugina ekologiška dirvos stabilizavimo sistema, padedanti sumažinti patiriamas sąnaudas kelių įrengimo procese.
„Tecofix“ yra 3 kartos dirvožemio stabilizatorius kompaktiškiems žvyrkeliams, kuris jiems suteikia panašaus tvirtumo kaip cementas. Tai polimero darinys, galintis pasiekti panašių rezultatų, kaip iš kalkių ar betono gaunamos struktūros, tačiau neturintis jokios rizikos suskilinėti ar nesusiderinti su natūraliu dirvožemiu (gipsu ar organinėmis medžiagomis). Tai skysčio pavidalo produktas, kuriam tinkama, bet kokia esanti žemė. Tereikia ją išpurenti, kad „Tecofix“ skystis prasiskverbtų į ją ir galiausiai sutankinti (suvoluoti plentvoliu arba vibro plokšte). Tai labai nebrangi alternatyva kelių tiesimo procese (žemę naudojant tokią, kokią turite), kurio metu gaunamas tvirto pagrindo kelias, o ne žvyrkelis, kuriame greitai išsimuša duobės (be to, jis dulka). „Tecofix“ – joninė kopolimerinė, organinė, neteršinti emulsija, kuri leidžia nenutraukti proceso, kurio metu iš bazinio pamato paruošiama bazė, ir tankinimas gali vykti be pertraukų. Ši medžiaga turi klampaus balto skysčio išvaizdą ir sudaro plastiko sluoksnį aplink dirvožemio ir molio daleles. Tai palengvina dirvožemio sutankinimą ir praleidžia vandenį, kuris dažniausiai telkiasi aplink daleles ir turi būti išleistas šioje matricoje. Šio proceso metu dirvožemis gali būti suspaustas į didesnį tankį. „Tecofix“ neutralizuoja elektros įtampą, kuri atsiranda tarp dirvožemio dalelių, taip suspaudžiant ją į aukščiausią laipsnį. Tai lemia padidėjusią trintį tarp dalelių, kurios virsta didesne dirvožemio keliamąja galia. „Tecofix“ technologija naudojama: kelio įrengimui; kelio pagrindo įrengimo ir sutankinimo darbams; laikino kelio įrengimui; tai – puikiai tinkamas pagrindas trinkelių klojimui; įvažų įrengimui; nuosavo kiemo įrengimui; kitiems kelio ar žemės sutankinimo darbams atlikti; aikštelėms įrengti. „Tecofix“ yra netoksiškas, nedegus ir nekenksmingas, kai yra atskiestas vandeniu. Naudojant šią medžiagą, nereikalaujama jokių specialių atsargumo priemonių. Prieš naudojant „Tecofix“ Jums reikia tik paruošti latakus ar bortelius. Oficialus Ispanijos „Tecofix“ įmonės atstovas Lietuvoje - UAB “Kelias Lengvai”. „Tecofix“ produktas, kuris jau plačiai naudojamas Europoje, tad nepraleiskite progos pasinaudoti šio produkto privalumais!

1. Lietuvos rinkoje jau kurį laiką kelininkus džiugina nebrangi alternatyva kelių teisimo procese: dirvos stabilizavimo sistema, padedanti sumažinti patiriamas sąnaudas tiesiant kelius.
2. „Tecofix“ – skysčio pavidalo produktas, kuriam tinkama bet kokia žemė, kurią išpurenus skystis prasiskverbia ir puikiai ją sutankina.
3. Naudojant „Tecofix“ nereikalaujama jokių specialių atsargumo priemonių, be to, nėra jokios rizikos jog darinys suskilinės ar nesusiderins su natūraliu dirvožemiu.

Tadas Varnas
UAB „Kelias lengvai“ direktorius
www.landfix.lt
T. Masiulio 17A, Kaunas
+370 647 84393

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite