Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Po 20 treniruočių - 3 dydžiais mažesni rūbai

   2013-01-07

Kauno grožio salonas ãGeltonoji akacija“ pirmasis Lietuvoje pasiūlė naujovę - VacuStep treniruoklį. Treniruotė vyksta vakuume, todėl nesvarbu kiek Jums metų, ar sportuojate pirmą kartą, prireiks visai nedaug pastangų pasiekti seniai svajotą tikslą. Ši naujovė atveria naujus kelius savo sveikata bei figūra besirūpinantiems žmonėms.

Sportuojant su garsiu vokiečių firmos VacuStep aparatu, kalorijos deginamos penkis kartus greičiau nei įprastoje treniruotėje. Greitai deginami riebalai, gerėja medžiagų apykaita ir gerokai mažėja apimtys. Visą šį poveikį išreiškus skaičiais tai atrodytų taip: žingsniuojant VacuStep bėgimo taku, per valandą sudeginama 1 300 kalorijų. Tokio rezultato neįmanoma pasiekti jokiu kitu treniruokliu.
”Po 20 treniruočių naudojantis ãVacu-Step“ galima pakoreguoti figūrą, gerokai, 1-3 dydžiais, sumažinti talijos, klubų, kojų srityje susikaupusių riebalų kiekį, - pasakoja grožio salono ãGeltonoji akacija“ savininkė. - Teigiamus poslinkius pastebėsite jau po 4-5 treniruočių. Tokių treniruočių ciklas yra puiki priemonė nuo celiulito - galėsite užmiršti plastinę chirurgiją ir alinančias dietas. Išbandžiusios treniruoklį moterys pasakoja, kad procedūros teigiamai veikia viso kūno odą.
Treniruoklis yra bėgimo takelio tipo, jis gali veikti pagal kelias įvairaus intensyvumo programas, galima kaitalioti ir vakuumo lygį. Gali būti keičiamas ir judėjimo pobūdis - programos leidžia imituoti kilimą į kalną, lipimą laipteliais, ėjimą tiesiai ar atgal. Siūloma speciali programa vyrams, skirta auginti raumenų masei.
Dar vienas įdomus treniruoklio bruožas - kad po mankštos nekamuoja raumenų skausmas. Treniruojantis įprastai, skausmas kitą dieną atsiranda dėl raumenyse susidarančios pieno rūgšties, kuri susidaro dėl deguonies stokos raumenyse. ãVacu-Step“ leidžia to išvengti, nes kraujagyslėmis į raumenis gausiai juda deguonis.   
Vakuumo veikiamoje kūno dalyje dėl mažo slėgio išsiplečia kraujagyslės ir limfagyslės, tad čia gerokai suaktyvėja limfos ir kraujo apytaka, - pasakoja Virginija Sabaliauskienė, grožio namų ãGeltonoji akacija“ savininkė. - Dėl pagerėjusios kraujotakos į besimankštinančius raumenis patenka gerokai daugiau deguonies nei įprastai. O pagerėjusi limfos apytaka leidžia lengviau iš kūno pašalinti toksinus. Visa tai turi teigiamą įtaką ir sveikatos būklei.“
Naudojantis šiuo treniruokliu nerekomenduojama širdies nepakankamumu besiskundžiantiems žmonėms, tiems, kurie naudoja širdies stimuliatorių, kam būdingas labai aukštas kraujo spaudimas, sergantiems tramboze ar venų uždegimu, astma, epilepsija, taip pat nėštumo metu.
Mes siūlome treniruoklį 10 minučių išmėginti nemokamai visiems norintiems, - pasakoja pašnekovė. - Taikome ir 50 procentų nuolaidą 20 treniruočių ciklui - iki pusvalandžio trunkanti treniruotė kainuoja tik 25 litus. Perkantiems 20 treniruočių iš karto, dovanosime VIP kortelę, kuri suteiks nuolaidas nuolatos.
Gruodžio, sausio ir vasario mėnesiais ãGeltonoji akacija“ žurnalo skaitytojams atėjusiems su iškirptu nuolaidų kuponu, suteiks 20 procentų nuolaidas ir visoms kitoms salone taikomoms procedūroms. Čia teikiamos plaukų priežiūros bei kosmetologo paslaugos, daromas manikiūras, pedikiūras, įvairūs masažai.  Pasitikite šventes gražios!
Vakuumo veikiamame kūne išsiplečia kraujagyslės ir limfagyslės, čia gerokai suaktyvėja limfos ir kraujo apytaka.  Dėl pagerėjusios kraujotakos į besimankštinančius raumenis patenka gerokai daugiau deguonies. O pagerėjusi limfos apytaka leidžia lengviau iš kūno pašalinti toksinus ir mažina celiulitą.
Po 20 treniruočių naudojantis ãVacu-Step“ galima pakoreguoti figūrą, gerokai, 1-3 dydžiais, sumažinti talijos, klubų, kojų srityje susikaupusių riebalų kiekį.
Treniruoklis yra bėgimo takelio tipo, jis gali veikti pagal kelias įvairaus intensyvumo programas, galima kaitalioti ir vakuumo lygį. Gali būti keičiamas ir judėjimo pobūdis - programos leidžia imituoti kilimą į kalną, lipimą laipteliais, ėjimą tiesiai ar atgal. Siūloma speciali programa vyrams, skirta raumenų masei auginti.

1. Vakuumo veikiamame kūne išsiplečia kraujagyslės ir limfagyslės, čia gerokai suaktyvėja limfos ir kraujo apytaka.  Dėl pagerėjusios kraujotakos į besimankštinančius raumenis patenka gerokai daugiau deguonies. O pagerėjusi limfos apytaka leidžia lengviau iš kūno pašalinti toksinus ir mažina celiulitą.
2. Po 20 treniruočių naudojantis ãVacu-Step“ galima pakoreguoti figūrą, gerokai, 1-3 dydžiais, sumažinti talijos, klubų, kojų srityje susikaupusių riebalų kiekį.
3. Treniruoklis yra bėgimo takelio tipo, jis gali veikti pagal kelias įvairaus intensyvumo programas, galima kaitalioti ir vakuumo lygį. Gali būti keičiamas ir judėjimo pobūdis - programos leidžia imituoti kilimą į kalną, lipimą laipteliais, ėjimą tiesiai ar atgal. Siūloma speciali programa vyrams, skirta raumenų masei auginti.


Virginija Sabaliauskienė
Geltonoji Akacija savininkė
Akacijų g. 6, Kaunas, 8 37 391293, 8 616 19440Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 20 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite