Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Pirtelė namuose – pagal poreikius ir pomėgius

   2015-04-03

Gyvenate bute ar name, o gal dar tik planuojate statyti ar įsirengti naują būstą - daugelis iš Jūsų anksčiau ar vėliau pagalvojate, kad norėtumėte turėti pirtelę. Nenuostabu – juk tai puikiausias atgaivos, jaukumo ir sveikatingumo šaltinis. Ar Jūsų būste atsirastų vietos pirčiai ir kokia ji turėtų būti?
Turite mažai vietos?
Teoriškai mažiausią medinę pirtį – sauną galima įsirengti net ir vieno kvadratinio metro erdvėje - tiek pakanka vienam žmogui patogiai atsisėsti, ir dar telpa krosnelė. Tokia pirtis savo dydžiu ir forma yra panaši į dušo kabiną. Įprastinės dušo kabinos vietoje galima įsirengti garinę „turkišką“ pirtelę – vadinamąjį garinį dušą. Vienvietės infraraudonųjų spindulių kabinos taip pat yra 1m2 dydžio, tokią galima pastatyti ir miegamajame, nes ji yra sausa pirtis. Vietos stoka retai būna kliūtis – minimalų plotą, bet kurio tipo pirtelei būtų galima surasti beveik kiekviename bute ar name.
O jei vietos yra daugiau?
Tuomet pirties plotą racionaliai galima numatyti pagal žmonių skaičių. Elektrine krosnele šildomai saunai reikėtų skaičiuoti po 1m2 vienai pirties vietai, malkomis kūrenamai pirčiai reikėtų skirti papildomą 1m2 krosnelei. Pavyzdžiui, keturių asmenų šeimai pakaktų 4-5m2 ploto saunos. Garinei, vadinamajai „turkiškai“ pirtelei ar infraraudonųjų spindulių kabinai galima skirti ir dar mažiau. Puiku, jei bent viena pirties kraštinė būtų dviejų metrų ilgio, skirta atsigulti. Vienas kitas papildomas kvadratinis metras ploto suteiks daugiau erdvės ir komforto, tačiau pernelyg padidinti pirties plotą, ypač jei skaičiuojama ne savo įprastinėms reikmėms, bet ypatingoms progoms - nėra racionalu, nes padidės ne tik įrengimo kaštai, kiekvieną kartą ruošiant pirtį reikės kur kas didesnių energijos sąnaudų, pailgės įkaitimo laikas.
Kokia vieta būste geriausiai tinka pirčiai?
Ji gali būti įvairi. Butuose – dažniausiai šalia arba pačiame vonios kambaryje. Individualiame name idealu, jei pirties kompleksas turi atskirą išėjimą į lauką ar terasą, geriausia – vakarų kryptimi. Jei pirtis naudojama dažnai ar kone kasdien, įsirenkite ją savo gyvenamojoje erdvėje, ar šalia miegamojo. Malkomis kūrenamai pirtelei geriausia skirti vietą atskirame kiemo pastate. Jei tokių galimybių nėra, pirčiai įrengti tinka ir kiti variantai, tačiau kiekvienu konkrečiu atveju būtina atsižvelgti į priešgaisrinės saugos reikalavimus.
Nuo ko pradėti?
Specialistai atkreipia dėmesį, jog planuojantiems įsirengti namuose pirtį, geriausiai pradėti tam ruoštis dar prieš pradedant statybos darbus, siekiant išvengti klaidų, kurios ateityje apsunkins pirties įrengimą. Todėl pasitarti su profesionalais rekomenduojama kuo anksčiau, išsiaiškinti galimybes ir pasirinkti optimalų sprendimą. Vieta, kur jūs lengviausiai galite tai padaryti – tai specializuota pirčių įmonė „Pirtelė“. Čia dirbantys specialistai išsiaiškins jūsų pomėgius bei poreikius, susijusius su pirtimi. Ar pirmenybę teikiate „turkiškoms“ pirtims, ar medinėms – saunai, tradicinei pirčiai, ar infraraudonųjų spindulių pirčiai, kokia planuojama pirties paskirtis, koks yra mėgstamas garas, temperatūra, kokie yra naudojimo prioritetai. Tik išsiaiškinus šiuos klausimus galima pasiūlyti tinkamiausią įrangą ir jos montavimo paslaugas.
Samdyti meistrą ar...?
Jei ketinate samdyti meistrą pirties įrengimui, geriausia patikėti visą pirties įrengimą vieniems pasirinktiems profesionalams – pirčių specialistams, kurie gali atlikti darbą „nuo-iki“: ne tik atlikti staliaus ar kitus statybinius darbus, bet ir teisingai suprojektuoti pirtį, parinkti ir sumontuoti visą įrangą, nes viskas yra glaudžiai susiję, ir taip pasiekiamas geriausias įmanomas rezultatas. „Pirtelė“ tai daro profesionaliai nuo 1997 metų ir kviečia Jus bendradarbiauti! Tačiau jei pats mėgstate meistrauti, kai kuriuos darbus galite atlikti savarankiškai. „Pirtelėje“ jūs gausite patikimą informaciją, kaip teisingai įrengti pirtį, kad išvengtumėte klaidų. Kuriuos darbus įveiksite, o ką verčiau užsisakyti „Pirtelėje“ – nuspręsite patys, o „Pirtelė“ bus jūsų patarėja, pagalbininkė, patikima medžiagų komplektuotoja ir įrangos tiekėja.
Kur pirkti?
Kaune, A. Juozapavičiaus pr. 84, duris atvėrė nauja, jauki pirčių parduotuvė – salonas „Pirtelė“. Čia dirba patyrę, gerai suprantantys pirties įrengimą konsultantai, su kuriais galima pasitarti. Parduotuvėje rasite ne tik gausų kokybiškos pirties įrangos, krosnelių, medienos ir įrengimui skirtų medžiagų pasirinkimą, bet ir pirties vartotojams skirtų prekių: rankšluosčių, prijuosčių, kepurių, vantų, kvapų, aksesuarų pirčiai ir daugelį kitų pirties prekių. Galima pirkti pavienes prekes, o galima ir taip: Jūs turite patalpą ir geras rankas (arba meistrą, kuriuo galite pasitikėti) – „Pirtelė“ pateikia sprendimus: pirties planą, konstrukcinius, apšiltinimo, kaitinimo, apšvietimo, ventiliacijos sprendimus, sukomplektuoja pasirinktas medžiagas ir jas pristato. „Pirtelėje“ jūs gausite patikimą informaciją, kaip teisingai įrengti pirtį, kad išvengtumėte klaidų.

UAB „Pirtelė“
A. Juozapavičiaus pr. 84, Kaunas
Tel./faks.: +370 37 455008
Mob.: +370 699 19071, +370 652 07000
Ateities g. 33, Vilnius
Tel./faks.: +370 5 2789333
Mob.: +370 652 07111
www.pirtele.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 05 23 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite