Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Prailginkite brangių detalių gyvavimo laiką pakeitę kai kuriuos vairavimo įpročius

   2018-10-09

Ieškote būdų kaip automobilį remontuoti rečiau? Kai pakeisite kai kuriuos įpročius, tai padaryti bus paprasta. „Įpraskite automobilį po kelionės gesinti užtraukę rankinį stabdį ir įjungę bėgį, taip gerokai prailginsite vienos brangiausių detalių – smagračio – gyvavimo laiką“, – pataria 13 metų automobilių taisymo srityje dirbantis Evaldas Mačiulis. Tai ypač efektyvu tuose automobiliuose, kuriuose sumontuotas plaukiojantis smagratis. Jis mažina vibraciją ir garsą, kai jungiamos pavaros. Taigi bėgiai jungiami švelniau, tai tausoja variklį, todėl ne tik padidėja važiavimo komfortas, bet ilgėja paties smagračio gyvavimo laikas. Patarimą E. Mačiulis turi ir vairuojantiems automobilius su automatinėmis pavarų dėžėmis. Pakeiskite jose tepalą, kai automobilis pravažiuos 70 – 90 tūkst. kilometrų, taip išvengsite smūgiavimų, bėgių užlaikymų ir kitų nemalonių garsų, o svarbiausia – prailginsite pavarų dėžės tarnavimo laiką.

NE TIK KURO SĄNAUDAS MAŽINKITE, BET IR VAŽIUOKITE SAUGIAI

O norintiems visada važiuoti mažiausiomis kuro sąnaudomis, ypač žiemą, pirmiausiai E. Mačiulis rekomenduoja įssitikinti ar visos automobilio žvakės veikia. Kartu su žvakėmis būtina patikrinti ir pakaitinimo rėles bei laidus. Svarbu nepamiršti ir tepalų – krentant aplinkos temperatūrai, tepalai tirštėja, variklis sunkiau kuriasi. Taigi, jei tepalų keitimo laikas jau „ant ribos“, būtinai padarykite tai prieš šaltąjį sezoną. Tepalus rinkitės pagal gamintojo specifikacijas, bet atkreipkite dėmesį į tepalo sezoniškumo žymą ant pakuotės. Nemažiau svarbu ir tvarkingas akumuliatorius, žema minusinė temperatūra jį iškrauna, o jei akumuliatoriaus amžius jau didelis, šansai užkurti automobilį žiemą sumažėja dar kelis kartus. Todėl įsigykite naują akumuliatorių dar prieš didžiuosius šalčius, spustelėjus speigui, dažnai ir parduotuvėse pritrūksta šios prekės. Norintys važiuoti saugiai, turėtų patikrinti ir automobilio stabdžius. Žiemos metu tai ypač svarbu, kadangi jei ims kauptis kondensatas, atšalus orui jis užšals. Taigi, automobilis reikiamu momentu tiesiog nestabdys.BMW MARKĖS AUTOMOBILIAI – PAPRASTAS REMONTAS, PIGIOS DETALĖS

Evaldo serviso vadovas E. Mačiulis paneigia nusistovėjusią nuomonę, jog BMW automobilių remontas – brangus, kadangi taip nėra. Be to, šis automobilis atitinka galios, kainos ir kuro sunaudojimo santykį. Evaldo autoservise Jūsų BMW, o taip pat ir bet kurios kitos markės automobiliui kompetetingi meistrai kokybiškai ir greitai atliks kompiuterinę diagnostiką, visus būtinus remonto darbus, pakeis tepalus ir filtrus, paruoš techninei apžiūrai. Perkant automobile įvertins jo techninę būklę ir pakonsultuos dėl automobilio eksploatacijos. 

„EVALDO SERVISAS“
R. Kalantos g. 2A, Kaunas
+370 683 11198
www.evaldoservisas.lt
evaldoservisas@gmail.com

Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2022 08 04 
Kontaktai: tel. (8 670) 316 00, faks. (8 670) 316 00, Kaunas. El.paštas
©2005-2022. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite