Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Grožis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Poveikis genams gali grąžinti jaunystę

   2012-06-01

Genetikų atradimai, dar neseniai tik buvę priežastimi stebėtis, vis plačiau pritaikomi praktiškai. Poveikis genams vis plačiau pritaikomas medicinoje. Mokslininkai nustatė,  kaip vyksta mūsų senėjimo procesas. Jie ne tik aptiko priežastis – ir surado būdų, kaip  jį pristabdyti.

Genai lemia ne tik mūsų išvaizdą, bet ir didelę dalį elgsenos. Ten, begalinėje DNR rūgščių, saugančių įgimtą paveldėjimo kodą, grandinėje slypi ir tie genai, kurių aktyvumas lemia senatvės procesus. Būtent JAV, jaunystės kulto šalyje, bendradarbiaujant didžiuliams moksliniams centrams, tokiems, kaip Stanfordo universitetas ir kiti, surastas būdas, kaip valdyti senėjimą lemiančius procesus.  
„JAV kompanija „Nu Skin“ sukūrė poveikiu genams paremtą „Ageloc Science“ technologiją, - pasakoja Simona Dranseikienė, dirbanti „Nu Skin“ atstovybės atidarymo paruošiamajame etape Lietuvoje. – Kompanijos laboratorijose dirbantys mokslininkai, remdamiesi 30 metų trukmės kovai su senėjimu skirtais tyrimais, rado būdą, kaip atnaujinti ištisus žmogaus genų kompleksus. Organizmui senstant, mažėja genų ekspresyvumas, jie tampa ne tokie aktyvūs, todėl neduoda impulso mūsų kūno ląstelėms veikti taip kaip jaunystėje, todėl mes ir senstame.“    
„Nu Skin“ įsikūrusi JAV Jutos valstijoje. Ji specializuojasi plėtoti aukštąsias technologijas, gaminti kūno priežiūros, kosmetikos ir farmacijos produktus.
Jaunystės paslapties paieškas „Nu Skin“ pradėjo 1984-siais. Viskas prasidėjo nuo drėkiklių panaudojimo kasdienei odos priežiūrai. Drėkikliai vietoj riebalų – įprasta šiandien, tačiau tais laikais tai buvo revoliucinis požiūris.
Vėliau kompanija pasiūlė pasaulio rinkai nanotechnologijų, kitų modernių technologijų pagrindu sukurtus produktus. 
 „Age LOC“ technologija, kuri naudojama sukurti „Age Loc Vitality“  maisto papildams, veikia 52 genus iš 372 susijusių su mitochondrijų veikla. Mitochondrijos – tai ląstelės energijos „generatorius“. „Nu Skin“ mokslininkai šį genų kompleksą pavadino myYGC, arba mitochondriniais jaunystės genų kompleksais. Būtent šie genai yra aktyvinami vartojant AgeLOC Vitality.
Naudojant šiuos maisto papildus galime panaikinti matomus ir juntamus senėjimo požymius.  “Vitality” sudedamosios dalys – granatų ekstraktas, ženšenio ekstraktas ir kordicepsas subalansuoja genų veiklą - grįžta proto aiškumas, raumenų tvirtumas, pagerėja širdies veikla, atmintis ir libido energija.
Odos priežiūrai skirtos priemonės veikia ląsteles, neutralizuodamos enzimą ArNOX. Šis enzimas yra pagrindinis laisvųjų radikalų šaltinis mūsų organizme, o būtent laisvieji radikalai sukelia daugybę žalingų procesų mūsų organizme, įskaitant vėžį. Priemonės, naudojamos su galvaninės srovės aparatais - analogų neturintys, 18 patentų patentuoti „AgeLoc“ technologija pagrįsti veidui ir kūnui skirti produktai, stabdantys senėjimą ir atjauninantys genų veiklą.
„Nu Skin“ produktai, kurie vartojami ir odos priežiūrai kartu su kompleksu fizioterapinių ir kitų priemonių, skirti ne tik naikinti senėjimo ženklams tada, kai jie jau pasirodo. Produktus galima pradėti naudoti nuo 18 metų, imantis savotiškos „senatvės prevencijos“. 
„Nu Skin“ produktus pasiekti galima ir Lietuvoje - juos platina „Jaunystės kodas“, įsikūręs Kaune, Laisvės alėjoje.Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite