Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Sveikata straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Pirtis – ne tik maudynėms

   2019-01-14

Pirtis yra senas, nors dažnai pamirštamas būdas įveikti daugeliui problemų, taip pat – vienas iš laisvalaikio leidimo būdų, kuris ir naudingas sveikatai, ir malonus. Kaip pirtis padeda įveikti fizinius ar emocinius negalavimus, kodėl žmonėms pirtis tampa nuolatiniu pomėgiu? Apie tai pasakoja „Pirties namai“ direktorius Rimantas Cicėnas.

 

Užklupo nuovargis ir apatija? Apsilankykite pirtyje

Nuovargis, stresas, emocinė ir fizinė įtampa – tai dalykai, su kuriais susiduria daugelis žmonių. Šios problemos lengvai išsprendžiamos - tam nereikia prabangių atostogų šiltuose kraštuose, audringų pasilinksminimų naktiniuose klubuose. Yra paprastesnis, seniai žinomas, nors dažnai pamirštamas būdas – pirtis.

Medicinine prasme, pirties nauda neginčijama - pirtis padeda organizmui apsivalyti, pagerėja medžiagų apykaita, išsivalo kvėpavimo takai, stiprėja imunitetas, atsipalaiduoja raumenys, praeina sąstingis ir spazmai. O kur dar psichologiniai apsilankymo pirtyje aspektai – žmogus atsipalaiduoja, smegenyse išsiskiria „laimės hormonai“ endorfinas ir seratoninas – pagerėja ne tik fizinė, bet ir emocinė būklė.

 

Į pirtį – ir kai blogai, ir kai gerai

Pirtis – ypatinga vieta - čia žmonės eina ir kai būna blogai, ir kai gerai. Pirtis - puiki vieta leisti laiką su draugais, bendraminčiais ar su šeima. Ramūs pašnekesiai, vantų kvapas, gaivinantis baseino vanduo, arbatos gėrimas - daugumai žmonių, išbandžiusį tokį laisvalaikio leidimo būdą, tai tampa įpročiu ir ritualu. Į pirtį dažnai renkasi žmonės, kuriuos sieja bendri interesai, pvz. sportininkai, žvejai, bet būna ir atvirkščiai – būtent pirtis yra tas bendras pomėgis, dėl kurio žmonės tampa draugais.

 

Susiruošėte į pirtį – pasirinkite tinkamą variantą

Kiekviena pirtis yra skirtinga, kiekviena turi savų privalumų. „Pirties namų“ privalumai – visų pirma, tai ypatinga ir unikali krosnis, sukurta pagal žinomo Rusijos konstruktoriaus Michailo Sokolovo projektą. Tai - didžiausia viešosios pirties krosnis Baltijos šalyse.

Kitas unikalus „Pirties namų“ privalumas – tiesioginis išėjimas iš pirties į lauką. Pravėrus duris, galima į pirtį „įleisti“ ir pačiam įkvėpti gryno oro. Tiesiai iš pirties, patenkama į lauko terasą – čia yra įrengti gultai, kur vasarą žmonės mėgsta pasideginti, kitu metų laiku - pasitrinti sniegu arba tiesiog atsigaivinti lietuje.

Pirtis pirčiai nelygu – jei nusprendėte apsilankyti pirtyje, išsirinkite sau tinkamą variantą.

 

 „Pirties namai“ – viešoji miesto pirtis, kuri pradėjo veikti 2018 m. vasario mėn. Čia įrengta erdvi pirties patalpa, kurioje vienu metu telpa iki 50 lankytojų, vėsaus vandens baseinas, akmeniniai gultai, lauko terasa, poilsio zona, kavinė, o norintiems daugiau privatumo – du 10 vietų liukso kambariai.

 

 „PIRTIES NAMAI“

Jonavos g. 41d, Kaunas

Tel.: +370 6949 6888

El. p.: info@pirtiesnamai.lt

www.pirtiesnamai.lt

  Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite