Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Pigiau turėti legalią reklamą nei laukti baudos!

   2017-04-04

 

Kauno miesto savivaldybė nuolat rengia patikrinimus ir surašo daug pažeidimų. Gauti reklamos leidimą nėra labai paprasta - reikia parengti projektą su pluoštu dokumentų ir suprojektuoti grafinę dalį. UAB „Dizaino taškas“ iš kitų reklamos įmonių išsiskiria tuo, kad parengia pilnai visą projektą ir suderina su miesto savivaldybėmis, Kelių policija, jeigu reikia gauna sutikimus ir kitose suinteresuotose institucijose. Todėl verslininkui daug paprasčiau užsisakyti paslaugą nei gaišti savo brangų laiką.

                          
   
 

Turėti legalią reklama verta.

Ar esate tikri, kad lauke esanti iškaba, nuoroda, reklama yra legali ir išvengsite baudos? Juk daug maloniau sulaukus viešosios tvarkos specialistų yra Bparodyti galiojantį reklamos leidimą, nei sulaukti raginimo susitvarkyti dokumentus ar turėti išlaidų.  Fiziniams asmenims baudos siekia nuo 144 eurų, o juridiniams asmenims už tuos pačius pažeidimus – iki 2896 eurų. Taupykite savo laiką ir patikėkite leidimo gavimo procedūras profesionalams. Bet kokia reklama virš 0,3m2 esanti išorėje turi būti suderinta ir turi turėti reklamos leidimą. Pastaraisiais metais vien Kauno mieste buvo
suderinta apie 1500 naujų reklaminių projektų. Kasmet išrašoma apie 5000 leidimų arba jų pratęsimų. Žmonių sąmoningumas didėja, poreikis reklamai taip pat. Tik ar visada verslininkams užtenka laiko viskuo tinkamai pasirūpinti?

Dauguma pažeidimų nėra tyčiniai.

Reklamos gamybos ir projektavimo įmonės „Dizaino taškas“ vadovė Asta Gedminaitė pastebi, kad kai kurie verslininkai išsinuomoja patalpas ir gavę pastato savininko sutikimą mano, kad reklama jau yra legali. Deja, tik iki pirmojo patikrinimo. „Tada ir paaiškėja, kad bet kokiai išorėje esančiai komercinei reklamai, reikalingas leidimas. Kita grupė verslininkų paprasčiausiai užmiršta, kad leidimą reikia laiku prasitęsti...  Tik dalis pažeidėjų sąmoningai rizikuoja ir reklamuoja savo paslaugas nelegaliai. Kartais tiesiog pritrūksta informacijos ar laiko susitvarkyti tinkamai išorinės vaizdinės reklamos dokumentus. „Šioje srityje turime daugiau nei 5 metų patirtį. Esame parengę ir įteisinę daugiau nei 800 IVR (Išorinės vaizdinės reklamos projektų)“, - teigia A. Gedminaitė. Šioje srityje jaučiamės patikimi
ir stiprūs. Dažniausiai randame išeitį ir sudėtingiausiose situacijose. Ieškome tinkamiausio sprendimo tarp verslininkų poreikio ir IVR (išorinės vaizdinės reklamos) taisyklių.

 

Apie UAB “Dizaino taškas“ trumpai:
1. „Dizaino taško“ paslaugomis naudojasi tiek verslininkai tiek ir kitos reklamos agentūros.

2. Profesionalių dizainerių paslaugos yra įvertintos užsakovų. Jie sugrįžta, perduoda kontaktus savo kolegoms, negaili gerų atsiliepimų.

3. Kitos reklamos paslaugos, kurias siūlo UAB „Dizaino taškas komanda“ - maketavimas, spaudos gaminiai, įvairios paskirties lipdukus lauko ir vidaus vitrinų apipavidalinimas, išorinės reklamos gamyba, švieslentės, tūrinės raidės, automobilių apipavidalinimas, magnetiniai lipdukai, kreidinės lentos, fototapetai, fotodrobės ir kt.

 

UAB „Dizaino taškas“
Elektrėnų g. 1D, Kaunas
Tel. 8 37 35 42 17
Mob. 8 6 111 0252
info@dizaino.lt
www.dizaino.lt

 

 

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 06 03 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite