Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA PAIEŠKA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI KARJERA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Statyba straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Plieniniai laiptai, tvoros – ir stilinga, ir tvirta

   2017-03-30Laiptai, turėklai, tvoros, kiti metalo gaminiai- tai mus supančios erdvės dalis, kuri ne tik turi svarbią funkcinę paskirtį, bet gali ir puošti, įvairinti mūsų aplinką.


Tiek laiptai, tiek turėklai visų pirma turėtų atlikti savo tiesioginę funkciją – būti patogūs ir saugūs. Tačiau ne mažiau svarbi ir estetinė šių konstrukcijų paskirtis. O dažnai patogumas ir saugumas aukojamas norint turėti išskirtinio dizaino laiptus bei turėklus. Bet šiuolaikinių technologijų ir medžiagų pasirinkimo dėka, galima suderinti ir patogumą bei saugumą, ir išskirtinį dizainą.Modernioje architektūroje vis dažniau naudojamas lakštinis plienas. Tai ilgaamžė medžiaga leidžianti išgauti neįprastų, netaisyklingų formų konstrukcijas. „Šiuolaikinės technologijos, kompiuterinis dizainas ir drąsūs sprendimai leidžia sukurti gaminius, kurie iš pirmo žvilgsnio rodos nepaklūsta gravitacijos dėsniams“ – taip apie lakštinį plieną atsiliepia UAB „Nydija“ direktorė Rasa Šarchutinienė. Tad ši merą  džiaga puikiai tinka išskirtinio, modernaus dizaino laiptams bei turėklams, tvoroms, o taip pat ir kitoms detalėms.

UAB „Nydija“ jau daugiau nei 20 metų gamina ir montuoja metalinius laiptus, turėklus, tvoras, bei kitas nestandartines konstrukcijas. Nors iš pirmo žvilgsnio metalas ir iš jo pagamintos konstrukcijos atrodo fiziškai sunkios ir grubios, tačiau po kruopštaus darbo jos virsta grakščiai, lengvai, moderniai bei stilingai atrodančiais laiptais, turėklais, tvoromis ar kitomis detalėmis. Metaliniai laiptai bei metalinės tvoros jau tapo prestižu tiek įrengiant gyvenamuosius namus, tiek viešosios paskirties pastatus. „Tai patogus ir saugus sprendimas nuolatos skubantiems 21 šimtmečio žmonėms. 
Lakštinio plieno gaminiai tikrai gali padaryti jūsų interjerą ir eksterje išskirtiniu, išgryninant ir išryškinant modernias formas bei linijas“ – pastebi UAB „Nydija“ vadovė. Tačiau už viso to slypi daug sudėtingo ir ypač kruopštaus darbo. Pagamintos, pradžioje dar grubios konstrukcijos, toliau šlifuojamos, šveičiamos, dažomos kol įgyja užsakovo norimą formą. Įmonės darbuotojai įsiklauso į užsakovo nuomonę ir galutinis gaminio variantas būna visiškai suderintas su jo pageidavimais.

 

 

Nors plieniniai laiptai atrodo lengvesni nei mediniai ar betonuoti, tačiau jie yra tvirti ir ilgai tarnaujantys. Lakštinio plieno tvoros taip pat suteiks šiuolaikiškumo, išskirtinumo ir stilingumo namų aplinkai. Lakštinio plieno gaminiuose galima išpjauti įvairių formų raštus, tiek geometrinius, tiek augalinių formų. Tokiu būdu galima pagaminti visiškai unikalią tvorą ar laiptų konstrukciją, kokios neturės niekas kitas. Lakštinis plienas populiarus ir židinių apdailoje. Ši medžiaga židiniams suteikia šiuolaikiškumo ir puošnumo. UAB „Nydija“ taip pat užsiima įvairių štampų (kirtimo, lenkimo, tempimo) bei itin tikslių detalių , konstrukcijų ir prietaisų gamyba. Modernia programine įranga atliekamos tekinimo, ištekinimo, frezavimo, sriegimo, gręžimo, elektroerozinio pjovimo viela darbus. Įmonė savo ilgamete darbo patirtimi ir įsiklausymu į klientų poreikius yra užsitarnavusi jų pasitikėjimą.

 

 

UAB „Nydija“
Kalvarijos g. 28
Tel. +370 618 81890
www.nydijaengineering.lt

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2019 11 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2019. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite