Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Plastikinių langų pasirinkimas: netaupykite ten, kur nereikia

   2006-04-04

Per didelis taupumas  renkantis plastikinius langus gresia įsigyti nekokybišką gaminį, teigia specialistai. Aštria konkurencijoje pasižyminčioje langų rinkoje atsiranda įmonių, siūlančių prastą produkciją, todėl išmintinga daugiau sužinoti apie pirkinį. 
„Renkantis plastikinius langus verta pasidomėti teikiama garantija, - siūlo Inga Asipavičienė, vienos iš Kauno plastikinių langų gamybos įmonių rinkodaros vadybininkė. – Kokybiškam langui ar profiliui gamintojas nevengia suteikti ir 10 metų garantiją, o jei garantijos laikas trumpesnis, visada verta pagalvoti, kodėl. Mūsų įmonė plastikinius langus gamina iš garsios Vokietijos firmos „Kömmerling” profilio. Šiam profiliui, ekspertų laikomam geriausiu Europoje, suteikiama net 40 metų garantija”.
Daugiausia problemų paprastai būna įsigijus langą su nekokybišku varstymo mechanizmu ar apkaustais. Reikėtų rinktis žinomų firmų gaminius – tokių kaip Vokietijos kompanijos „Sigenia”, „Winkhaus”, kitos. Specialistai pataria vengti naudoti Kinijos ar panašių šalių gamintas tvirtinimo detales. Jos neretai būna pagamintos iš nekokybiško metalo ir po kelerių metų gali pradėti rūdyti. 
Verta pasidomėti, kokios medžiagos naudotos gamintant langą. Pavyzdžiui, jeigu langas žymimas ženklu „Green Line”, tai reiškia, kad jam pagaminti nenaudoti stabilizatoriai kadmis ir švinas, kenksmingi sunkieji metalai.
„Mes klientams visada siūlome rinktis langus, kuriuose stiklo paketai yra su selektyviniu stiklu, - sako Inga Asipavičienė. - Toks stiklas padengtas metalo oksido sluoksniu, atspindinčiu šilumą. Lango su selektyviniu paketu šilumos varža paprastai būna daugiau nei dvigubai didesnė, nei su paprastu paketu.”
Gyvenantiems triukšmingoje vietoje, pasak specialistės, būtini geriau sulaikantys triukšmą langai.
Geresnę garso izoliaciją galima užtikrinti pasirenkant paketą su vienu storesniu stiklu, 6 milimetrų vietoj standartinių 4 milimetrų.
Labai svarbus yra ir langų montavimas. Teisingai atlikta turi būti kiekviena šio proceso dalis, pradedant nuo būsimųjų langų matavimo.
„Sumontuotų langų apdailos darbus mes visada siūlome atlikti įmonės specialistų jėgomis, - sako pašnekovė. - Tai ypač didelis privalumas dabar, kai sunku rasti patikimų apdailininkų.”
Užsisakyti langų apdailą juos sudėjusioje įmonėje verta, jei įmonė siūlo garantiją apdailos darbams.


JUMS redakcija

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 09 30 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite