Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Plastikiniai langai – kodėl jie atitinka optimalų kokybės ir kainos santykį?

   2020-03-24

Besirenkant langus, apsisprendimas paprastai prasideda klausimu: medinius ar plastikinius langus rinktis. Tačiau pasak Laimono Jurkevičiaus – bendrovės „Termo langai“ direktoriaus, mediniais ir plastikiniais langais prekiaujančios įmonės nėra konkurentės. Apie tai, kokie plastikinių langų pliusai ir kalbėsime šiame straipsnyje.

 

Optimalus kokybės ir kainos santykis

Įmonė „Termo langai“ prekiauja plastikiniais ir aliuminio langais, durimis bei garažo vartais. Anot, L. Jurkevičiaus, dažnai, renkantis langus, pradedama svarstyti, medžio ar plastiko gaminį rinktis. Tačiau pašnekovo tikinimu, klysta tie, kurie mano, kad plastikinių ir medinių langų gamintojai yra konkurentai.

 

„Nieko prieš medinius gaminius neturime. Tiesiog medinių gaminių kaina yra 2-3 kartus didesnė. Jei pats rinkčiausi langus, žvalgyčiausi tik tarp plastikinių, nes jie yra geriausiai pritaikyti mūsų oro sąlygoms: jie yra sandarūs, išleidžia mažai šilumos ir jų priežiūra yra labai paprasta. Tuo tarpu mediniai langai reikalauja daugiau priežiūros –juos kas penkerius metus reikia perlakuoti ar perdažyti“, – svarstė kaunietis.

 

Vyras pridūrė, kad, savaime suprantama, svarbiausia yra tų langų kokybė, o taip pat meistrai, kurie juos montuoja. Įmonė „Termo langai“ atstovauja tik patikimus ir žinomus gamintojus iš Lietuvos bei kitų Europos šalių, kurie užtikrina, kad jų gaminama produkcija atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus ir yra tinkama eksploatuoti Lietuvoje. Tai patvirtina turimos Europos Sąjungos eksploatacinių savybių deklaracijos ir gaminių ženklinamas CE ženklu.


6-ių kamerų produktai – dar šiltesniam gyvenimui

Kai kurie gaminiai, kuriais prekiauja „Termo langai“, yra tapę nesenstančia klasika, tačiau bendrovė nuolat domisi naujovėmis – taip asortimente atsirado plastikiniai 6-ių kamerų langai su trimis tarpinėmis „CLICK-ON“:

 

„CLICK-ON“ modelio langai su trijų tarpinių sandarinimo sistema yra technologiškai novatoriška sistema, kurią sėkmingai galima naudoti tiek naujai statomuose, tiek renovuojamuose pastatuose, siekiant kuo geresnių energetinio efektyvumo rodiklių. „CLICK-ON“ modelio langai su U = 0,72 W/m²k šilumos pralaidumo koeficientu yra šilčiausia sistema, kuri tinka net pasyviems namams“, – pasakojo L. Jurkevičius.

 

Anot pašnekovo, įmonė prekiauja ir analogiškomis plastikinėmis lauko durimis – jos taip pat turi 6-ias kameras ir tris tarpines. Šių „Gealan“ profilio trijų stiklų durų šilumos pralaidumo koeficientas U = 0,95 W/m²k.

 

Tiek minėti langai, tiek durys yra tvirti, ir saugūs gaminiai, atsparūs aplinkos poveikiui. Didelės sutvirtintos kameros, tiksli plieninės armatūros forma bei kampiniai tvirtinimai užtikrina labai gerą šių gaminių statiką.

 

„O taip pat klientai gali rinktis medieną imituojančius raštus ir įvairias spalvas, kas leidžia lengvai pritaikyti gaminius prie namų fasado arba juos padaryti svarbiausiu namo išorės ir vidaus dizaino akcentu“, – sakė įmonės vadovas.

 

Išeitis skubantiems

Įmonė „Termo langai“ didžiuojasi, kad šiuo metu vieninteliai Lietuvoje gali pasiūlyti užsisakyti langus internetinėje parduotuvėje, o taip pat prekyboje turi jau pagamintų gaminių, kuriuos galima atsiimti iš karto.

 

„Kam skubiai reikia langų ar durų, juos galima išsirinkti mūsų internetinėje svetainėje ar atvykus į mūsų sandėlį Domeikavoje. Jei mūsų internetinėje svetainėje ar sandėlyje klientas neranda norimų charakteristikų ar norimos spalvos gaminių, galime juos užsakyti“ – pabrėžė L. Jurkevičius.

 

Įmonė gaminius gali pristatyti visoje Lietuvoje, taip pat visoje šalyje atlieka matavimus, montavimą bei teikia kitas paslaugas:

„Suteikiame nemokamą specialisto vizitą ir profesionalią konsultaciją, parengiame gaminių projektą ir kainų sąmatą, pasirūpiname gaminių pristatymu ir montavimu bei garantine priežiūra. O jei klientas užsako daugiau nei 10 gaminių, dar ir nemokamai juos pristatome. Dėl visų šių paslaugų galime susitarti ne tik prekybos vietoje, bet ir telefonu ar elektroniniu paštu“, – vardino kaunietis. 

 

Didžiausia vertybė – kompetentingi darbuotojai

Įmonė „Termo langai“ veikia nuo 2010 m., kas sufleruoja, jog šie metai bendrovei yra ypatingi. 10-ies metų jubiliejų mininti įmonė savo veiklą pradėjo vykdyti, teturėdama vieną darbuotoją,  nediduką biurą ir vos 50 m² sandėlį. Šiuo metu įmonėje dirba 10-ies žmonių komanda, ofiso plotas padidėjo keturis kartus, o sandėlis išsiplėtė iki 500 m².

 

„Pradėję dirbti ekonominio sunkmečio metu, įgijome patirties ir konkurencinių pranašumų, dėl kurių užsitarnavome savo klientų pripažinimą ir pasitikėjimą. Ir toliau kasdien ieškome būdų, kaip tobulėti ir didinti savo plėtrą“, – tikino L Jurkevičius. 

 

Anot L. Jurkevičiaus, vienas svarbiausių „Termo langai“ sėkmės ingredientų – įmonės darbuotojai:

„Didžiuojamės savo įmonės darbuotojais. Visi mūsų darbuotojai yra gerai įsigilinę į prekių savybes, todėl visuomet geba informatyviai supažindinti klientus su mūsų siūloma produkcija. Dedame daug pastangų, apmokydami savo darbuotojus tam, kad į visus klientų klausimus būtų atsakyta ir jiems būtų lengviau apsispręsti, kokius produktus pasirinkti“, – teigė pašnekovas.

 

Produktus įmonė eksportuoja į Angliją, Airiją, Norvegiją ir Švediją, ten juos taip pat ir montuoja.

 

 

UAB „TERMO LANGAI“

Birželio 23-iosios g. 23G, Kaunas

+370 652 73287

termolangai@termolangai.lt

www.termolangai.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite