Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Plastikas: nuo idėjos iki gaminio

   2016-05-25

Šiuolaikiniai plastiko gaminiai pasižymi plačiu spektru pačių įvairiausių savybių. Jie gali būti tvirti kaip metalas, bet drauge lengvi, kieti ir lankstūs, atsparūs dilimui, karščiui bei patiems įvairiausiems aplinkos poveikiams, neperregimi ar skaidrūs ir t.t. Pagamintus produktus galima dažyti, padengti chromo ar sidabro spalvos ir išvaizdos apdaila. Todėl ir jų pritaikymas gali būti labai įvairus. Tačiau bene nuostabiausia visus juos jungianti savybė – plastiko gaminius paprasta ir nebrangu tiražuoti, jie puikiai tinka ten, kur vyksta  masinė gamyba.
Tam, kad būtų galima išlieti plastikinį gaminį, visų pirma pagaminama forma. Kokybiškos liejimo formos yra vienas pagrindinių kriterijų norint pagaminti aukščiausius standartus atitinkančius gaminius, mat dažnai plastiko komponentai pakeičia netgi metalo detales automobilių ir  kitose pramonės šakose, kur reikia ypatingo tikslumo bei atitinkamų atsparumo savybių. Tačiau, suprantama, iš plastiko gaminami ir paprasti, kasdieniai dalykai, namų apyvokos daiktai – viskas, ką sukuria inžinierių ar dizainerių fantazija. O tuo, kad idėjos taptų realybe, rūpinasi Molėtų raj. įsikūrusi UAB „Hoda“. Įmonėms, kurios nori pasigaminti kokius nors plastikinius gaminius, UAB „Hoda“ teikia visą su tuo susijusių paslaugų paketą. Jeigu įmonė turi tik brėžinį, ji gali gauti visas plastikiniam produktui pagaminti reikalingas paslaugas. Prireikus galima atlikti produkto surinkimo iš sudedamųjų dalių paslaugą, parūpinti komplektuojančiąsias metalines dalis, tarą, specialius lipdukus, specialias spaudos ant plastiko paslaugas ar net užtikrinti ir visą gaminio logistiką. UAB „Hoda“ – tai lietuviško kapitalo įmonė, kuri veikia nuo 1993 metų. Tai viena didesnių šios srities Lietuvos įmonių, joje šiuo metu dirba daugiau nei 170 žmonių. Įmonės turima įranga leidžia gaminti labai platų produktų spektrą – gaminių svoris gali svyruoti nuo kelių dešimtųjų gramo iki 10 kilogramų.  UAB „Hoda“ šiuo metu turi 54 plastiko liejimo įrenginius. Nuo 2008 metų įmonė dirba pagal sertifikuotą kokybės vadybos sistemą ir vykdo EN ISO 9001:2008 reikalavimus. Įmonė dirba ir Lietuvos, ir užsienio rinkoms. Tarp jos užsienio užsakovų – daugiausia Vakarų Europos ir Skandinavijos šalių įmonės. Bet ir Lietuvos užsakovams tenkanti produkcijos dalis daugiausia iškeliauja į užsienį. Mat dauguma užsakovų Lietuvoje yra eksportuotojai – baldų, elektronikos, buitinės technikos, automobilių, namų apyvokos ir  kitų pramonės šakų įmonės.  Artimoje ateityje numatyta aktyvi įmonės plėtra – taip pat vienas iš jos sėkmingos veiklos rodiklių.

1.Šiuolaikinių plastiko gaminių, kuriems ypač svarbus tikslumas, tiražavimui labai svarbu – aukštos kokybės liejimo formos.
2.Įmonėms, kurios nori pasigaminti kokius nors plastikinius gaminius, Molėtuose įsikūrusi UAB „Hoda“ teikia visą su tuo susijusių paslaugų paketą – nuo formos gamybos iki pakavimo bei logistikos.
3.UAB „Hoda“ gaminių svoris gali svyruoti nuo kelių dešimtųjų gramo iki 10 kilogramų.
4.UAB „Hoda“ veikia nuo 1993 m., turi daugiau nei 170 darbuotojų ir dirba pagal sertifikuotą kokybės vadybos sistemą, vykdo EN ISO 9001:2008 reikalavimus.


Raimundas Gražys
UAB HODA direktorius
Draugystės g. 2B, Verbiškės, Molėtų raj.
+370 383 43905, info@hoda.lt,  www.hoda.lt
Užklausoms: sales@hoda.lt,  +370 655 25450

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 29 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite