Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Kitos paslaugos straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Plovimo ir valymo įranga: vis daugiau patogumų vartotojui

   2013-06-04

Kokybiškos plovimo technikos gamintojai siekia savo gaminiams suteikti daugiau pridedamosios vertės – gaminiai tampa ne tik kokybiškesni, bet ir įgyja daugiau papildomų funkcijų. Daugiafunkciniai plovimo įrenginiai leidžia jų savininkams atlikti ir kitas funkcijas, dažnai visai nebūdingas plovimo įrangai.
Garsi Italijos firma  „Lavorwash“ Lietuvoje prekiauja buitine aukšto slėgio plovimo įranga, kurioje integruotas garo generatorius. – Tai modelis „Storm II 18 Steam“, kainuojantis 699 litus.  Toks garo generatorius yra skirtas valyti automobilių salonams – jis puikiai atnaujina plastmases, dezinfekuoja sėdynes. Modelis „Storm II 19 compressor“ turi integruotą oro kompresorių. Juo galima pripūsti automobilio ir dviračio ratą ar kamuolį. Toks prietaisas kainuoja 599 litus.
„Lavor“ siūlo klientams ir pelenų siurblius. Pelenų siurblys „Ashley Double“ yra specialiai pritaikytas siurbti pelenams iš židinių. Pakeitus šiame siurblyje filtrą, kuris yra komplekte, šį įrenginį jau galima naudoti kaip paprastą dulkių siurblį. Jo kaina irgi siekia 599 litus.
Dar vienas „Lavor“ gaminys  - siurblys „Swimmy“, skirtas baseinų ir tvenkinių valymui. Šis 599 litus kainuojantis  siurblys leidžia iš baseino dugno išsiurbti ten susikaupusias šiukšles neišleidus iš baseino vandens. Vanduo įtraukiamas į įrenginį pro filtrus, kurie sulaiko nešvarumus, o išvalytas vanduo gali būti išleidžiamas atgal į baseiną arba į lauką.
Bene įdomiausias buičiai skirtas daugiafunkcinis „Lavor“ gaminys – 2 499 litus kainuojantis modelis SV 3000. Šis įrenginys gali būti naudojamas kaip dulkių siurblys su vandens filtru, plaunantis siurblys, garais valantis siurblys, be to jis turi pajungiamą garinį lygintuvą. Valymo garais funkcija leidžia juo valyti visus paviršius, atsparius karščiui, pavyzdžiui,  langus.   
„Ši Italijos įmonė taip pat siūlo ypač tyliai veikiančius dulkių siurblius – jų sukeliamas triukšmas tesiekia tik 55 decibelus, - pasakoja  Paulius Žukauskas, UAB „Pro Trade“ direktorius . – Įprastinio dulkių siurblio keliamas triukšmas siekia 75-80 decibelų, o kiti valymo įrangos  gamintojai kaip tylius reklamuoja dulkių siurblius, keliančius 65-68 decibelų triukšmą“.
Šiaurės Italijoje, netoli Milano, įsikūrusi firma savo gaminiuose nenaudoja plastmasinių detalių variklių ar siurblių gamybai, „Lavor“ gaminiuose šie agregatai – iš plieno, žalvario, kitų metalų. Jų tarnavimo laikas gerokai ilgesnis.
UAB „Pro Trade“ yra šios Italijos firmos atstovai Baltijos šalyse – prekiauja jos gaminiais ir yra atsakinga už garantinę priežiūrą.
„Lietuvoje prekiaujame tik Italijos gamyklose gamintais firmos „Lavor“ gaminiais, - sako „Pro Trade“ vadovas. – Visa šiose gamyklose pagaminta įranga prieš patekdama vartotojams patikrinama, ar veikia“.

1. „Lavorwash“ veikia nuo 1975 metų, ji specializuojasi gaminti aukštosiomis technologijomis pagrįstą valymo ir plovimo įrangą. Tai ne tik buitinė, bet  ir pramoninė plovimo ir valymo  įranga. Bendras įmonių grupės turimas gamybinių pajėgumų plotas įvairiose šalyse siekia daugiau kaip 100 000 kvadratinių metrų.    
2. „Lavor“ siūlo daugiau kaip 200 įvairiausių su plovimu ir valymu susijusių produktų. Kiekvienas vartotojas, kuriam reikia tokios technikos, tarp „Lavor“ gaminių išsirinks tai, ko jam reikia“.

Paulius Žukauskas
UAB „Pro Trade“ direktorius
Žirmūnų g. 70, Vilnius
info@lavor.lt, +370 629 04757
www.lavor.ltĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite