Visa verslo informacija Kauno miestui -
LT LT EN EN
Jums
PRADŽIA APIE MUS STRAIPSNIAI SPAUSTUVĖ KAUNE PARDAVIMŲ MOKYMAI INDUSTRY TOP LITHUANIA
PAIEŠKA
Įmonės pavadinimas:  
Paieškos žodis:
 
Detali paieška Detali paieška
 
Poilsis ir laisvalaikis straipsniai
Daugiau Daugiau   
AUTO GROŽIS POILSIS IR LAISVALAIKIS KITOS PASLAUGOS SVEIKATA STATYBA TECHNIKA INFO AGRO KAUNO NAUJIENOS DARBAS

Spausdinti Spausdinti

Pramogos: nesvarbu, ar aktyvios, svarbu – profesionalios

   2008-05-24

Ne visi mėgsta padidėjusį adrenalino kiekį kraujyje, todėl ramesnės pramogos irgi darosi vis populiaresnės.  Jas rengiantiems irgi praverčia profesionalų pagalba.Įdomios kelionės – nebūtinai tolimos

Asortimentas plečiasi

Tokių pramogų asortimentas pastaruoju metu smarkiai plečiasi – bene didžiausias kraštutinumas yra planuojamos Pažaislio vienuolyne rengti rekolekcijos pasauliečiams. Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti – o kokia čia pramoga, gal tik davatkoms. Bet vieną iš pirmųjų tokių užsiėmimų rezervavosi vienas iš Lietuvos „Rotary“ klubų.

Bet „Rotary“ klubams priklausome ne visi, tad kartais norime kur kas paprastesnių, labiau tradiciškų švenčių. Reikia turėti omenyje – vestuvėse smagiausia būti svečiu. O kaip su savo vestuvėmis? Jei norite būti svečiu jose, reikia patikėti viską profesionalams organizatoriams. Tas pats ir su šventėmis, ypač įmonių. Vis daugiau švenčių patikima profesionalams, nes čia esama tokių aspektų, apie kuriuos nesusidūręs net nepagalvosi. Kad į šventę galima pasikvieti „mobilius“ kubilus – tokius įprastais jau tampančius kaimo turizmo sodybų atributus, jau žinome. Bet ar pagalvojame, kad galėtume išsinuomoti mini golfo įrangą? Ar šokolado fontaną vaikams? O gal šampano fontaną suaugusiems?

Prie kelerius metus limuzinas linksmų merginų kompanijai per mergvakarį atrodė prabangos viršūnė. Dabar tai sau neretai leidžia studentai ir net moksleiviai. Limuzinus siūlančių firmų Kaune daugėja, todėl jų įkainiai nėra tokie jau draskantys piniginę, kaip gali pasirodyti. O tarp mieste siūlomų mašinų yra tikrai tviskančių prabanga – jos neretai viduje gerokai įspūdingesnės negu išorėje.

Teminių vakarėlių mada

Per visą Lietuvą eina teminių vakarėlių mada – ji vis populiaresė ne tik įmonių šventėse, bet ir per bernvakarius, mergvakarius, gimtadienius. Ne vieną pasiūlymas dalyvauti teminiame vakarėlyje užklumpa virsdamas problema – o kur gauti kostiumą, jei vakarėlis – disko stiliaus? Gal siūtis jį taip, kaip vaikų gimtadienio kaukės būdavo siuvamos sovietmečiu – tai vaikams darydavo pačios mamos? Bet profesionalai ir čia jau yra pasiūlę savo sprendimą – Kaune yra ne vienas proginių ir karnavalinių rūbų salonas, kuriame yra visko, kas reikia ir net daugiau negu reikia. Rūbus ir aksesuarus galima išsinuomoti, kai kur jie pasiuvami pagal užsakymą ir po to išnuomojami. Apskritai drabužiai šventėms mūsų laikais tampa ne problema – Kaune yra net specialių parduotuvių, kurios padeda šia problemą spręsti nestandartinės figūros žmonėms.         

Profesionalų paslaugos

Negana to – jeigu jums patiems sudėtinga pasirinkti aprangą ar stilių, tai padaryti jums irgi padės profesionalai. Mieste jau yra įmonių, kurios padeda formuoti savo įvaizdį. Tai savotiška aukštesnė grožio salono pakopa. Jums atrodo, kad įvaizdis yra garsių politikų ir šou verslo žmonių problema? Specialistai jums pasakys, kaip tai gali būti svarbu ir jūsų gyvenime.   

Kartais dovanos parinkimas jubiliatui ar verslo partneriui tampa nesibaigiančia kančia. Sako, praktiški amerikiečiai savo asmeninėse interneto svetainėse įsideda sąrašą dovanų, kurių tikisi gimtadieniui. Pas mus taip nėra, todėl tenka sukti galvą – ką padovanoti tam, kuris galbūt visko turi. Dovanų esam įvairių. Bet vieną įdomią idėją pastaruoju metu imta siūlyti ir Kaune. Padovanoti artimam žmogui albumą profesionalo fotografo darytų savo nuotraukų. Arba galimybę pačiam dalyvauti savo fotosesijoje.   

Laisvalaikio profesionalai jums taip pat pasakys, kad rūpintis vieta šventei reikia gerokai iš anksto – paskutinę dieną visos bent kiek patrauklesnės  sodybos vasarą ir salės šaltuoju metų laiku jau būna užimtos. Sezono metu paskutinę dieną neprisišauksite nei sales balionais ar gėlėmis puošiančios firmos, vargsite ieškodami skanių ir puošnių tortų ir šakočių. Tada teks viską daryti patiems – bus proga įsitikinti, kuo tai skiriasi nuo profesionalų paslaugos.  

JUMS redakcijaĮ pradžią Į pradžią Į viršų Į viršų Atgal Atgal
Atnaujinta: 2021 01 15 
Kontaktai: tel. (37) 311 539, faks. (37) 311 539, Kaunas. El.paštas
©2005-2020. JUMSINFO. Visos teisės saugomos. Born in IdeaTurinio valdymo sistema OptimalSite