Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Auto straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Prakiuro padanga kelyje. Ką daryti?

   2019-10-18

Ilgesnę vairavimo patirtį turintis vairuotojas bent kartą yra patyręs situaciją, kada netikėtai kelyje prakiuro padanga. Gerai, jeigu bagažinėje yra atsarginė bei reikiami įrankiai, o rato varžtai nėra per stipriai priveržti. Tačiau, ką daryti, kai dėl kažkurių priežasčių pasikeisti padangos nepavyksta? Tomas Karpavičius, mobilaus „Ratų serviso“ savininkas, visada džiaugiasi galėdamas tokiu atveju suteikti operatyvią pagalbą kelyje.

 

DAŽNIAUSIOS KLAIDOS, KURIOS DAROMOS PRAKIURUS PADANGAI

Ką daryti prakiurus padangai kelyje? Tomas Karpavičius sako, jog dažniausiai vairuotojai neteisingai elgiasi, kada atsitikus tokiai nelaimei vis dar važiuoja iki artimiausios aikštelės: „Geriausia yra sustoti kuo greičiau, tada dar yra galimybė išgelbėti padangą. Yra buvęs ne vienas atvejis, kada žmogus žinojo, jog už kilometro yra aikštelė ir nusprendė važiuoti iki jos. Tačiau taip važiuojant padanga praranda savo formą ir kondiciją ir tampa nebeįmanoma jos daugiau eksploatuoti.“

 

Kitas dalykas – svarbu nepersukti varžtų, nes atsitikus nelaimei kelyje, kada reikia keisti padangą tampa labai sudėtinga juos atsukti. „Kartais vairuotojai kreipiasi vien dėl to, kad negali atsukti stipriau užveržtų varžtų su standartiniais įrankiais. Esu savo akimis matęs, kaip žmonės užsilipa dar su koja ant rakto, norėdami stipriau priveržti. Yra paskaičiuota, kokia jėga reikalinga tvirtai prisukti varžtus ir to reikėtų laikytis, jeigu nenorima ateityje turėti bėdų juos persukus“, – pataria T. Karpavičius.

KADA GALI PRAVERSTI MOBILUS RATŲ SERVISAS?

„Neseniai buvo iškvietimas, kada žmonės norėjo išvažiuoti į tolimą kelionę, tačiau jiems labai nesisekė – teko keisti automobilį ir tam sugaišo daug laiko, o dar kelyje sprogo padanga! Sumontavau ją ir pasiūliau patikrinti kitus ratus, pasirodė, jog ir ten buvo problemų, kurias netrukus pašalinome“, – pasakoja T. Karpavičius ir džiaugiasi, jog tą kartą suteikus pagalbą kelyje, klientai laiku spėjo pasiekti savo tikslą. Jis pataria, važiuojant ne savo automobiliu prieš ilgesnę kelionę, apžiūrėti ar nenudilęs padangų protektorius, ar nėra išlindę siūlai.

 

UAB „Ratų serviso“ specialistas Kauno mieste atvyksta pusvalandžio bėgyje. Iškvietimo ir smulkių gedimų šalinimo kaina dienos metu – nuo 20 eurų, o naktį ir savaitgaliais nuo 30 eurų.  Važiuojant į kitus miestus vieno kilometro kaina būtų 0,35 euro centai.

 PALENGVINIMAS ĮMONĖMS, TURINČIOS DAUG AUTOMOBILIŲ

Pasinaudoti mobiliuoju ratų servisu ypač patogu įmonėms, kurios turi daugiau nei 10 automobilių. „Ratų serviso“ specialistas atvažiuoja su mikroautobusu ir reikiama įranga į įmonės automobilių parką, ir visiems jiems pakeičia padangas. Taip sutaupomas laikas ir kuro sąnaudos, nes nereikia kiekvienos transporto priemonės varyti į servisą atskirai.

Šiuo metu mobilus „Ratų servisas“ aptarnauja lengvuosius automobilius, mikroautobusus ir motociklus, o šaltojo sezono metu padeda užkurti automobilį. Netolimoje ateityje įmonė planuoja teikti paslaugas sunkvežimiams bei vilkikams.


 

UAB „RATŲ SERVISAS“

Tel. +370 637 33322

El. p. ratuservisas7@gmail.com

Facebook: „Mobilus ratų servisas“

 

 Į pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 25 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite