Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Plėvelės automobiliui – ir stiklams tamsinti, ir dažams apsaugoti, ir spalvai pakeisti

   2016-09-28

Kai kas nors užsimena apie plėveles automobiliams, apie ką pirmiausia pagalvojate? Tikriausiai pagalvojate apie įprastas  langų tamsinimo plėveles. Tačiau iš tikrųjų šiais laikais rinkoje siūlomas labai platus automobilinių plėvelių pasirinkimas. Plėvelės naudojamos ne tik stiklams tonuoti – jomis galima apsaugoti automobilio stiklus ir kėbulą, apsaugoti keleivius nuo sužalojimo ir karščio,  ar net pakeisti automobilio spalvą.

Langų tamsinimas plėvele šiais laikais yra įstatymiškai reglamentuota ir gerai ištobulinta technologija. Priekinio stiklo laidumas šviesai privalo būti ne mažiau nei 75%. Be jokios abejonės, nepriekaištingas matomumas yra būtinybė, todėl priekiniu stiklu būtina tinkamai pasirūpinti.  Be to, neseniai techniniai reikalavimai priekiniam stiklui buvo smarkiai sugriežtinti, todėl dabar sėkmingai privalomąją techninę apžiūrą įveikia tik automobiliai ant priekinio stiklo neturintys jokių įbrėžimų. Dėl to šiais laikais stiklų poliravimo paslauga, kurią teikia Kaune įsikūrusi UAB „AŠA“, tampa labai aktuali. Visgi, geriausia smulkių priekinio stiklo apgadinimų apskritai išvengti – „Aša“ siūlo priekinį stiklą laminuoti ClearPlex apsaugine plėvele. Ši plėvelė yra visiškai skaidri, apsaugo stiklą nuo dažnai pasitaikančių smulkių įdaužų ar įbrėžimų. Tiesa, ši plėvele turi būti eksploatacijos metu kartas nuo karto keičiama nauja, tad ši investicija geriausiai tinka naujam automobiliui, ar vos pakeitus stiklą nauju. Plėvelėmis klijuojamomis ant šoninio stiklo  apsaugomi keleiviai nuo smulkių sužalojimų dūžtant grūdintam stiklui, o storesnės gali net sutrukdyti vagims įsiveržti į automobilio vidų. Specialiomis plėvelėmis galima apsaugoti ir originalius automobilio dažus.

Originalių dažų sluoksnio apsaugojimas yra ypač aktualus naujų automobilių savininkams. Laikui bėgant automobilio kėbulas neišvengiamai susibraižo, nuo įdaužų gali atsirasti korozijos taškai, tačiau speciali plėvelė gali padėti to išvengti. „Aša“ naudojamos plėvelės apsaugo kėbulą  nuo akmenukų, druskos, krušos daromos žalos, jos yra itin atsparios įbrėžimams ir vabzdžių dėmėms. Šia plėvele galima apklijuoti net ir tokius kėbulo elementus kaip buferiai, slenksčiai ar žibintai. Kita vertus, specialios plėvelės gali ir visiškai pakeisti automobilio išvaizdą.
Kėbulo apklijavimas specialia spalvota plėvele (angliškai šis procesas vadinamas „Car Wrapping“) gali greičiau ir, lyginant su perdažymu, nebrangiai pakeisti automobilio spalvą. „Aša“ suteikia galimybę sukurti išskirtinę automobilio išvaizdą unikaliais stiliaus elementais. Pavyzdžiui, skirtingas kėbulo dalis galima apklijuoti skirtingos spalvos plėvele, taip išryškinant automobilio linijas ir sukuriant tikrai išskirtinę išvaizdą. Arba galima panaudoti įvairius efektus turinčią plėvelę – pavyzdžiui, anglies pluošto, pašiaušto metalo, gyvatės odos ar net medienos imitaciją. Visgi, dauguma automobilių į „Aša“ rankas užsuka tonuoti šoninius stiklus.

Pagal LR įstatymus, priekiniai šoniniai automobilio stiklai privalo praleisti 70% šviesos. Todėl „Aša“ naudoja specialią Wincos 90 plėvelę, kuri nepažeidžia langų tamsinimui keliamų reikalavimų, tačiau saulės karštį sumažina iki 50% - t.y.,  perpus.  Galinių šoninių langų tamsinimui apribojimų nėra, todėl šiuo atveju labai dažnai pasitelkiama Black Pearl plėvelė, kurios spalva  yra pati artimiausia originaliam gamykliniam stiklų tonavimui, o darbas užtrunka  vos keletą valandų. Įmonė siūlo itin platų tonavimo plėvelių pasirinkimą, o plėveles.lt puslapyje esantis automobilinių stiklų tamsinimo simuliatorius padės išsirinkti labiausiai patinkantį produktą. Patyrę aukštos kvalifikacijos meistrai bei aukščiausios kokybės medžiagos garantuoja, kad rezultatas tenkins net išrankiausius automobilių entuziastus. Įmonė dirba praktiškai su visais Kaune esančias naujų automobilių pardavimo salonais, todėl plėvelę galima užsisakyti ir tiesiogiai salone, įsigyjant automobilį.
Kaune įsikūrusi įmonė „Aša“ jau daugiau nei 24-erius metus teikia įvairias su plėvelėmis susijusias paslaugas. Ilgametė klijavimo  patirtis ir atsirinktos kokybiškiausios JAV gamybos    medžiagos užtikrina aukštą atliekamų darbų kokybę.

1.Automobilinės plėvelės atlieka įvairiausias funkcijas: nuo stiklų tamsinimo iki automobilio kėbulo spalvos keitimo ar apsaugojimo nuo smulkių pažeidimų.
2.Specialios plėvelės gali apsaugoti automobilio stiklus bei kėbulą – užkirsdami kelią smulkiems įbrėžimams ir kitiems pažeidimams automobilių savininkai tausoja savo mašinas ir sutaupo pinigų.
3.Nepaisant plataus siūlomų plėvelių asortimento, populiariausios išlieka langų tamsinimo plėvelės. Tinkamai atlikti darbai ir kokybiškos medžiagos garantuoja, kad plėvelės tarnaus ilgai ir nebus pažeisti nustatyti reikalavimai. Automobilių langų tamsinimo darbams bei plėvelei suteikiama iki 7 metų garantija.

Živilė Vaitkūnienė
UAB „Aša“ direktorė
Partizanų g. 17, Kaunas
info@pleveles.lt
+370 37 411566, +370 686 32325
www.pleveles.lt

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2020 05 26 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite