Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Prabangūs automobiliai – masalas vagims. Kaip apsisaugoti nuo vagystės?

   2019-10-22

Įsigijus prabangų automobilį, kartu su komforto pojūčiu, atsiranda ir rūpesčiai – kaip jį apsaugoti? Prabangus automobilis traukia ne tik atsitiktinių praeivių, bet ir vagių dėmesį, todėl jam reikalinga aukščiausio lygio apsauga. Jei automobilį nusižiūrėjo ilgapirščiai, gamyklinė apsaugos sistema jų neatbaidys. Kokių priemonių imtis, kad automobilis būtų saugus, o jūs – ramūs? Apie tai pasakoja Altas verslo grupės direktoriaus pavaduotojas Vytautas Lukoševičius. 

 

 

Ko reikia, norint gauti geras kasko draudimo sąlygas?

Įsigijus prabangų automobilį, pirmieji žingsniai yra draudimas ir apsaugos sistemos įdiegimas. Šie dalykai glaudžiai susiję – norint gauti palankias kasko draudimo sąlygas, bendrovės reikalauja, kad automobilyje būtų įrengta aukščiausio lygio apsaugos sistema. Tai reiškia, kad automobilio priežiūra turi būti palaikoma 24 val. per parą.

 

Viena iš tokių sistemų yra Cobra Connex, sukurta Italijoje, o nuo 2007m veikianti ir Lietuvoje. Cobra Connex yra pripažinta visų Lietuvos draudimo bendrovių kaip aukščiausio lygio automobilių apsaugos sistema.

 

Kelionės automobiliu į užsienį – kaip užsitikrinti maksimalų saugumą?

Automobilio vagystė visada nemaloni, tačiau dvigubai nemaloni – kai tai nutinka užsienyje. Tokiu atveju, žmogus su savim vežasi nemažai daiktų, neretai automobilyje lieka pinigai ar asmens dokumentai. Ką daryti, viską praradus? Kur rasti policijos poskyrį? Kaip įveikti kalbos barjerą? Kaip prisistatyti, jei praradai asmens dokumentus?

 

Su apsaugos sistema Cobra Connex, šių rūpesčių išvengsite – užteks trumpuoju numeriu paskambinti į Lietuvoje esantį saugos pultą ir iškart bus aktyvuota automobilio paieška. Į įvykio vietą iškart bus siunčiamas ekipažas, o automobilio paieška užsiims saugos tarnyba kartu atitinkamos valstybės policija.

 

Cobra Connex veikia visoje Europos Sąjungoje, Rusijoje ir kitose NVS šalyse.

 

Cobra Connex sistema – papildomi privalumai vartotojui

Cobra Connex mobilioji programėlė My Connected Car leidžia stebėti automobilio buvimo vietą, judėjimo maršrutą, nustatyti greičio apribojimus, nustatyti GeoFence (apriboto judėjimo) zoną ir kt. Sistema nuolatos tikrinama specialiu algoritmu, todėl automobilio savininkui nereikės gaišti laiko ir vykti į servisą bei išleisti papildomą sumą pinigų sistemos patikrai.

 

Cobra Automotive (Italija) tiekia automobilių apsaugos sistemas Porsche, Lamborghini, Maserati, Bentley ir kitų brangių automobilių gamintojams, kurie šią įrangą montuoja į standartinę automobilių komplektaciją. Unikalių sprendimų dėka, Cobra Connex sistema suderinama su naujausių automobilių elektroninėmis sistemomis.

 

Lietuvoje, Cobra Connex montuojama tik UAB Altas servisuose. UAB Altas veikia Lietuvoje nuo 1997 m. ir specializuojasi tiekiant bei montuojant automobilių apsaugos sistemas. UAB Altas servisus rasite visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose.

 

 

UAB „ALTAS“

Vytautas Lukoševičius, direktoriaus pavaduotojas

Kalniečių g. 104, Kaunas

Tel.: +370 612 61000

El. p. conex@altas.lt

www.altas.lt

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 22 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite